Szczepionka na COVID-16 made by @impeer

Jeśli był w tym miejscu, czasie i profesji to okoliczność “na nieświadomość” jest wykluczona ^^

3 Likes

Z paragrafu Bieńkowskiej? “albo idiota?”

2 Likes

Mordimer^^?

2 Likes

kiedy się można zgłaszać^^?

2 Likes

Uniżony sługa instytucji^^

1 Like

Pisz do @blacha
on już zweryfikowany.

2 Likes

Skoro poleciał offtopo i nikt nie chce mojej super szczepionki to polecam zajebisty artykuł o ostatnich wydarzeniach w teksańskiej energetyce, 9/10

2 Likes

Wincyj wolnego rynku, wincyj.

Kuce Korwina mówią ze to się samo ureguluje .
No i się uregulowało niczym idealny homeostat

2 Likes

Mnie najbardziej zdziwiło, że Teksas nie ma kablu do reszty USA

4 Likes

Zważ na to że to klienci w Teksasie nie chcieli podziemnych kabli z osiedlowymi stacjami transformatorowymi - miało być jak najtaniej. Więc przestań proszę oskarżać wolny rynek że dostarcza chłam - wolny rynek dostarcza to na co jest popyt.

A kto za to zapłaci ? Klienci nie chcą.

3 Likes

To jest reklama samochodów elektrycznych^^

Przecież rynek tam wysiadł bo zadano urzędowo cenę maksymalną na 9kUSD no to dostawcy położyli lachę i nie sprzedali.

No idealnie wyszło - nie chcieli płacić po cenie rynkowej to dostali po urzędowej pustą półkę z prądem.
@MedicusHellveticus masz jakiś problem z czytaniem? Przyznaj się?! Przyznaj!
Bo że w temacie szczepionek uparcie nie chcesz przyznać że tam wnioskowanie logiczne nie mieszka tylko szamanizm to zwalamy na etykę zawodową jak u TK. Resztę na to że empatyczny jesteś.

Klient podjął decyzję polityczną że za drożej niż za 9k nie kupi. No i nie kupił - postawił na swoim. Brawo klient!

Przecież to za granicą. Mieliby z komunistyczną Kalifornią handlować? Po co skoro i tak przedsiębiorcy stamtąd uciekają do Teksasu po prąd?

3 Likes

Prawdziwego Teksańczyka brak prądu nie rusza: mają fordy F150, które podłączają do domowej sieci. Są cichsze i palą mniej, niż generatory.

3 Likes

Wyrażam opinię, iż inwestorzy na rynku energii w Texasie celowo doprowadzili do tej sytuacji. I zgarnęli na tym 50 czegoś tam dużego w USD. W energetyce nie pracują idioci, to są za poważni ludzie żeby sobie z nimi pogrywać regulacjami politycznymi na ceny.
W ten sposób zjedli ciasteczko, którego wcale nie było.

Po sprawdzeniu tego artykułu uważam, że Abe zna mechanizmy formalne, ale doświadczenia nie ma o biznesie w energii. Tam jest dużo “wydaje mi się”.

2 Likes

Właśnie zobaczyłem, że szczepionkę reklamowałam na covid-16, stąd może brak zainteresowania^^

Chociaż w gruncie rzeczy jest mi wszystko jedno

1 Like