Skania 2021 - akcje, libacje, obligacje, deklaracje

Miesiąc spotkania
  • Czerwiec
  • Lipiec
  • Sierpień

0 voters

W 2021 wyborów nie ma więc wirus raczej w odwrocie nie będzie. Ale spotkać się trzeba. Jest w tym momencie tylko jeden przytomny kraj który nam nie odpierdoli czegoś bardzo dziwnego i jest to podwórko @3r3.

Jest ono zimne ale nie latem toteż proponuję zorganizować coś właśnie w miesiące wakacyjne. Które? Głosujcie kiedy Wam pasuje.

Formę - mam nadzieję wynająć jakieś ranczo w te nasze 30-40 osób (bo spodziewam się, że będzie więcej ludzi niż ostatnio - może niesłusznie) i zrobić outdoorowo-rednecka impreze z ogniskiem/grillem i innymi atrakcjami tego typu.

Wsłuchuję się w wolę ludu!

ACHTUNG:

Spotkanie odbywa sie 27-29 sierpnia 2021 roku.

Więcej szczegółów bliżej terminu. Dla chętnych zapewnie będzie możliwość wpaść wcześniej, zostać dłużej…

4 Likes

czy jest przewidziana transmisja online? ^^

3 Likes

Kategorycznie nie ^^

2 Likes

Przecież od razu zostałaby zablokowana, zbanowana itp. za nieprawilne myśli, czyny i zamiary…

1 Like

myślozbrodnie

1 Like

Ale zaszyfrowana i trzeba będzie złamać samodzielnie^^

A to jak już jesteśmy przy temacie to czy są opcje żeby przerzucić forum na community project?
Bo mam tu sygnały od oficera, że mu się nie chce chcieć i trzeba by zsocjalizować to obciążenie.
Mogę się rozpisać dlaczego nie mam czasu pisać, no ale @impeer na przykład jest na bieżąco ile czasu mi gnojek zaczął wciągać jak mu bania eksplodowała i nagle muszę smarkaczowi tłumaczyć sieci neuronowe, elektronikę, chemię etc - dzieciak pochłania gorzej jak skarbówka.
Wyłudzenia waty to były przy tym wakacje.

4 Likes

A Białorusi nie brałeś pod uwagę? :slight_smile:

3 Likes

Taa w Syrii podobno też się mało pandemią przejmują .

2 Likes

Nie no, realistyczna jest tylko Skania imho.

2 Likes

A Volvo?

Jak mówię, że tylko Skania, to tylko Skania!

1 Like

Piszę się na lipiec / sierpień, lecz muszę zastrzec, że nie każdy termin w tych miesiącach będzie mi pasował (są poplanowane jakieś śluby i inne takie w rodzinach).

1 Like

Serce mówi ASAP, ale kalendarz mam naznaczony niczym nt23p po jednej paczce – i najwięcej wolnego w sierpniu.

1 Like

Chyba w Mont Pèlerin Society podjęli wyzwanie @impeer 'a, bo organizują coś w Guatemala City. :slight_smile:

1 Like

W lipcu zazwyczaj jest gorąco przez dwa tygodnie. Ale pod koniec lipca mielibyśmy “salę” w przyjemnym, industrialnym klimacie^^
W sierpniu dla przykładu może być gorąco, a może lać.

W zasadzie jeśli mamy robić imprezę na miejscu i @impeer ogarnie jakiś przytułek niedaleko (znam jeden, ale jest ultrareligijny, @Bylnik może coś opowiedzieć) to mielibyśmy różne atrakcje tematyczne z przemysłu - kurs spawania dla @Argusson czy inne urwiłapki dla IT.

1 Like

Organizujecie jakieś zawody strzeleckie w tym terminie ? Bo ewentualnie potrzebuję oficjalnego zaproszenia od organizatora które to muszę pokazać Tullverket żeby mnie za szmugiel zabawek nie zwinęli …

3 Likes

Po zapowiedziach, widać że szykuje się interesujące wydarzenie: trzech dowodzących a reszta biega? :wink:

Btw: Doświadczenie pokazuje co może pójść nie tak jeśli zatrudnisz 3 z kwalifikacjami na 100 bez kwalifikacji :slight_smile:

5 Likes

planujesz pokazać coś nietypowego w działaniu np M134 Minigun?^^

Nie znam się. Nie robię w legalu^^
Ale jak chcesz przerzut środków miotających to mam kanały^^

Mamy więcej biegających. Zależy ilu ludzi i jak daleko będzie baza.
Jak blisko to tym razem catering będzie porządny.

3 Likes

Nie rozumiem, przecież Dzik nie zawiódł ^^.

2 Likes