Ucieczka z krypto

Jeśli kogoś interesuje temat ucieczki z krypto w gotówkę, to mam temat rozpracowany. Znajomy znajomego świadczy takie usługi na wysokim poziomie.

4 Likes

Nie kokietuj, tylko kawa na ławę.

4 Likes

@FlyingAtom zdaje się jest w stanie wymienić krypto bezpośrednio na brzdęki. Zamiana cyfrowego gówna na papierowe gówno to jeszcze nic - przebij ofertę @FlyingAtom’a który z gówna potrafi zrobić złoto …

6 Likes

Taniej niż bullion79.com (Przemek)?

Pytam bo nie wiem. Dobrze, że mamy więcej niż jedna taka usługe, to na pewno.

6 Likes

BTC coraz niżej, ktoś tu się ładuje lub planuje?

2 Likes

dlaczego to się zbiega ze straszeniem mappetów końcem dodruku ?

2 Likes
2 Likes

Znaczy Libra wyjdzie w Soviecie?

3 Likes

Nikt nie wie dlaczego się dzieje cokolwiek.

Ale tez. Ten dip na krypto jest skorelowany ze zwala na s&p 500. Krypto to (właściwie trochę przypominający zalewarowany) risk asset a one dostają po dupie.




4 Likes

Tbh to na miejscu ruskich bym teraz kopał krypto. To zabawne ale krypto to teraz twarda waluta u nich - i do niej mają dostęp.

Jedyne co mają to tania energia. (Tak, i surowce ale mówię z punktu widzenia takiego szarego cyberpunkowego cygana Siergieja z jekaterynburga)

1 Like

Dowiemy się czy to robią z zacieśniania regulacji ich wymienialności & obrotu.
Bo zapad też ma problem, co teraz urwał jest twardą walutą, a wygląda na to że gigawat.
To będzie epicko od czapy, bo dostawca paliw spali je na kryptokotki, wyśle tam gdzie brakuje paliw, zamieni na technologię której tam zbywa… W rezultacie tylko jedna strona rozwiąże swój problem w najgłupszy możliwy sposób, a druga w najmądrzejszy możliwy nie rozwiąże swojego.
Pod takim ciężarem pomyślunku tylko czekać, aż ligo wykryje coś na tej planecie, a seti potwierdzi że nadzieja jest ujemna.

Z okazji wizyty na Północy poszedłem pogwarzyć z krawaciarzami. Jeszcze ich nie widziałem w tak wisielczych humorach. Spadek cen energii wyłącznie przypudruje im bilans z bardzo martwego na mocno martwy. Nawet beton zaczął siąknąć konceptem, że coś jest nie halo z podażą efektywnej pracy w populacji.

5 Likes

Igor się stara od 2017 roku.
Mógłby to robić dużo lepiej, ale boomerzy…

Wróbelek nie działa? Złoto ma wady? Strateg z KGB nie przewidział?

Wiemy to z list sankcyjnych.

Ma dużo miejsca na optymalizację istniejącego procesu.

2 Likes