Uroszczenia dyzurowo-podyzurowe

Mogl miec akurat albo polio - jak to statystyka - mial pecha 5,5 a dokladniej pH 5,5 albo poszczepienne.
Podostre stwardniające zapalenie mózgu (SSPE) jest odległym powikłaniem odry. SSPE jest postępującą chorobą degeneracyjną ośrodkowego układu nerwowego prowadzącą do zgonu. Najczęściej rozwija się kilka-kilkanaście lat po zachorowaniu na odrę. Czestotliwosc -1 do 4/100000 chorych a wiec bardzo rzadko, ale…

A co mowi stochastyczna analiza ryzyka ?

2 Likes

Oooookey o.O
ale co mają pH 5,5 i polio ze sobą wspólnego?

1 Like

Słuchy chodzą, że szczypani masowo padają. W RFN wychodzi im za dużo zgonów od kilku miesięcy, o jakieś 20k/m (do tej pory jakieś 80k za dużo). W Polin ponoć też trup ściele się nieco zbyt gęsto.

3 Likes

mam pecha 5,5 alöbo pH 5,5 i dostalem mandat albo co innego sie przytrafilo… to o pechu. Jak ktos ma pH 5,5 to nawet podczas stosunku seksualnego czlonkiem na gwozdzia w waginie trafi.

Im wiecej zgonow tym lepiej dla Deutsche Rentenversicherung. U mnie w lazarecie jakos spokoj, ani zgonow wiecej ani mniej,

2 Likes

A to ludzie przychodzą do szpitala umierać?
Jak się nie zgłosił, że umiera to się nie liczy?

2 Likes

O uszy mi się obiło że szczypani podpisywali zgodę na udział w eksperymencie medycznym. No to skoro eksperyment to miał prawo się nie udać.

4 Likes

Jak to się nie udał?
A jaki był cel?^^

3 Likes

A kto pyta? :smiley:

2 Likes

szefowa ZUS.

3 Likes

Pani Gertruda jest z pewnością ukontentowana

2 Likes

Jakoś 12% więcej niż zwykle…

1 Like

Wychodzą im też takie fajne apki:

Corona-Warn-App | Bundesregierung

Xi daje łapkę w górę.

1 Like

Tak, jak napisałem, podzieliłem się swoimi rezultatami w kontekscie niemedialnych gryp, przeziebien i katarów.

To, że przed złowrogim rzekomo wariantem na literkę O mnie nie chroni, podałem jako ciekawostkę przy okazji dodając, co w tym przypadku mi za każdym razem szybko i skutecznie pomogło.

U mnie się to zbiegło z rozpoczęciem suplementacji i zdałem sobię z tego sprawę dużo później.

2 Likes

w sierpniou formalnie jestem bezrobotny. Robie czasami dyzur 24 godziny tak jak i jutro bede mial 24 godzinki…za 120 EUR/godzine brutto ale…

Wszyscy z nas narzekaja bo to ze mi sie udaje dostac 120 na godzine to jest wyjatek a nie regula. Najczesciej chca abym przyszedl za 32,50 /h brutto a wiec stawka taka se…

Ostatnio słyszałem 7 lekarzy narzekajacych ale … powiedzialem im ze my lekarze jesteśmy niczym małpy w Zoo

Malpy w Zoo narzekaja ze w klatkach, ze im rzucaja patykami i kamykami…w klatce jest jedzenie i cieplo ale klatki otwarte , tyle ze… na wolnosci trzeba samemu o jedzenie i dach nad glowa zadbac…

Wniosek jest taki ze ja tu od miesiecy paru spiskuje z jednym z uzyszkodnikow. W srode sie okaze…

7 Likes

Poczynię krótką sarkastyczna ^^ wrzutkę i nie zgodzę się z powyższą tezą. Posiadam pralkę z funkcją Pupil natomiast w instrukcji producent wyraźnie informuje, pogrubioną czcionką, iż funkcja nie ma na celu wyprania sierściucha i pod żadnym pozorem nie wolno ładować żywego zwierza do bębna.

4 Likes

Zwierza należy przed włożeniem do bębna ubić.
Rozumiem instrukcję.

2 Likes

Ubity zwierz jest bezużyteczny ^^

https://www.youtube.com/watch?v=jk3xBhqcjqY

2 Likes

Widocznie przestala dzialac i trzeba brac doladowanie 7 dawka

Biorąc pod uwagę, że w PL się szczepili mnej więcej tak jak budują CPK, to powinien ten przyrost zgonów być o 40% mniejszy:)
Zgaduje, że ci co mają umrzeć na “katarek” umierają w DE teraz bo przedtem siedzieli zamaskowani i nie chcieli umierać. Co innego w Polin, u nas tryb redukcji emerytalnej rozpoczął się już w jesienią 2020 więc jak zwykle jesteśmy trendsetterami:)

4 Likes

Im głupsze tym lepiej działa.
Ciemny lud kupuje chętniej.
Spróbuj rozdawać narkotyki za darmo, a jeszcze dawaj nagrody - też będzie fajnie.

2 Likes

wiedzialem ze w glebi duszy jestes Prawdziwym Polakiem Patriota:)

2 Likes