Świerzak Dave, pragnie się przywitać

  • poziom dopasowany do poziomu blokującego.

BTW:

Congratulations, you’ve earned the New User of the Month award for November 2021. :trophy:

This award is only granted to two new users per month, and it will be permanently visible on the badges page.

You’ve quickly become a valuable member of our community. Thanks for joining, and keep up the great work!

2 Likes

wait, że co?

3 Likes

Znaczy zdobywca nagrody październikowej zarzuca Ci dresiarstwo.
Tu nie ma co banować, to można rozwiązać wyłącznie na sztachety.
Sekundanci?

5 Likes

uuu

You’ve quickly become a valuable member of our community. Thanks for joining, and keep up the great work!

^^

3 Likes

poprawione wyżej, a blokady wychodzą na dobre, gdybym był teraz zablokowany to bym pracował a nie pisał…

2 Likes

Znaczy że uprzejmie prosisz o wysłanie do łagru?
Żeby pracować?
To podejrzane. Zdrajcy dostają 25 lat, mordercy 15, niewinni dychę. Ale podejrzanych nie wysyłamy do łagrów :frowning:

2 Likes

czekaj, a Ty jak myslisz, kto Ci dał suspenda a kto zawnioskował żeby go zdjąć? ^^

3 Likes

To może nie mówmy @rpis owi, że jest dresiarzem, a Ciebie nie klepmy po plecach że wzywałeś by uwolnić orki?

2 Likes

:slight_smile:
korzystając z okazji chciałem bardzo podziękować załodze za miłe przyjęcie, gdybyśmy mieli tylko takie problemy :slight_smile:

W takich warunkach i towarzystwie zakładam, że za rok będę zbyt obrzydliwie bogaty by pracować

2 Likes

Będziesz zbyt zapracowany by mieć czas na mierzenie bogactwa.

2 Likes

Takie pytanie poboczne. Gdzieś mi śmignął tekst, na temat dostępu do starego forum. Nie mogę w lupce odnaleźć. Mogę prosić o link, do warunków zapoznania się z archiwum? :grin:

2 Likes

Priv do @rpis

2 Likes

Ty będziesz miał doświadczenie, a oni pieniądze (parafrazując stary dowcip o Żymianach).

2 Likes

Chyba się nas Dave przestraszył :wink:

1 Like

Skąd takie wnioski?
Czytam sobie forum :wink:

1 Like