W co gra Rosja czyli nawalanka na Ukrainie

Wojny nie ma to sprzęt w koszarach.
Jest operacja specjalna i wysłano milicję żeby aresztować buntowników opuszczających sovieta^^

Raczej głupota - niezależnie od kierunku z jakiego płynie.

1 Like

Takie tam oczywiste oczywistości znalazłem, to się dzielę. Może ktoś coś wyciągnie wartościowego:

1 Like

Ach… Pani Wielomska… hmmm

3 Likes

Propagandę z Kremla raczej tu znamy. Nie żeby była całkiem kłamliwa bo by nie chwyciła. No ale szanujmy się^^

3 Likes

Nie wiem do czego pijecie. Domyślam się, że ma za uszkami coś?

Mnie bardziej interesuje los ludzi w centralnej Europie i pod tym kątem polecam. Kto gada to drugorzędna sprawa.

1 Like

Nic za uszami nie ma - jest czystą tubą kremlowską.

To porozmawiaj z tymi ludźmi, żeby na przykład się kształcili i wzięli za prawdziwą robotę jak Chińczycy^^

2 Likes

Chyba że tak.

Nie da się. Próbowałem i próbuje w sumie, ale to bez sensu. Jak gadać z z rybą i tłumaczyć jej, że jest mokra. Więc jako osoba gadająca z rybą i tłumacząca jej, że jest mokra jedynie siwieje, i może kiedyś zrozumiem, że się nie da. Może jest nadzieja?

3 Likes

Różne zdjęcia sobie człowiek z różnymi innymi człekami podczas własnego żywota trzaska. Nie ze wszystkich zdjęć jakie się przez lata do albumu nazbiera można być dumnym.

O, na przykład takie coś:

Kidon pod rozkazami tego gościa po prawej jakiś czas później zabił tego gościa po lewej. Zagadka dla czytelników: który z tych dwóch dostał pokojowego Nobla i jakie było uzasadnienie przyznania tej nagrody ?

Przeżycie konfliktu zależy również od uzbrojenia a uzbrojenie jest jakie jest:

Ewakuowałem się z kraju “1,3” do kraju “45,7” i uprzejmie dziękuję za zainteresowanie moim losem.

5 Likes

Zgadza się.

A to zależy od stanu umysłu jaki prezentują ci ludzie tam.

Z tego co się interesowałem to załatwienie legalnie broni w Polsce to żadna filozofia.

2 Likes

Czyli kreda na chodniku to wszystko czym dysponują^^

I może zadzwonić na policję jeśli braknie kurczaków w KFC^^

Porzuć wszelką nadzieję.

Nie widzę problemu w dostępie do uzbrojenia kanałami nienotowanymi.
Tyle że nie zajmując się zbójectwem nie mam specjalnych potrzeb aby ładować w to kapitał.

Ale trzeba mieć adres, wypisać kwitki, a u konkurencji przekazuję kwitki (nawet mogę rozliczyć to przelewem) z podobiznami i potrzeba zrealizowana.

2 Likes

A co, defilada była?

Dobrze ukryli, od lutego nigdzie takich nie widać.

W sumie racja, przekaz i tak dostaje centralnie sterowany.

Nie zanosi się - w czołówce najpopularniejszych kierunków psychologia, prawo i zarządzanie.

Zlot Unii Afrykańskiej?

Te same liczby przewijają się na takich mapach od kilkunastu lat. Najpowszechniejsza kategoria na obszarze “1,3” prawdopodobnie w ogóle nie jest wliczana, bo nie podlega rejestracji.

Da się na drakkar.

2 Likes

Czyżbym przegapił przenosiny USA do Afryki ?
W USA zostali tylko Indianie ?

dobrzy ludzie pozwolili mi kiedyś rzucić okiem na proces przygotowywania się do bitwy, tzn. na ładowanie sześciostrzałowca. Dwa bębny (podstawowy i zapasowy) to około 10 minut roboty dla wprawnych rąk. Dwanaście pocisków w sumie. Z czego potem zdaje się dwa nie wypaliły za pierwszym razem i trzeba było trochę poklikać spustem żeby zabrać się za ich ponowne ładowanie.

Dla porównania: w 10 minut jestem w stanie załadować około 3-4 magazynków po 17 nabojów każdy amunicją zespoloną co daje mi ponad pięciokrotną przewagę nad czarnoprochowcem jeśli o siłę ognia chodzi.

Proces wymiany magazynka w porównaniu do procesu wymiany bębna to niebo a ziemia.

Wyskakując z czarnoprochowcem naprzeciw gościa operującego bronią na amunicję zespoloną zaświadczasz o własnej nieprzytomności.

Nie dziwię się już że czarnoprochowców nie trzeba rejestrować - to inna epoka, to niebo a ziemia jeśli o rozwój technologii obrony przed intruzami chodzi.

2 Likes

Przekaz w zasadzie też ten sam przy istniejącym konflikcie między “lewicą” i “prawicą”.

1 Like

To coś wytwarza?

Konkurencja nie stwarza problemów.

Wytwarza, inflację roszczeń^^

1 Like

geniuszem być nie musisz^^

1 Like

prewencyjny atak to przecież obrona^^

1 Like

Wracając do tematu…

Ja tylko chciałem zaznaczyć, że Polacy znowu się dają podpalać w interesie anglosasów, wbrew swoim interesom.

3 Likes

Dlatego zwróciłem uwagę, że propaganda musi mieć jakieś podstawy merytoryczne żeby się kleiła.
Są podpalanie, ale czy mają jakikolwiek wybór? Na podajnika do pieca jest jeden los.

2 Likes

da, nu i szto ?

Polacy chcieli do NATO to ich tam przyjęli. A że przyjmowali na “kraj frontowy” i we wniosku tego nie napisali ? No przeoczenie takie.

Armia Czerwona nie zabrała LWP na podbijanie Afganistanu więc LWP strzeliła focha i wybrała się podbijać Afganistan razem z NATO. Chcącemu nie dzieje się krzywda.

4 Likes