Новая технология

tymczasem incele sniacy o potedze snia dalej a inni robia interesy.

Ja nigdy nie kwestionowałem technologiczny i intelektualnych zdolności Federacji Rosyjskiej. Mają autentyczne osiągnięcia i tęgie głowy. Dobre i bardzo dobre uczelnie.

Ale żeby nie było nam tak smutno: trochę to działa na zasadzie praw objaśnianych przez 3r3: po prostu w większej populacji można znaleźć większą liczbę kumatych ludzi i liczba sigm w populacji 143 milionów jest w zrozumiały sposób większa niż w Polszy. Na bazie tej większej liczby rozumnych ludzi można ich kształcić i osiągać rezultaty.

2 Likes

Szkoda, że w Afryce tyle milionów ludzi od jakiś 5 tysięcy lat się naprodukowalo a dalej mieszkają w domkach z gówna lub błota i trawy. Ja się z tym twierdzeniem niestety nie zgadzam. Może ktoś nazwać mnie rasista ale to biały człowiek jest najmadrzejszy i nadaje bieg historii i jej rozwojowi i rozwojowi cywilizacji jako takiej. Co bardzo łatwo wykazać. Dominacja najpierw Europy następnie kolonizacja Ameryki co niesie za sobą wytepienie ludności rdzennej oraz zaszczepione kultury i myśli białej rasy. Następnie myśl i technologia przechodzi do Japonii, Chin, Indii. Kopiowanie, przemycanie myśli białego człowieka w obce kręgi kulturowe to nic innego jak uczenie psa sztuczek. Wszystkie większe rewolucję jakie były, zapoczątkowane zostały przez białych, wprowadzone zostały przez białych. Najgorsze jest to, że pojebancy z samego czubku wymyślili sobie, że tak dalej być nie może i na świece zostały wszczęte procesy mieszania się psów. A śmiem twierdzić, że elita elit dalej będzie zachowywać czystość rasowa.

Rosjanie to zlepek bardzo wielu narodowości. Nam Rosjanie kojarzaja się najbardziej z Moskalami, którzy zamieszkują w dużej części okolice Moskwy i duże połacie terenu wokoło. A gdzie mongolowie, eskimosi, tatarzy i inne mieszance. To ludy rolnicze, które bardziej podobne są do ludów afrykańskich aniżeli europejskich. I co jest dalej ciekawe jeśli by tak popatrzeć na rosyjska myśl techniczna to jako takich mongolow czy Tatarów tam nie ma, raczej właśnie Moskale i inne pochodne białej rasy.

1 Like

W takim klimacie lepszych im nie potrzeba. Ponieważ jednocześnie nie gromadzą zapasów na zimę to nie potrzebują ich chronić.
Obfitość pożywienia powodująca brak konieczności jego zbierania na zapas umożliwia dużą mobilność.

Kapitalizm jest wymysłem głodu który przychodzi z porami roku. Afryka to raj w którym nie trzeba martwić się o jutro a tym bardziej o zimę. Wszystko inne to prosta konsekwencja klimatu.

1 Like

zaraz przyjdzie Medyk i zaordynuje Ci kurację przeczyszczającą :wink: za niewiarę w to że pośród tych dziesiątek narodów i ludów jakoś tak jednak są kumate jednostki bo to i rakiety budują i satelity wynoszą innym narodom, i… na orbitę zamiast wywalania milionów na opracowanie pióra czy długopisu który będzie tam funkcjonował - potrafią po prostu zabrać ołówek (fakt z lat zimnej wojny!)

co do Afryki - masz rację oczywiście ale i tam wśród tych setek milionów są sigmy - tylko mają inny punkt odniesienia i otoczenie: z jednych wyrasta kacyk na skalę kraju, z innych wódź miejscowego plemienia a jeszcze inny opracuje nowatorską technologię suszenia krowich placków - wszystko jest kwestię układu odniesienia w jakim działamy

2 Likes

Piramidy są aby w Afryce?

Od niedawna, no i wystarczy zwiedzić Azję żeby się przekonać że to mogło się już skończyć.

Niby tak, ale obecnie jak chcesz się uczyć czegoś z nowoczesnej elektroniki czy teleinformatyki to bez mandaryńskiego nie podchodź.

Wyniki Żydów mówią wszystko.

Z tym że to są rosyjskie kolonie.
Rosja dzieli się na Moskwę i Petersburg, reszta to podbita Ruś Czarna, Biała i Czerwona oraz kolonie na zapleczu.

Ale @Medyk ma wmontowanego czipa do wybudzania ruskiego agenta w pozornie normalnym człowieku. Przy aktywacji zaczyna pałać dogmatami o prawości, równości i innymi takimi.

1 Like