Wysokiej jakości przetwory owocowe klasy premium

Tutaj zdecydowanie polecam agar. Chia nie robią tego samego

2 Likes

Trochę jednak trzeba. Potem jak się czyści piwnicę ze starych przetworów (o ile coś zostanie) to więcej cukru = więcej żarcia dla drożdży :slight_smile:

3 Likes

My zamiast cukru używamy xylitol i tylko do kakao bo herbate czy kawe bez słodzenia.

Do soków polecam takie cos:

Gerson uzywa maszynki tego typu w swojej terapii. Bardzo zadowolony jestem ze skuteczności wyciskania, wióry prawie suche wychodzą, chociaż kupując chromowana wersje spodziewałem sie ze nie bedzie z plastiku a okazuje sie ze to jednak plastik.

2 Likes

Trochę tęskno za Ewitą, ale jednak nie.

5 Likes

Prowadzenie dyskusji obciążonej uczuciami zamiast argumentów rujnuje bilans energetyczny.

4 Likes

Ale nasze partnerki dowiedziałyby się jak robić dżem

2 Likes

Wzywasz demona naiwności z biurwiego kręgu piekła.

Z gołębiem.

Użyć karty w sklepie potrafiły i bez tego.
Mleko bierze się z lodówki :slight_smile:
Nie należy komunikować samic. Samce konkurują ile zarobią, samice ile wydadzą.

5 Likes

Skompletowane zamówienia, mam problem z pudłami i wypełniaczami na razie ale postaram się dzisiaj go rozwiazac.

Czekam i czekam na fotki z produkcji…

2 Likes

Za wypełniacz mogą posłużyć banknoty o wysokich nominałach.
Niepogniecione i upchnięte w ściśle zapakowane kostki.
Największe nominały dostarcza Zimababwe :slight_smile:

1 Like

Czyli, że mogę zamówienie składać? Ja bym chętnie kupił po jednym soku 3L z każdego smaku, także byłoby tego pi razy drzwi ze 25kg. Da radę to wysłać kurierem na polski adres?

Czy się spóźniłem?

@Dzik ja bym równie chetnie w X cenie na flaszeczke whisky też się pisał :slight_smile:

(właśnie to przeczytałem, ten ta cholerna składnia niemiecka psuje mi konstruowanie zdań po polsku :/)

3 Likes

Jakieś przemyslenia?

2 Likes

Syropy malina i kwiaty bzu bardzo dobre. Zwłaszcza z odpowiednią wkładką ^^.

3 Likes

Witam.
Chyba ten wątek będzie najodpowiedniejszy, otóż mam pytanie czy ktoś z Szanownych ma dostęp do miodu dobrej jakości? Interesuje mnie miód rzepakowy, lipowy ew. wielokwiatowy w ilość 10-20l.
Gdyby ktoś miał jakieś propozycje to proszę o PM.

1 Like

Popytam.

2 Likes

PW wysłane.

2 Likes

popytałem i usłyszałem:

  • na kiedy ma to być ?
  • krupiec czy patoka ?
2 Likes
  • Zapotrzebowanie aktualne od teraz do końca maja.
  • Stan krystalizacji bez znaczenia.
1 Like

niestety, produkty wyprzedane. Starego rocznika nie ma już, nowego nie ma jeszcze. Bartnicy twierdzą że nowe dostawy będą mieć dopiero koło lipca a najwcześniej w czerwcu.

1 Like

Ok. Coś wstępnie udało mi się załatwić ale pozwolę sobie przypomnieć się w wakacje.
W każdym razie dziękuję.

1 Like

U nas na Gminnej pasiece to nowe zbiory dopiero 15.08.2021. I to nie jest powiedziane co będzie. W zeszłym roku gryki na ten przykład nie było bo pasożyt wszedł na pola i tyle. Była malina, nawłoć i coś jeszcze, ale nie pamiętam. Tak więc z miodami to tez losowo bywa. Jak dalej w wakacje będziesz zainteresowany to podpytam, mam niedaleko około 15km. Sam co roku biorę około 20Kg.

P.S. Pasiekę prowadzą starsi Państwo, jak się u nich się jest to trochę tak jakby się czas zatrzymał :wink:
(wiem, że to kłamstwo, ale jakie przyjemne)

2 Likes