Specjalna cygańska strefa ekonomiczna

https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://irp-cdn.multiscreensite.com/8c630d77/files/uploaded/PL%20RevupFS%20Free%20Zone%20Intro%20Pl.pdf&ved=2ahUKEwiom4WekezxAhVGAxAIHfo9CqoQFjAAegQIAxAC&usg=AOvVaw3Ky_3WtPms0iNBF7dVM_YR

https://www.freetradezone.ge/kutaisi-free-industrial-zone-fiz

Zamierzam na jesień oprócz kopania krypto tam kopać spółki i świadczyc kosztowne usługi teleinformatyczne w specjalnej strefie ekonomicznej za które wystawie najprawdziwsze faktury za poważne usługi.

Tęskno mi do mamy i taty więc pewnie parę razy w miesiącu z walizka papieru mogę się przejechać

Możecie mieć więcej karmy dla dzieci zamiast dla biurwy.

To tak oprócz kopania krypto ofc.

tak wam śrube dociskaja, może cygan troche gwint zerwie co misie? może sie pokonsultujemy, moze perfumy sprzedam ^^ albo płyte CD! patelnie też już czas wymienić powoli

4 Likes

A promy naprawiasz? ^^

(Niektórym należy się wyjaśnienie - dwa dni temu odwiedził mnie przy maszynie pewien śniady człowiek.

Po chwili przeszedł na czystą polszczyznę i poprosił o wskazanie miejsca, gdzie trzymamy złom, ponieważ właśnie naprawia prom i potrzebuje, o takich, ścinek.)

Usługi poligraficzne?

Przemysł celulozowo-papierniczy?

2 Likes

na skale szersza niż horyzont, wręcz bym powiedział, pod zmierzch astronomiczny i jeszcze szerzej, aż tak, że zapętla się wszystko!

teraz patelnie sa cyfrowe rowniez, cyber-pan…

ale bez wątpienia kto zapragnie hologramu ten hologram dostanie

2 Likes

Ale ten cygan dobrze kombinuje - jak ja potrzebuję złomu to też do @nomad się odzywam.

Great gypsy minds think alike

2 Likes

Piękny kraj { nie widziałem} no i do Albanii blisko a tam można wszystko kupić

2 Likes

chcą zepsuć Twoje eldorado:

Georgia, Ukraine and Moldova seek acceptance of their EU membership perspective – EURACTIV.com

2 Likes

spoko spoko

za 8 lat to moze, moze.

jesli bedzie do czego wstepowac

2 Likes

Wladimir Wladimirowicz chyba by na głowę upadł żeby na to pozwolić ^^

2 Likes

Wisarionowicz wreszcie będzie obywatelem łunijnym^^

1 Like

Socjalizm wraca w te rejony jak bumerang. Sam Wisarionowicz byłby zaskoczony, że tak łatwo pykło :smiley:

3 Likes

Trzeba zwalić na jakąś mniejszość. Łemkowie się nadadzą?
No bo jak nie oni to może się zrobić tendencyjnie.

1 Like

O kurde.

2 Likes

Utrata Wielkiej Brytanii z jednej strony a perspektywa wchłonięcia Ukrainy z Gruzją i Mołdawią z drugiej to zamiana siekierki na kijek. Jaki deal zaproponuje brukselski KC w następnej kolejności ?

Wymianę Francji na Kazachstan ?
Hiszpanię za Mongolię ?
Włochy za Albanię ?

Ten deal brzmi poniekąd jak “perspektywa udziału w ujemnych zyskach”.

2 Likes

Można być w EU mając spory graniczne?
Mołdawia ma Naddniestrze, Gruzja Osetię, Ukraina Krym.

Wewnętrzną^^

1 Like

Irlandia kontra Irlandia Północna,
Grecja kontra Turcja,
Cypr kontra Cypr Północny.

Widocznie się da.

Podobno przebieg granicy pomiędzy Austrią a Włochami też nie jest ustalony w sposób jednakowo interpretowany po obydwu stronach granicy.

Zresztą jakie to ma znaczenie ?
Ile dywizji może wysłać Bruksela w przypadku napaści na jej państwo członkowskie ?

2 Likes

Pribałtyka może, to kto południowym republikom związkowym zabroni?

2 Likes

Irlandia nie wysuwa pretensji o to terytorium.
To wewnętrzny problem niegdyś wielkiej Brytanii.

Ale tam zawarto porozumienie i Nikozja robi tam za Andorę.

Bo tam Napoleon tak hałasował, że do dzisiaj schodzą lawiny.

Urzędasy nakryją każdego wroga czapkami - nikt nie ma takiej armii^^
Xi patrzy z podziwem i też marzy.

Ten co pozwala.

Rosja też nie wysuwała pretensji o Krym. Nadszedł korzystny moment więc sobie Rosja ten Krym wzięła i zajęła.

1 Like

Ale bez żadnych pretensji przecież^^

1 Like

Z jakiego punktu widzenia?
Niemieckiego?
Ilu Angoli w Rajchu pracuje?
Bo eksperyment pokazuje, że Ukraińcy przyjeżdżają i pracują, w przeciwieństwie do brązowych inżynierów.

2 Likes