Wolframator - deliveries

Przyszły zasilacze na w sumie cztery sztuki, (dwa były). Kwota na fakturze przypadkowa ^^

Super że to chociaż nie podrożało. Zajebisty prąd dają te meanwelle. Dobre zasilanie to absolutna podstawa.

2 Likes

88? Ty nazisto!
https://pl.wikipedia.org/wiki/88_(liczba)#88_jako_symbol_neonazist%C3%B3w

2 Likes

To wina vatu.

3 Likes

pokazałbyś PCB?

2 Likes

mam tylko takie zjebane ^^ tzn działa ale zmieniłem koncepcje, te wolframatory co beda dostarczone sa na pająka grubymi przewodami i zalane czarnym polioctanem winylu. już pokazuje

2 Likes

Oczekiwania

Prototyp

Rzeczywistość.

Ten octan winylu to jest mithril.

3 Likes



Tak będzie wyglądać komercyjna obudowa (jeszcze będą gniazda USB i DC niestety trzeba to rzeźbić ręcznie przy takiej krotkiej serii a nie mam frezarki)

2 Likes

Imperator ty do mnie przyjeżdżaj bo jaczekam jak na szpilkach, a Ty ramsz zostać szefem produkcji tu innego bulbulatora ( wolframator tungstenowy ze szwedzką obudową od 3x3 z precyzją 0,0001 mikrona bym nie musiał uszczelki montować tylko by się zamkło szczelnie i przed wodorem i tlenem-samo :wink:

Z Volgogradu zapraszają -potrzeba 100 sztuk po 1200 dolarow jedna- będziemy kopiować Chińczyka 10 letniego z 24 volt wydać 600 Volt ma ina wyjściu i moc 1-2 Kwatt. Do Manaus / Amazon polecisz też z pierwszymi do testów w wilgotną dżunglę Amazon- se popodróżujesz boja się boję latać i szczypawek
Chiński 10 letni do przeróbki na wersję Agenda 2030 Schwab 2030 model


2 Likes

W se w technikum robisz takie na zaliczenie.
Ale wodór to akurat przeleci Ci przez lity metal, po prostu chwilę mu to zajmie zanim go skoroduje. Dopiero stopy wprowadzone przez Bosha nie korodowały więc udało się produkować amoniak i co za tym idzie przeróżne cuda na azocie, w tym nawozy.

2 Likes

Yup, przedzwonie w weekend lub po weekendzie bo wyjazd musze spiac z impreza w wawie 11.12 na to wychodzi a jeszcze musze jedna rzecz nakrecic.

se popodróżujesz boja się boję latać i szczypawek

https://www.youtube.com/watch?v=bqmEBL0FyR0

5 Likes

W kwestii pana wolframatora to zrobilem lekka dygresje jesli chodzi o design to nawet dupy nie truje drogiej publice, jeden w pelni dzialajacy prototyp jest (tylko trzeba mu jakis ladniejszy interfejs napisac ale to wszystko za jednym strzalem na koniec)

Okazalo się, że mnie można zarówno bić jak i głodzić i efekty sa doskonałe ^^

3 Likes

Nowy pokemon złapany.

Całość za trzy dyszki ale zrobione z tego jest

https://allegro.pl/oferta/przewod-do-chlodziwa-segmentowy-rurka-3-8-400mm-7138725783

Ciekawe jako sztywne regulowane tanie zbrojenie do przewodów czy na statyw właśnie

6 Likes

Działać działa, gdyby nie panel to by nawet wyglądalo. No i niestety ta sztuka idzie przez pewną nieprzemyślana kwestie na cele prezentacji bo dostarczyć nikomu tego nie mogę i mam małą nadzieję jednak znaleźć odrobinę wyższa obudowę bo ledwo się ze wszystkim mieści jak trzeba upchnąć jeszcze przewody.

3 Likes

W wersji deploy będzie (czyli nastepny build, dla @rpis jak uporam się z koszmarem panelu - i zmienię płytkę esp32 na wersję lolin lite bo ta się niestety nie update’uje bez przycisku boot który jest niedostępny, wtopa lekka) bezpiecznik i kontrolka sygnalizujaca zasilanie jak na zdjęciu.

3 Likes

Metodologia pierwtona czyli

green - zero & reset measurements
white (było niebieskie ale nie ma takich guzikow w kolorze niebieskim) - reference
red - sample

Sprawdzalem pare razy na przetwornicy APC 550 i z tego co widze na ludzie mozna wpiac to w 12V DC tlko trzeba oczywiscie przetwornice na 230 (ale to zewnetrzne akcesorium, po prostu mozna uzywac tego w aucie jak sie ma przetwornice)

Wlasnie drukuje sie wieczko modułu pomiarowego, zobaczymy jak pojdzie.

3 Likes

Panie a co to robi?

4 Likes

Wzmacniacz soli trzeźwiących.

2 Likes

No i wypier… kolejne 40EUR na obudowe zeby byla wieksza, ale w ta, w ta sie juz wszystko zmiesci.

TYM RAZEM BEDZIE INACZEJ.

https://www.piekarz.pl/28251-obudowa-gainta-alug708bk200-bk/

3 Likes

@gruby Ty jak rozumiem ostatecznie nie jesteś zainteresowany, tak? Bo robie zakupy obudów.

2 Likes

odpadam niestety.

2 Likes