Uroszczenia dyzurowo-podyzurowe

@gruby bardziej skimplikowane niz sie zdaje ale nie przez smartfona potem wyjasnie

Mediastinoskopia. Cale szczescie ze robia . Zrobi pewnie vats przy okazji

1 Like

nie piszę o hockach klockach mechaniczno-farmakologicznych które trzeba mieć manualnie i nosem opanowane żeby pacjent biopsję przeżył. To jest abrakadabra waszego fachu i za to należy się wynagrodzenie, podobnie jak za umiejętność wypoziomowania fundamentów, ścian i stropów na budowie za pomocą sznurka, ołówka i odważnika.

Się potrafi albo się nie potrafi pobrać próbkę tak żeby pacjent przeżył (ja tego nie potrafię więc się za to nie zabieram) a wraz z malejącym bólem i upierdliwością zabiegu rosną wymagania wobec lekarza co powoduje że lepsze metody są droższe.

Tu nie ma szamaństwa - jest wiedza i praktyka fachowca a im on lepszy tym droższy. Tyle.

1 Like

Wiedziałeś, w jakim kraju masz to konto, wiedziałeś, że jesteś na celowniku biurwy i trzymałeś tam takie saldo. Znaczy - oddałeś dobrowolnie.

3 Likes

W UK podobno wedle lewa, promisory notes zwane dla żartu pieniędzmi, wpłacone do banku są już jego własnoscia a my je mozemy tylko ewentualnie używać i wypłacić (ciekawe czy wtedy właściciel się zmienia :wink: ).

2 Likes

w Szwajcarii jest tak samo, jest wyrok trybunału federalnego z bodajże 2007 roku który to potwierdza.

5 Likes

Otóż to.

A współczesne szable, piki i działa są bardzo nowoczesne i potrzeba dyscypliny żeby ich używać, więc gdy postanowi wrócić do cywila to mogę go nauczyć robić np. kośćmi do rolowania gwintów, a gdy mu powiem, że na fabrykę nie wolno wnosić smartfona, to on rozumie to nieskomplikowane polecenie, kontroluje to co mówi i nie jęczy jak stara baba.

2 Likes

Nie chodzi o to co robi tylko czego nie robi.

No to może pracować w fabryce. Jako portier, zamiatacz…

1 Like

18 załóg po 4 policmajster pilnuje

Nowe kable trojfazowe do lamp tam sa…i nikt.nie podsowiecil

1 Like

Jaka gospodarka taka robota:) W Bangalore wygląda to podobnie. Nawet mają waletów od mówienia dzien dobry:)

1 Like

Wiec…

Za.moj samowypadek grozila mi straszna kara wlacznie z ograniczeniem praw rodzicielskich i innego.typu jazdami, etc.

Co sie okazuje. Okazuje sie ze akta amba wzięła i zeżarła. No w prokuraturze gdzies sie papiurki zawieruszyly i najpierw mnje pytano czy mam kopie.albo.jakies zdjecia.

No wiec nie mam. Z racji ze jedyne co sie ostalo to.jakas notatka policji to zaproponowano mi kare grzywny 150 chf oraz za.fatyge 150 chf dodatkowo.

Kare przyjalem skruche wykazalem przed hauptoberbiurwenamtem i zaplacilem od razu.

Tylko znajomi.gliniarze pytaja sie kiedy z nimi na reqlizacje.jezdzic mam…bo trzeba

16 Likes

Jakbyś był wredny to w sumie mógłbyś teraz oskarżyć prokuratora o utrudnianie pracy wymiarowi sprawiedliwości. Ale po co kopać się z koniem ?

A podpisałeś ją ?

To chyba się wymuszenie rozbójnicze i pobieranie haraczu za odblokowanie bezprawnie zablokowanego konta się nazywa ? Zablokujesz w odwecie prokuraturze jej konta aż do czasu uniewinnienia jej przez sąd ?

To gdzie jesteś i co robisz ? Nie jesteś już w Berlinie i nie znieczulasz dzieci do zabiegów ?

1 Like

Jestem w Berlinie do konca lipca.
Od 1 sierpnia w Austrii.
Nie szaleje z Hauptoberbiurwenamtem bo potem cos znow bedzie i mi cos przybija.

Przypominam ze jak robilem z gliniarzami interwencje i pacjent misl racoon eyes i zlamana twarzoczaszke to nikogo to nie obchodzilo a skad to jest a psy mnie skopaly. Pisalem a psy ze samemu sie skopal. Rozejsc sie to mozliwe, sskurczybyk policje nam szkaluje…

2 Likes

Austria sie odezwala.
Przyjdz Pan szybciej bedzie 1800 Euro w umowie wiecej.

Nie jest źle.

4 Likes

Świetnie!

Może współczynnik PH 5,5 u Ciebie zmaleje do rozmiarów przeciętnego Polaka - czas by się wreszcie zaczęło z robotą układać!

2 Likes

Jedtem w Berlinie. Niby do 16:00. PRzyszedl szef i mowi…jedna markoza i o 13:30 w auto i do domu Pan jedzie. Wiec tez bylo nie bylo bonusik.

2 Likes

@MedicusHellveticus coś mi się wydaje, że gdybyś dobrze zakręcił swoje szefostwo / swoich klientów, to byłbyś jednym z pierwszych, któremu płacą srebrnikami, z ręki do ręki.

4 Likes

Medykowi powinni płacić środkami (nie)trwałymi w postaci wozideł :wink:

1 Like

Powiedz, że może byś się i zgodził, ale masz “wysoko funkcjonalny autyzm” i takich nie zaokrąglonych nie tolerujesz :grin:

2 Likes

Na takie deklaracje trzeba mieć jakieś podparcie z papieru^^

1 Like