W lazarecie dostałem raban

Żeście haxory i szpitalna sieć hakujecie.

Podobno z zarobmy.se było sondowanie otwartych portów i ataki DDOS.

Musiałem napisać że już z komputerów na.oiomie nie będę wchodził na zarobmy.se

Szczegółów mi nie ujawniono i być może chca mnie wyjebac i szukaja pretekstu.

Dostałem Abmahnung.

3 Likes

znaczy się to Ty przypuściłeś tego ddosa czy jak ?

1 Like

Podobno zarobmy.se haxorzy siec w lazarecie. A to próbuje otwierać porty a to ddosuje.

Uwaga. Informatyk w niemieckim lazarecie dostaje około 1700 Euro miesięcznie netto.

Z uwagi na powyższe proszę.o wyrozumiałość

1 Like

… no to Abmahnung należy wysłać pod adres zarobmy.se

1 Like

Im im wtedy w żołnierskich słowach odpiszemy że to działania odwetowe za nazi dziadki, nazi babciowie.

1 Like

Torów do lazaretu nie podciągnęli?

1 Like

w lazarecie przyjmuje sie nowe biurwy a kolejni lekarze odchodza.

ostatnio kupili nowe elektrody do EKG i ciesza sie jak glupi do sera ze oszczednosci bo opakowanie 200 sztuk jest 3,80 EUR tansze.

No ale biurwy wierza w takie rzeczy a wierza bo im sie oplaca wierzyc. Pewnie szef dzialu zamowien ma prowizje od oszczednosci wzgledem roku ubieglego…

A ze 2 na 3 elektrody odpadaja od ciala po 10 sekundach to ich nie obchodzi… Taniej =drozej ale wicie rozumicie, to jak z rekawicami ochronnymi u @3r3 tyle ze tu nikt na tyle jaj nie ma by powiedzioec biurwom - takie se kupiliscie takich s euzywajcie ( moze nie jaj ale fikac biurwom sie nie oplaca, biurwy placa wiec wszyscy grzeczni)

1 Like

I bardzo dobrze - gdyby nie Wy wcale nie przychodzili by tam jacykolwiek chorzy. Same z tymi chorymi kłopoty - na co oni w ogóle? Nie może sobie instytucja działać bez klientów?

pewnie moze. Jak spolki PKP bez tych cholernych przewozow i pasazerow.
no lae przeciez mamy druk na calego - na cholere cos robic jak sie dostanie wydrukowane. Zajmijmy sie przyszloscia. Goodbye to the past, hallo to the future-

wiec @3r3 kiedy zostaniesz tiktokerem?

a na powaznie - grube rybki nie chca czasami leszczy wyploszyc ktore uciulaly troche metalu zlotego obecnie?

1 Like

Za ile?

Chcą, ale tych co mają trudno wystraszyć. Kontraktami rzucili, ale to ma coraz krótsze nogi.

1 Like

100 FEDów przeceny na uncji nie rzuca na kolana. Może zaczęliby wreszcie sprzedawać metal w ujemnych cenach, tak jak sprzedawali ropę WTI wiosną 2020 roku ? Skoro to relikt dla barbarzyńców to niech oddadzą go z dopłatą barbarzyńcom. Dokąd mam wysłać ciężarówki ?

3 Likes

Ja nic nie wiem jakby co

Ale jak otwarty port to można łajba przybić, nie tak stanowi prawo morskie?

Ale tak serio - kto by się podpisał domena pod skanem portów xD

A Ty odchodzić nie miałeś od tej bandy frajerów i tak?

1 Like

jestem trochę jak małpa w zoo. Narzeka na klatkę, ale kiedy ona otwarta, to zbyt daleko nie uciekam, bo na wolności zdechnę z głodu.

Pracuje w lazarecie do dnia 30.03.2022 i koniec ( mam taki okres wypowiedzenia) - ostatnio w lazarecie dochodzi do dezercji, odchodza lekarze, ale caly czas zatrudnia sie nowe biurwy. IMHO po to by prowincjonalny lazaret zamknac, jako niewydolny i nieekonomiczny.

1 Like

Łap za wizytówki które zgromadziłeś i łap za telefon.
Powodzenia !

4 Likes

Grzeczna małpeczka^^

Syndrom sztokholmski?

Duży jesteś, więc wiesz co robisz, ale ja to bym jednak na twoim miejscu z typem pogadał, bo co to szkodzi :slight_smile:

1 Like

A to tam u Was chorobowego nie ma?

1 Like

Zwolnią mnie na chorobowym.

1 Like

Dziki kraj, dzikie obyczaje. ^^

1 Like

To u Was tak można?
W Polsce słyszałem o przypadku dyrektora, który był na zwolnieniu od 11 lat. Czytałem o tym kilka lat temu. Być może dalej jest na zwolnieniu.

2 Likes