Skania 2021 - akcje, libacje, obligacje, deklaracje

Był czas się wypowiedzieć. Kto gapa, ten gapa.
Około połowy sierpnia byłoby idealnie.

3 Likes

wezwany do tablicy zeznaje: sierpien jest bomba,

2 Likes

Całkiem u góry w tym wątku jest ankieta.
Się wchodzi, się klika na termin który odpowiada.

2 Likes

A później termin i tak wybiera komisja.

2 Likes

Witaj @gruby i wszyscy.

Milo mi, ze mnie wymieniliście imiennie. Jeśli to zaproszenie to ja idę jak w dym. Sierpień mysle jest lepszym miesiącem niż każdy inny późniejszy ze względu na systemowe juz zaplanowane mutacje
i związane z tym obostrzenia.

Jestem chwilowo jakby poza obiegiem i maluczko mnie tu na forum ale na spotkanie przyjeżdżam w każdy termin , bylem trzy tygodnie wcześniej wiedział. Jaka lokalizacja? Powtarzamy klimat DDR ?

3 Likes

Wsiadasz na prom w DE, 6 do 10 godzin później wysiadasz w Skanii. To taki powiat po drugiej stronie morza.

Możesz też wybrać drogę przez Danię i most na Öresundzie.

2 Likes

Dostosuję się. Albo nie. Termin odległy, nie do zaplanowania. Zrobię co się będzie dało.

1 Like

Tam są jakieś cyrki z przejazdem.

1 Like

Trzeba mieć QR CODE wytatuowany na czole?

1 Like

Nie wiem, ale na drogach dojazdowych świeci się że są restrykcje wjazdowe.

Zobaczymy, do wakacji jeszcze będą z trzy fale.

Czy można lobbowac albo poczatek sierpnia albo koniec?

1 Like

Albo nową sondę odpalić z czterema weekendami do wyboru ?

2 Likes

Jesteście pewni że prom będzie bezproblemowy? Jeden kowidowiec na nim o kwarantanna się robi na wodzie.

1 Like

Wtedy trzeba jechać grupą niezorganizowaną i w razie problemu porwać.

Jest, okej.
Testowany regularnie.

1 Like

Za dużo demokracji.

^^

2 Likes

Jeśli masz wykupioną kabinę i podróżujesz samochodem knajpy pokładowej nie odwiedzając to ekspozycja na innych sapciów jest minimalna.

Po czym Szwedzi stają przed problemem pustych półek na stoisku z warzywami.

1 Like

Oraz lad.

1 Like

Spróbuj zabrać Szwedom dostęp do odmrażanego i odpiekanego na miejscu pieczywa wożonego z Rumunii a przekonasz się co oznacza gniew ludu. Zamknij im McShity i BurdelKingi a rząd na butach rozniosą. Odetnij Szwedów od dostaw kawy a przywrócą karę śmierci wymierzaną doraźnie.

3 Likes

A to się tylko Szwedów tyczy? W UKu prole dzwonili na pały jak przez parę dni zabrakło kurczaka w kfc.

3 Likes