Wojna

Autor mgliscie roztacza widmo wojny, a tacy Nawigatorzy argumentuja, ze jej nie bedzie na terenie dawnej RON.

http s://coryllu s.pl/czy-mozna -reaktywowac-ron-czyli-wizje-i-pokusy/

htt p://m agazynier.szkolanawig atorow.pl/krotki -tekst-o-brytyjskiej-merkantylnosc-nad-morzem- czarnym-i-nie-tylko-bryt yjskiej

Pytanie wiec do madrzejszych. Jak z tym zyc?

2 Likes

się przedstawiamy najpierw.

4 Likes

@3r3, wygląda na to, że forum trafiło na listy miejsc wartych spamowania w godzinie w.

Chyba można sobie wypłacić premię. ; )

7 Likes

Znaczy wrzucamy reklamy?
To pisz od razu do Pficera^^

Ja tu zaraz im wysmażę piękną propagandówkę dla foliarzy.

3 Likes

7 Likes

Wczesniej nie bylo zadnego przedstawiania.
Co to za wynalazki tu wprowadzacie? I tak wiecie wszystko.

Wracajac do tematu to wklejam linki co by zasiegnac informacji od madrzejszych / skonfrontowac opinie tamtejszych osobnikow z waszymi jesli mozna.

Pilnie czytam Pana gospodarza 3r3 i zgodnie z jego proroctwem godziny W jeszcze nie ma
(tej przez duze W).

Wpierw mial byc glod - zmienili plany? Komu wierzyc?

2 Likes

super :partying_face: :partying_face: :partying_face: …chętnie usłyszę ( inni pewnie też…) o jakimś nowym niewiarygodnym spisku^^

3 Likes

wcześniej? wcześniej to panie było…było wszystko… lądowanie na księżycu… lądowanie na ~Grenadzie… ostatnio JiT…wiele się zmieniło^^

4 Likes

Niestety osiągnęliśmy popularność inicjującą trolle i zaczęli nam tu wjeżdżać z syfem.
Więc jest bouncer.

A zamieszki na kontynentach to o co są?
Bo w se na przykład zdejmują nagrania z nich z yt.

Za piniondze napiszę pfizerowi wszystko.

2 Likes

masz tak samo jak ja…za pieniądze zrobię "prawie^^ wszytko…w sumie to mnie jeszcze nie sprawdził ile by kosztowało to “prawie”^^

2 Likes

Konflikt Rosji z Ukrainą może przyczynić się do dalszych wzrostów cen energii i utrzymywania się wysokiej inflacji w wielu krajach świata

stwierdziła niejaka Gita Gopinath. Oficjalnie w MFW tytułują ją “First Deputy Managing Director”. Źródło:
https://www.thestar.com.my/business/business-news/2022/01/26/escalated-russia-ukraine-conflict-would-keep-inflation-higher-longer–imf

Całkiem niedawno jeszcze wg. ściekowych przekaziorów inflacja była “przejściowa”. Teraz przekaz dopasowano i inflacja pozostanie na dłużej. Winny inflacji został nazwany po imieniu i jest nim - co za niespodzianka - Putin.

Z inflacją walczy się w ten sam sposób: odmawiając akceptacji prawnego środka płatniczego, ewentualnie pozbywając się go z maksymalną możliwą prędkością ewentualnie wykorzystując go wyłącznie do płacenia podatków.

Łebskie choopy kombinują powyższe techniki w aikido unikania walut przechodząc na ustandaryzowany obrót obiecankami.

4 Likes

A to są teraz jakieś wojny z Rosją na innych kontynentach które przegapiłem?

To chyba proste. Jak masz takich co są pewni, że będzie wojna i załozą się 3:1, oraz takich pewnych, ze wojny nie będzie (też 3:1). To się zakładasz o powiedzmy 1…5…10…15oz Au z oboma stronami.

Potem skoro wartość oczekiwana jest dodatnia sprzedajesz taką parę zakładów po 90 centów za dolara, jakimś ludziom którym chce się czekać. To się bodajże kiedyś nazywało CDO:)

5 Likes

Zdaje się Francuzi mają utrapienia z wagnerami w koloniach?

2 Likes

nawet w Burkina Faso jakoś teraz ichniejszy Piotr Wysocki przejął władzę:)

4 Likes

https://twitter.com/ASBMilitary/status/1486417154929053698?s=20

2 Likes

Ja czekam, aż winne inflacji ogłoszą UFO.

2 Likes

Kolega @Juggox słabo się przywitał – zamykamy temat.

10 Likes