Wolframator - deliveries

prawdziwa serwerownia cygańska, zlew, syf i lutownica :upside_down_face:

2 Likes

No, to zwiększam powierzchnię robocza i mamy niepotrzaskana powierzchnię.

Zrobię z tego wkładkę w jakiś panel w obudowę plastikowa lub aluminiowo.

2 Likes

BOPLA robi fajne obudowy ale za patagońskie pieniądze ale w końcu nie należy się liczyć z pieniędzmi klienta :wink:

Jak chcesz coś bardziej budżetowego to może katalog TME coś podpowie.
https://www.tme.eu/pl/katalog/obudowy_100431/?page=1

1 Like


Usprawniony build garażowy v0.9b, brakuje gniazda DC i C13 poza tym wsio na swoim miejscu.

To wersja powiedzmy niekomercyjna, zostanie mi do prezentacji, nie do sprzedaży.

4 Likes

Prosto z zamrazarki.

Zobaczymy w co to oprawimy jeszcze.

2 Likes

Czy zastosowanie metalowej obudowy wpływa na stabilność odczytów ? Bo że wpływa na poziom pieszczot operatora to już wiemy.

2 Likes

Sam moduł pomiarowy, w sensie ADC z shuntem, przekaźnikiem, mikroklocem może być w czym chce.

Docelowo (i już w miarę jest ten cen osiągnięty) tenże moduł będzie zalanym czarnym polioctanem winylu Black boxem z którego wychodza cztery kable i port USB.

Tylko ten moduł z cewka który ma kontakt z moneta raczej metalowy być nie może za bardzo. Acz aluminiowe pudełko z plastikowym panelem może, może. Po prostu nie może być w odległości mniejszej niż 2cm nic metalowego.



Sprzedam opla, za 5 sztuk 2137 PLN.

2 Likes

Heban? Cedr? W końcu to dla branży zbytkowej^^

2 Likes

O czymś takim myślałem

Bo sprawia wrażenie porządnego, w sumie jest. Ładne, amylinowe.

Ale to na cewkę nie ma szans, w ogóle nie ten kształt.

3 Likes

Robiąc GUI z PyQt nie musisz specjalnie martwić się o OS na którym jest to odpalane - na windzie, linuchu i macu powinno działać bez zająknięcia. Co do tipów to na start podrzucam kilka sugestii:

  • GUI najprościej zrobić za pomocą QtDesigner i ładować pliki .ui dynamicznie, bez potrzeby kompilowania za pomocą funkcji loadUiType modułu uic, a następnie pospinać sygnały widgetów z poszczególnymi slotami, w których będzie siedziała potrzebna logika.
  • do czytania serial portów polecam użyć QSerialPort
  • do rysowania wykresów polecam pyqtgraph . Jeśli lubisz rzeźbić :wink: i potrzebujesz bardziej “fikuśnych” wykresów to zerknij na QtCharts
5 Likes

Bardzo dziękuję!! Mam teraz parę dni to się pobawię różnymi rozwiązaniami i zobaczymy co podejdzie najbardziej :slight_smile:

3 Likes

A może to zrobienia tego frontendu to powinniśmy wyzyskać jakiego kumotra?

1 Like

Nie, ja zrobię interfejs. Wifi (przeglądarka) i terminal. Luz.

Przemyśle na dniach i coś skleje może.

Kiedyś był blynkk spoko ale teraz zmienili Modus operandu i już nie jest spoko

2 Likes

Wersja dla proli będzie?

3 Likes

Hmm, raczej wersję jedna planowałem… a jakie to cechy wersja dla prola miałaby mieć?

2 Likes

taka sama jak dla bogacza tylko o połowę tańsza^^ :joy: :joy: :joy: :joy:

5 Likes

Dokładnie tak! Impeer coś trudno ostatnio kojarzy… chyba z przepracowania…

3 Likes

dlaczego ta stacja, jak ona się ma do innych jak ERSA, WELLER, itd?

znasz to?
https://appinventor.mit.edu/

2 Likes

Grot t12, akcelerometr, kolega polecil, świetnie leży w ręku szybko się nagrzewa no i ten akcelerometr to mistrzostwo. Za 300 ziko.

3 Likes

273…

3 Likes