ustRój wyrojony - alternatywy

Link do artykułu: ustRój wyrojony – alternatywy – Zarobmy.se

Ponieważ tekst ustRój o eusocjalnych koncepcjach się przyjął (nie wiem dlaczego, ale nie jestem poetą żeby takie sprawy roztrząsać i umrzeć na suchoty) to pozostaje wejść z własnym tekstem w polemikę i wskazać alternatywy w ramach dostępnych środków. Od razu zaznaczę dlaczego alternatywy są wadliwe, no ale dlaczego koncepcja eusocjalna…

7 Likes

Suma miesięcznych abonamentów na cztery najpopularniejsze platformy nie przekracza stawki za godzinę pracy (no nie każdej, ale mojej chociażby). Płaci się czasem spędzonym przed ekranem, a co na tym ekranie leci to już każdemu wedle chęci. Guilty pleasure.

Gadżety kupuje się za dniówkę.

Zgoda, tutaj niebezpiecznie zbliżamy się do dwóch dniówek miesięcznie. Ale widać światełko w tunelu i nie jest to nadjeżdżający pociąg ^^

Kupiłem za relikt i już uzupełniłem skarbiec.

Niestety o szanownych sąsiadach nie mogę powiedzieć tego samego. Średni dochód w okolicy jest owszem, mnożnikiem większy od średniej krajowej, ale proporcjonalnie wysokie są koszty wygodnego (i modnego - panele na dachu, hybryda w garażu) życia.

2 Likes

Zdanie z dedykacją dla Dominika, którego specjacja wyklucza sukces interakcji?

Wyprzedzająco pojawiły się filmy nawołujące, by niedorzecznym twórcom płacić składki bez względu na rezultaty.

2 Likes

Nie, pozostałe teksty nie mają związku z gównoburzą.

Czy systemy eksperckie już tego nie czynią od dekad?

Spoko - niech sobie wydrukują, bo już te waluty się nie przyjmują, więc sobie ich nie wydadzą^^