Szlachta wśród gazów a jej interakcje z biologią

Od pisania znajdą tańszego piszpana - zobacz jak ten jęczy na stawki.

Mając boczniaka na każdym wykresie^^

Potwierdź zgon “yes/no” i przerwij działanie czujników.

“no” będzie miało if mouseover move xy random;
Póki “yes” system płaci za terapię martwego konia.

W celu dostosowania pod okiem światłych “yes” specjalistów.

2 Likes

Nie uważam żeby to groziło za mniej wiecej blizej niz 50 lat. Ktos jeszcze musi intubowac, cewniki zakladac, maszyny sa lepsze w algorytmach diagnostyki i nie mecza sie, owszem, Tianhe-2 o 4 rano ogra 50 Kasparowow w szachy, ale?

2 Likes

Pięć lat studiów i rok na stażu celem nauczenia gwałcenia nieprzytomnego klienta wygiętym modelem gazrurki ? Jaja sobie robisz ?

Powstanie stanowisko specjalisty d.s. oddychania a obsadzone będzie certyfikowanym gwałcicielem po miesięcznym przyuczeniu. Starsi specjaliści (elita zawodu) będą mieli dodatkowo zaliczone wieczorowe kursy tracheotomii i będą kierownikami działów w szpitalach.

Analogiczne zespoły d.s. przepływów powstaną na oddziałach urologicznych. Ze względów higienicznych obydwa wydziały (gwałcicieli odgórnych i gwałcicieli oddolnych) będą od siebie oddzielone żeby nie mieszać klientom bakcyli na wyjściu z bakcylami na wejściu bo tego rodzaju sprężenie zwrotne kończy się to tak jak stosowanie turbosprężarek w samochodach.

To już Karol Marks przewidział.

1 Like

6 lat studiow, rok stazu za najnizsza krajowa, do tego 6 lat specjalizacji (u mnie robi sie 12 bo w czasie tych 6 lat musisz zrobic katalog zabiegow aby moc isc na egzamin - u mnie 50 narkoz u dzieci ponizej 4 roku zycia brakuje wiec mnie trzymaja) a znam jednego nieprotegowanego co ma lat 58 i jeszcze nie ma papierka specjalisty bo mu nie chca pozwolic na ilosc zabiegow - zasuwa po 90 godzin tygodniowo ale zawsze jak jest narkoza dziecka to on jej nie ma prawa zrobic…)

Mam 41 lat i jeszcze nie jestem specjalista choc na koncie 28000 tysiecy narkoz etc

3 Likes

Jakim regułom podlega przydzielanie przypadków na OIOMie ? Nie odpowiadaj tutaj a publicznie, odpowiesz w sobotę. Mam pewien pomysł.

1 Like

To ja obsłużę zabezpieczanie darowizn offshore ^^

1 Like

!!!

Ale zajebisty pomysł. Kradnę.

2 Likes

Podpowiem Ci że mamy te turbiny w narzędziach pneumatycznych^^

No, to teraz nawet już wiem skąd!

2 Likes

Może nie pasuje do oryginalnego tematu ale w miare chyba najbardziej ze wszystkich.

1 Like

Rozgryzają to, bo w grubszej i łatwiejszej do czasowej obserwacji atmosferze Saturna i Jowisza jest to samo tylko lepiej widać bo wolniej.
Generuje to chyba na paśmie radiowym takie syrenie śpiewy - trafili kilka razy te emisje.

Ja jestem ogólnie fanem elfów, wróżek i niebieskich dongów, ale takiego ładnego zdjecia blue jeta nie widziałem.

Jest w tym wszystkim coś mistycznego, jak myślę o tych egzotycznych piorunach to przeszywa mnie dreszcz

Ciebie przeszywa już przy dużo bardziej przyziemnych wyładowaniach ^^

1 Like

Bo to nie jest zdjęcie tylko obraz nałożony na focię.
Zdjęcie robione z prędkością pozwalającą to uchwycić miałoby lichą ekspozycję.

No dobra, ale takie sprajty nie maja chyba ani jednej wyraźnej fotki. Jakiś filmik, coś. No wiadomo że to fotoszopowane. Ale ładne.

1 Like

Zdjęcia dotyczą błysku zjonizowanego gazu aż du utraty energii, no a w tej atmosferze to raczej pomarańczowy nie będzie. Błysk jest po wyładowaniu. Te impulsy są krótsze niż normalne błyskawice. Badane są dlatego, że lecą nie w tę stronę co pozostałe i są podejrzenia, że wcale nie muszą się kończyć tam gdzie nam się wydaje.
Dlatego do badania zjawiska ustawiono komplet optyki, która ma szansę coś złapać i z klatek przed i po składane jest z automatu coś co da się ludzkim okiem obejrzeć.
Natomiast samo zjawisku przepływu prądu w tym kierunku jest interesujące dlatego, że gdyby się czepiać dokładnie o cząstki to ziemska “atmosfera” kończy się czasami za Księżycem (zależy od aktywności Słońca) - po prostu jest tam bardzo rzadka, ale… heliosfera jest nieregularna i czasem ma wybryki. Te wybryki mają tyle energii że sklejały łożyska w aparaturze co lata poza wystarczającym polem magnetycznym Ziemi zanim zaczęto używać ceramicznych.
Były wcześniej koncepcję że takie zjawisko ma miejsce (wokół Jowisza jest lepiej widoczne) i padło głupie pytanie czy tej mocy jest tam dość, żeby sobie na niej jakoś posurfować. Dlatego się nastawia optykę żeby ogarnąć co te duchy wywołuje i jak przebiegają. No bo skoro musimy bilansować ładunek za silnikiem jonowym, a tu taki wicher za darmo, to jak zbilansować ładunek obiektu, żeby nas to na krzywy ryj napędzało?

Z góry na dół to wiemy jak to leci, ale w górę pozostaje kwestia jak daleko i czy da się tego użyć gdy Słońce rozładowuje nadwyżki. Tam gdzie doleciał Voyager też wychodzi na to, że w przestrzeni szumi delikatnie zasilaniem i najwidoczniej gwiazdy mają włosy, a to się może przydać w podróży.

Chyba nie myślisz że zamontowali aparaturę, żeby gawiedzi ładne focie wysyłać?

czy chodzi tu o zjawisko “zimnego spawania” jakie wystepuje w przestrzeni kosmicznej w wypadku metali czy o co innego chodzi?

a tu zdjecie ciekawego zjawiska jakie wczoraj widzialem. to nie jest niedoskonalosc obiektywu bo golym okiem widzialem ten okragly “oblok”

2 Likes

A to sie halo nazywa

https://pl.wikipedia.org/wiki/Halo_(zjawisko_optyczne)

2 Likes

Doczytaj temat “jak metale odbywają stosunki w środowisku obojętnym”.
Nie ma to żadnego związku - łożysko przecież jest ruchome stale.

1 Like

7 posts were split to a new topic: Relacje psów z przodkami a kwestia UFO nad Sudetami

Zostańmy może tutaj przy gazach, w atmosferze i poza nią, ciepłych i zimnych, ciemnych i świecących.

Do kręgowców proszę kliknąc w nowo utworzony temat

1 Like