W co gra Rosja czyli nawalanka na Ukrainie

“Dał nam przykład Bonaparte…”

1 Like

akurat to Bonapartemu dano przyklad jak stosujac taktyke spalonej ziemii sie z Rosja.przegrywa. Dzis nie ma wprawdzie gwardii cesarskiej i … slynnego merde! na propozycje poddania sie,.

A gdy Rassija Jankesom przedstawi atrakcyjna oferte, to Jankesi zostawia Europe z tym sami. Wtedy ekstaza w mediach zniknie.

2 Likes

I dlatego naród przegrywów zrobił sobie z tego hymn.

2 Likes

Ekstaza może nie zniknie, ale żabę trzeba będzie zjeść.

1 Like

Na razie trajektoria jest na Jelcyniadę 2.0, więc ciężko będzie przebić atrakcyjnośc takiej oferty

A to nie jest tak, że płacilismy dotychczas im postojowe?

Zaplanowany odwrót na z góry upatrzone fałszywe paszorty w Argentynie?:slight_smile: Taktyczna broń A to jest zły antychiński precedens.

I to jest dobry plan.
Btw w którą stronę skręcane są własnie wybory w monarchii trzech koron?

2 Likes

Właśnie dlatego nie będzie wdrażany.

3 Likes

Proszę nie pluć na ekran

1 Like

Ponoć fejk. Trzeba by @gruby i @MedicusHellveticus spytać o recenzję.

1 Like

Federalny rząd konfederacji wypuszcza balony próbne przed zimą. Właściwie nie było tu dyskusji dlaczego Szwajcaria ma olać rosyjskie surowce energetyczne i wygląda na to że dyskusji tej nie będzie. Argumenty które słyszałem nie wychodzą ponad poziom “bo jesteśmy w stadzie” ale realnie o własnej neutralności Szwajcarzy boją się dyskutować.

2 Likes

Fake!

1 Like

Here is where Biden decided to do the same thing at a cost 375% higher than when Trump was denied.

What Trump wanted to buy cost $3 billion. Same amount would cost Biden a little over $1 trillion

That is the result of the Democrat narrative

Edit:

BIDEN OFFICIALS MULL BUYING OIL AT AROUND $80 TO REFILL RESERVE

And here we go.

China will generously sell all the US SPR oil it bought from Biden back to the US at $150 next spring.

1 Like

Nie wystarczyło podać spotu? W Swiss wszyscy by to zrozumieli bez ideolo.

wiem tylko od ciotki mojej zony, tych co maja salon Subaru i produkcje jakichs tam elementow z betonu,ze lokalny zaklad energetyczny uprzedzil ich o mozliwosci albo calkowitego odciecia im zasilania, albo ograniczenia dostaw o 90%, cos mi mowili o mocy przylacza 50kW - i to ma byc bez prawa do odszkodowawczych uroszczen. Nic wiecej nie wiem

3 Likes

3 Likes

To chyba pisal jakis humanista (albo ktos z Foxa :slight_smile: ) i pomnozyl 375 razy 3 miliardy…
Inaczej skad by sie wzial 1 bilion (trtillion)

1 Like

Tyle tego dobrobytu, że się połapać nie sposób ^^

2 Likes

l-

15-16.09.2022

Edit: Połowa ludzkości po stronie Rosji - rp.pl

3 Likes

Na szczęście to nie ilość daje jakość :wink:

2 Likes

Gaspodin Dzugaszwili vel Soso mawial ze ilosc jest jakoscia sama w sobie

4 Likes

Soso grał tym co miał, a każda pliszka swój ogon chwali.
Sowiety na tym samym sprzęcie walcząc z tymi samymi Teutonami mieli straty 10krotnie większe niż alianci…

1 Like