Wakacyjna szkoła magii

Tłumaczyłem, ale młodzież jest uparta na IoT.

Po zapoznaniu się z którą każdy już tam swoje wiedział o czym będą kłamać^^

Poczekaj aż młodzież wepnie swój pierwszy serwer do internetu po czym w logach zaczną pojawiać się zajączki.
Po pierwszym razie światopogląd zmienia się o 180 stopni ale najpierw trzeba ślady drogich gości w swoich logach na własne oczy zobaczyć.

2 Likes

Młodzież odcina się od insynuacji. Wlan ma zasięg kilku metrów, nikt w nic większego się nie wpina.

Jak będzie sam guzik to klient uzna, że warte max 5 dolców. Tak nie można.

Guzik może se dzialac, ja nic nie mam do guzików ale na minimalizm można sobie pozwolić jesli klient i tak zapłaci za logo.

Open source nie znaczy nie dej pinc złoty.

Ekspozycja na internet wynosi 0%.

1 Like

Z załączonych fotografii wynika że pole walki (jeśli cały czas mówimy o tym, no, borsuku co Ci małe słodkie kociaki zjada) jest typową dla niedorzecza równiną w formie łąki zarośniętej trawą. Zasięg wlana na łące jest zdeczka większy pod warunkiem że pomiędzy antenami nie ma przeszkód terenowych.

mając aktywną radiową kartę sieciową to raczej nie Ty o tym decydujesz lecz każdy kto znajdzie się w jej zasięgu.

1 Like

sugerujesz że logo “zaróbmy se” to nie ta sama półka co bentley?^^

1 Like

Hmm, ale jest w trybie access point i nie ma funkcjonalności WISP. Tak, da się temu podać jakoś neta ale może bądźmy racjonalni, co?

2 Likes

Internet of Trojans.

A w odległości tych kilku metrów użytkownik ma sobie odpalić stuprocentowo bezpieczny terminal na Androidzie?

Sprawdzenie, który temat na forum ma najwięcej postów i wyświetleń pomoże w ustaleniu, czy jest to forum racjonalnych, czy jednak paranoików.

1 Like

Internet jest objawem niewymagającym diagnozy^^

A kiedyś był ze mnie taki fajny synek…
Oglądałem wiadomości, chodziłem na wybory, pieniądze trzymałem na lokacie w banku.
Wszystko do momentu gdy zobaczyłem dokument na temat skąd się biorą pieniądze.
Wtedy się zaczęło.

Ja już nie wiem czy bardziej mi się pomieszało w głowie od rozwodu czy od tego dokumentu.
Aż się boję pomyśleć jakim będę paranoikiem za 10 lat. Masakra. ^^

3 Likes

Eh, no dobra, będą w takim razie dwa warianty…

Dzisiaj przychodzą cewki, jutro mają przyjść ADS1115 - pasmatrim, uwidzim.

1 Like

Mike Maloney i jego dokument ‘hidden secrets of money’ ?

2 Likes

Stawiam na Zeitgeist 2 :slight_smile:

3 Likes

Proszę nie mylić pieniądza z walutą :wink:

1 Like

Z innej beczki ale cuś fajnego -

https://www.filmweb.pl/film/Ambasador-2011-638799

Ja zacząłem od czegoś innego, Mike Maloney był chwilę później.
To był jakiś dokument o FED i kreacji USD.
Nie pamiętam tytułu ale pamiętam pierwsze myśli po obejrzeniu.
Co to za internetowe pierdoły?! Jak to pieniądze nie biorą się z pracy?!
Przecież to nie może tak być…

3 Likes

Niezwiazane moze ale ze tutaj gospodarz ma rozne zachcianki to pochwale sie dzisiejszym spaghetti ^^ Jest to co prawda kombajn i robi duzo rzeczy lacznie z analiza sygnalu enkodera oraz waleniem piorunami 400kV to tutaj tylko śmiesznie wygląda i cośtam bzyka ale te 10kV to tyle co nic, jutro/pojutrze wepne coś sensowniego w to ^^ Bo tesle 400kV dzisiaj skopciłem

http://77.55.232.249/cylon1.mp4
http://77.55.232.249/cylon2.mp4

1 Like

Dementi!

Radio Erewań podaje: Grupa komunistów chińskich zaatakowała pracujący w polu radziecki traktor. Traktor odpowiedział celnym ogniem kilku dział rakietowych, po czym odleciał w kierunku Moskwy. Ministerstwo Rolnictwa ostrzega chińskich towarzyszy, że jeśli incydent się powtórzy, na pola zostaną wysłane kombajny.

To urządzenie będzie miało zastosowania pokojowe! Słowo zucha!

Tutaj zeusator delux lagranż titutła, na małym łuku

http://77.55.232.249/cylon3.mp4

Bezposrednio do montazu na lokomotywe Duplo.

@3r3 zlecił mi urozmaicenie zabawy w ciuchcie ^^

1 Like

Po ciemku nie byłoby ładniej?

Żeby się gównażeria nie dotykała kiedy tata się bawi.
Dzieci to wyśmienita podkładka żeby sobie nakupować zabawek.

Tak się składa, że znam takie jedno miejsce które jest absolutnie ostatecznie wolne od światła słonecznego, tam zrobimy fotku.

Po to sie je przeciez robi ^^

1 Like