Ryzyka pisania na zse

@Dzik’u ?
Wszystko w porządku u Ciebie?^^
http://info112.pl/2019/10/16/gigantyczna-bimbrownia-w-srodku-lasu-zdjecia-wideo/?fbclid=IwAR2PnRw-9L1nvZykdmpZehkC22wQywBx6h_x1APWL5OVtRQ09rk1wYkS7Vw

1 Like

News nie jest jak z Magdalenki, nic nie piszą o polu minowym i kontrnatarciu na lokalne urzędy, ani o okrucieństwach na państwickich jeńcach więc to nie u @Dzik 'a.

@Dzik jest szlacheckiego pochodzenia i ma przywilej pędzenia czego mu się podoba jeszcze od prawdziwego suwerena.

3 Likes

Wszyscy zdrowi. Widziałem tego newsa, ale to nie moje okolice ani nie moja skala - do tamtych to mi jeszcze dużo brakuje. KASi nie będzie się chciało do mnie fatygować - ja naprawdę robię tylko na własne potrzeby.
Co do tamtych z Podlasia, to podejrzewam że działali od lat i wszyscy o tym wiedzieli, ale mogli podpaść lokalnej sitwie i ot, kontrola.
Szwagier mojego szwagra mieszka gdzieś na zadupiu pod Krakowem, jest milicjantem i pędzi na potęgę - całe wesele zaopatrzył i nikt się słowem nie zająknął.

Podejrzewasz mnie o zdolność do stosowania przemocy? I bardzo dobrze ^^ Nie tylko złoto należy popierać żelazem, etanol też.

Dziękuję, a po czym wnosisz?

Edit: Obejrzałem załączony do artykułu filmik. Warunki sanitarne wołają o pomstę do nieba. To co oni tam wyrabiali nadawałoby się co najwyżej do czyszczenia maszyn. Nie ma się co dziwić, że potem pokutuje przeświadczenie że od bimbru się ślepnie - wątpię żeby ta banda oddzielała przedgony z metanolem czy filtrowała swój wyrób przed konsumpcją lub sprzedażą. Skala owszem, imponująca, ale jakość pod psem i podejrzewam że know-how też takie sobie.
Wiem, pisałem że bimber powstanie ze wszystkiego w każdych warunkach. I to jest prawda, z tym że wynik końcowy nie będzie taki sam.

4 Likes

Każdy ma jakiegoś Dzika… każdy jakiś bimber ma …
jest tutaj więcej kolegów ceniących smak a nie banderolę?

2 Likes