Samoobrona pod mostem

Temacik jest do obgadania na zjeździe zwłaszcza że są gruzińskie alternatywy do pewnych zastosowań :wink:

Chyba skoro to jest legitne zastosowanie obowiązującego prawa to czy to woof woof czy nie nie ma takiego znaczenia, ale zobaczymy.

1 Like

Istnieją takie formy prawne, przy których nikt poza zarządem i nadzorem nie jest ujawniany w KRS, a działalność prowadzić można. A gdy się już osobę założy, może pączkować.

Gdy rejestracja przebiega na papierze, dowodem istnienia osoby fizycznej jest zdolność utrzymania długopisu.

1 Like

Istnieją też pozostałe.

Otóż nie. Dowodem istnienia osoby fizycznej jest PESEL.

2 Likes

Tyle spraw wymaga załatwienia w czynie społecznym, tyle niesprawiedliwości wokół, na które można się skarżyć w petycjach.

2 Likes

ksiazka skarg i wnioskow znajduje sie…

3 Likes

Co stanie się z osobami fizycznymi po wyłączeniu bazy danych PESEL ?

2 Likes

Moja corka istnieje, mam gdzies jej polski rymczasowy paszport nawet,przetwrminowany. Peselu brak.

Biurwa moze nam…nie mam czasu ani ochoty .

Nawet zrobilem sobie jaja i zaprosilem bkurwe na kawe w Zurychu ze jak chca Pegel zakladax to ich przyjada. Polexonym im wyslalem i dostali error 404 ustawodawca nie przewidzial ze ktos nie bedzie samemu sie fatygowal.

A swoja droga znam lekarza majacwgo w pro uklady i jaja sobie zrobil bo sie z peselu wypisal i dla sistiema nie istnieje.

To w ustroju poprzednim w latach 80tych 200 $ kosztowalo

3 Likes

Zabraknie dowodu ich istnienia.
Zdaje się (nie jestem pewny), że nie da się np. pozwać osoby fizycznej, która nie ma PESEL-u,

2 Likes

@killuser

2 Likes

Myślę, że przeciętna osoba fizyczna w Indiach może tego nawet nie odczuć.

2 Likes

Z braku dowodu istnienia nie będą mogły płacić podatków.

6 Likes

Kuszące. Nawet bardzo…

2 Likes

Czyli ile to uncji będzie w słusznie nam obecnie panującym burdelu?

5 Likes

Konta bankowego nie mam. Zero majątku oficjalnie. Co wtedy z egzekucją mandatu czy skladki ZUS?

2 Likes

Mandat zamienią Ci na areszt po takiej stawce, że się w głowę popukasz.
Ale nie więcej niż dwa lata.
A składki to nic.

2 Likes

W CH poszedlbys siedziec na dlugo. Kraj wolnosci

2 Likes
2 Likes