Wolframator - deliveries

=====================================================================

przewiduje nadmiarowe sztuki w ilosci 1-2 w grudniu/styczniu jeśli jesteś zainteresowany to zapraszam na priv, nie chce urządzać żadnej sprzedaży nawet drobnej dopóki nie będzie w tym wątku reviews od pierwszych klientów ale zima mroźna, XCH szoruje o granice opłacalności a Twój ulubiony technocygan nie będzie miał co do gara włożyć za niedługo więc jeśli podoba Ci się to co robię to możesz rozważyć kupno magicznego urządzenia ^^

=====================================================================

No no, chciałbym na początek ostudzić nastroje, jeszcze nikt nic nie dostaje.

Ale jest już blisko. Tzn mam do napisania całe GUI laptop-side ale hardware zostaje takie jakie jest teraz. Możliwie zminimalizowane.

Właśnie skończyłem ostatnie testy i wypadły powyzej oczekiwań. Nie będę się rozwodził teraz nad detalami co i jak, wrzucam tylko fotki i zapewniam, że urządzenie działa w sposób powtarzalny. Rola hardware jest zredukowana do wyrzucania tablicy liczb po naciśnieciu przycisku i wszelkie analityczne kminy odbywaja sie po stronie komputera. Na razie sobie z terminala odpalam i wsio działa.

Fotki testu i brudnego zlewu.

3 Likes













1 Like

Kolejność powinna byc odwrotna.

Pierwsze (ostatnie zdjecie) to nowa lutałka która sobie sprawiłem ( STACJA LUTOWNICZA KAILIWEI T12-X 75W + GROT T12-I) i jest dojebana, nic nigdy mi lepiej w ręce nie leżało. I ma akcelerometr wiec teraz mogę być jeszcze bardziej nawalony w pracy - po minucie bezczynności kiedy operator stracił przytomność wyłącza się przez co nie psuje sie grot i nie robi pożar ^^

Ad estetyki - oczywiscie zadnej tasmy nie bedzie to teraz na testy przedmontażowe. Złącza sobie wybiore jeszcze bo rzecz musi być modularna.

2 Likes

Znaczy będzie apka w storze gogola?

To rozróżnia którą stroną położyłeś monetę?

1 Like

no nie, na desktopa cos skleje

Nie, w normalnych przypadkach nie.

1 Like

W sumie może ktoś ma pomysł jak zrobić jakąś apke co będzie działać na maku i windowsie i będzie czytać serial po USB. W życiu nie robiłem tego na systemie innym niż Jedyny Słuszny więc protipy jak to zrobić raz na trzy platformy będą bardzo mile widziane. GUI banalne by się przydało, pythonqt myślalem ino jak wygląda portability takiego GUI w pythonqt?

1 Like


Ok, tak wygląda roboczo skonczony działający moduł.

Po refleksjach na temat tego że trzeba klientowi w oczy spojrzeć doszedłem do wniosku, że chyba jak zrobię obudowę z ciętej pleksy to będzie i ładniej i może będzie dało się uratować szkło hartowane przed pękaniem (po prostu wielka przestrzen robocza). Więc powiedzmy że to co tutaj zaprezentowałem należy przyjąć z przymrużeniem oka bo design jeszcze pewnie się zmieni ale to będą wariacje estetyczne. Samo urządzenie będzie takie samo.

2 Likes

Obudowa po wd Black portable z 2016 roku bodajze wd portable Black sie nazywalo Co?

2 Likes

nein, zigejt ekspanszyn

2 Likes

Może zalej obudowę farbą strażacką?

1 Like

Ty tak poważnie? ^^

Wiesz że ja nie mam hamulców prawda?

3 Likes

Widać powyżej liczby dla odmiennych monet.

Czy jest pośród nich moneta z aliexpres, taka ze znaczacym dodatkiem wolframu ?

2 Likes

Nie.

Fajnie wychodzi na monetach 2GEL, 2EUR, 5PLN I 0.5TRY bo są do siebie podobne i wszystkie z bimetalu ale odczyt wychodzi różny

Jak wrócę z Malty i dokończę te bebechy to udam się do dilera złota co fejki ma i wyniki zaprezentuje. Można liczyć do Mikołajek bo jeszcze musi mi pasować być we wro i jemu.

Na aliexpress nie widziałem dobrych fejkow btw. Mam tylko lewa świnkę ale ona jest mosiężna, czuć że za lekka.

Jak ktoś ma fejki to zapraszam do kontaktu bardzo chętnie przebadany.

2 Likes

Imper jak cena bo promocja to chyba byla na 3 pierwsze^^?

2 Likes

To rozwiązanie zazwyczaj działa^^

Wiem, wczoraj znalazłem iskrownik.
Oraz spisałem protokół spustoszeń dokonanych przez myszy.
Naturalnie wpisałem na poczet myszy, że cały room left z tej palety to łune.

Bo to było z mojego dofinansowania.
Oczywiście jeśli się okaże że działanie kontentuje klientów to oczywiście będziemy z nich darli skóry. Bo mnie ten projekcik sporo kosztował, nasz Cygan byle czego nie żre, a ile się pomiędzy posiłkami leni^^

3 Likes

darcie skóry na niedźwiedziu ^^ przecież rzekłaś nie tak dawno temu do Imperr “Czyli przez cały rok zrobiłeś nic^^”

3 Likes

Przywykłem, prowadziłem tyle R&D, że mam sieć neuronową uzyskującą oczekiwania zgodne z rzeczywistymi rezultatami. Dwa lata temu (prawie) @impeer mi powiedział, że zrobi to w 6 tygodni. 18 miesięcy później?
Bo ja mu wtedy powiedziałem że mu to zajmie dwa lata^^
Ale z grzeczności zaproponowałem że zapytam go o ten termin za rok.

3 Likes

Ty zdajesz sobie sprawe z tego, że ja w ten projekt wrzuciłem wiecej hajsu z kieszeni swojej niż z Twojej, prawda? :stuck_out_tongue:

@3r3 złapał mnie na haczyk, odkrył mechanizm zwany ciekawością i żądzą frajdy przy pomocy którego z każdej szwedzkiej korony wrzuconej w R&D cygan dorzucał 2.5 korony ze swoich oszczędności ^^

5 Likes

Dobra, poszedłem znowu troche po rozum do głowy - co prawda bardzo dobrze daja rade i to mowie zupelnie powaznie te opakowania sigejta i ja bym sie kompletnie nie obraził jakbym kupił coś i to by było w obudowie po HDD ale podejrzewam, że klient może się trafić taki co to dla niego obudowa “oryginalna” bardzo wazna rzecz.

Takze sobie w tym tygodniu pokminie te pudła jakies z rynku i tylko dorobie/dodrukuje 3d jeden bok którejś obudowy, coś takiego może

https://allegro.pl/oferta/obudowa-aluminiowa-z-panelami-alug704bk110-gainta-10417352369

Ale moduł pomiarowy muszem jakoś inaczej rozwiązac. No nic, bede myslal.

3 Likes

Przecież jako kapitalista nie mogę przyjmować takich informacji do wiadomości.

Wyzyskiwalizm na tym zdaje się opiera. Przecież jakbym Cię nie wyzyskiwał to nie byłoby wolframatora od wróżki.
Zobacz jakie przysługi daję światu. Pomnik trwalszy niż ze spiżu.

6 Likes