Wynaturzenia Jerzego

A tymczasem w Polsce kradną wszystko co się da nawet takie rzeczy których się nie spodziewać ie. Wyobraźcie sobie ze Turcy i ukry kradną z lasów w pl obecnie krzewy czarnej borówki(jagody) i wytworzą na handel do Holandii…

2 Likes

Planujemy, ale przyłączyć wszystko na wschód od Wisły do Białorusi.

Przecież to nie kradzież, to odchwaszczanie.

1 Like

Kurwy jebane, ci tu lokdałn wprowadzają abyś z domu nie mógł wyjść a z drugiej strony przyjeżdżają ekipy że śmieciami Europy oraz złodzieje co kradną co tylko się da. Kilka lat temu Rumuni kradli grzyby z lasow(wprost z koszykowa grzybjarzy) teraz kolejni mądrzy krzaki jagód

1 Like

Dostrzegam rosnącą świadomość rewolucyjną.

5 Likes

Problem się sam rozwiąże. Poziom przemocy widocznie wzrósł z mojej okolicy. Dowalilismy Kościołowi, przeszły czarne marsze, poziom wiary spadł, więc co mamy? Kradzieże paliwa na osiedlach, już coraz czestrzy widok gdy rano idziesz do auta a w baku pusto a z wlewu wystaje szlauf. Wzrost kradzieży po piwnicach, komurkach, kradną na żywca na oczach właścicieli, tankowanie benzyny na stacji i ucieczka aby nie płacić, ataki nozem(dość częste), samooklaleczenja, udane samobójstwa, pijanych kierowców bez liku, zatrzymanych z narkotykami tak samo. Do tego nagle wszyscy zaczęli mieć posprzatane auta i wywalają przez okno papierki, butelki, puszki przez co pady przy drogach zajebane jak w Albanii. No ciekawie ciekawie, dużo pożarów i podpaleń budynków, to tak w ciągu roku było tego jeszcze więcej, młodzież teraz lubi sfazowac się gazem z zapalniczki i przeżywać uniesienia zygajac sobie na spodnie. Fajnie się to wszystko kręci. Sprawy widocznie nabierają tępa, te święta też zblokują więc to co się będzie dziać po nich również będzie dużo ciekawsze.

2 Likes

@Jerzy gdzie Ty mieszkasz? W Somalii?

2 Likes

Z opisu stawiałbym na Wałbrzych. Nie że mam coś przeciwko Wałbrzychowi i jego mieszkańcom ale byłem tam kilka lat temu i już wtedy było niewesoło.

2 Likes

No nie w Somalii ale pl zmienia się dość szybko w somalie. Ostatnio widziałem jednego tinejdża i nie wiedziałem czy to jest gruba dziewczyna z fioletowym włosami scieta na krótko czy też gruby chłopak z fioletowymi, zadlugimi włosami. To się nazywa dżender w realu

2 Likes

A są jakieś nie j?

Murzyńskość wychodzi.

Miałem pytać o to samo. Jakiś przymus mieszkania w takiej okolicy jest czy co?

1 Like

Od roku cała Polska się tak zmienia. Weź sobie 10 prowincjonalnych portali internetowych takich dotyczących małych miasteczek i poczytaj co tam się dzieje, poczytaj komentarze bo często wypowiadają się tam zainteresowane osoby lub świadkowie. Ilościowo i jakościowo jest wzrost przemocy na różnych poziomach. Zaczyna to przypominać sytuację jaką miałem dziś w naszym depeesie. Budzę rano Pana Romana. Widzę ślady qpy na podłodze, pan Roman zawiniety jest w kołdrę, budzę go i odwijam z tej kołdry a tam wszystko umazane w 100lcu od pięt po szyję do tego prześcieradło, kołdrą i poduszka. Pan R. Bardzo się zbulewrsowal i pokazuje mi czarnym od qpy palcem na prześcieradło i całą tę sytuację i krzyczy: - Kto to zrobił? No kto to zrobił? Ale demencja nie pozwoliła mu już pokojarzyc że sam jest autorem tego zamieszania.

4 Likes

Nieprawda. W mojej okolicy jest spokojnie, szczytem przemocy jest jak kot czy pies nasr… sąsiadowi na trawnik. Nawet młodzież jakaś taka mało hałasująca.
Zmień pracę, weź kredyt.

Żadna korzyść mnie z tego tytułu nie spotka. Niech się małpy w klatkach biją między sobą, mnie to nie musi interesować. Pejsbuka też nie mam, a z relacji świadków wiem że tam też niezłe g…burze się dzieją.

2 Likes

Potwierdzam jeśli chodzi o moje rodzinne strony. Co najwyżej to wyrywają bankomaty bo najbliższy otwarty komisariat w nocy oddalony o 20km. Brak bankomatu to żadna strata. Poza tym to nic od dawna sie nie dzieje.

1 Like

Być może ale trzeba patrzeć przynajmniej w skali powiatu oraz roku i/lub dekady to pewne rzeczy lepiej widać. Widać straty, trzeba się dobrze rozejrzeć. Wkrótce będę miał jakąś chwilę to zrobię jakiś wpis świąteczny w odpowiednim dziale dla szurów i tych co lubią nosić foliową czapkę która chroni przed falami elekromagnetycznymi itp itd

4 Likes

dawaj^^ poczytam^^

5 Likes

Ufff, powiat miński jak sama nazwa wskazuje, się kwalifikuje. ^^

1 Like

Lewobrzeżna Warszawa utopi się we własnym gównie kiedy Baćka przestanie przyjmować importowane rurą fekalia ‘z zapada’.

2 Likes

zagadka^^ po czym poznać autentycznego szura/foliarza od przebierańca?

1 Like

autentyk owija też jądra.

2 Likes

autentyczny szur jak robi czapkę na głowę z foli aluminiowej to błyszcząca strona na zewnątrz :wink:

1 Like