Zakupy PM

Yup, to jest inny produkt niż ja mam. Nie mogę konkurować z nimi cena i nie zamierzam.

Poszedłem kiedyś kupić hub USB do sklepu typu AliExpress. Kupilem za 10 PLN. Ale wydawał się lipny więc zaszedłem do branżowego i spytałem, mieli za 70pln. Wyciągnąłem ten za dychę i spytałem czym się różnią. Odpowiedz brzmiała “ten od nas działa”

Mój model biznesowy wszyscy znają, komu odpowiada temu odpowiada. Nie zadowole wszystkich. Dla Was to lepiej że są różne opcje.

U mnie 50kg chcesz to jest na wczoraj. Dostajesz srebro a nie futuresa u Janusza

9 Likes

Niniejszym potwierdzam udane ubicie muchy w kiblu. Cygan mnie nie ocyganił, zepsuty sprzęt wymienił na nowy bez szarpania pejsów. No jak nie Cygan. Daję pińć gwiazdek.

9 Likes

Co się dzieje że spread zbliża się do 60%?
W pro aurum paczem i tam ni ma?

Proaurum po ósmej wieczorem wyłącza w sklepie internetowym ceny.

2 Likes

To ja paczył wcześniej. To nie bardzo były wyłączone.

1 Like

?

5 Likes

Od kilku tygodni mają tam podejścia na bank run.
Tyle że oni sami drukują swoje papierki, więc cała koncepcja runu jest pozbawiona sensu.

Tam jest jakiś kabaret, że budowlanka przestała robić swoje, więc ludzie nie chcą płacić za chaty, których nie ma, banki wrzuciły na to depozyty, a Partia nie wpadła na pomysł żeby różnicę dodrukować i dosypać z rezerw. Inflacji się boją z jakiegoś dziwnego powodu?
Tak czy tak będą mieli ludzi na ulicach więc na wszelki wypadek wyprowadzają na to mundurowych?

3 Likes

Skala nadchodzącego tąpnięcia cały czas zadziwia.

4 Likes

Im pozniej tym mocniej.

5 Likes

rzuciłem okiem na szwajcarskie proaurum. Nie mają srebrnych liści, reszta (mniej lub bardziej) jest:

narzut na srebrne monety chwilowo wynosi 45-50% wliczając w to miejscową watę (7,7%)

4 Likes

Ja to mam jakieś zwarcie w obwodach zawsze jak widzę ‘stan wojenny’.

Bo o ile jestem w stanie sobie wyobrazić, że ludzie wierzą we flagi mapy i piosenki narodowe, i gotowi są się dać za to zabić (dalej to dla mnie absurd), to nie kumam jak idą mordować ‘własnych krajan’…

Jakby mnie ktoś zasadził w takim czołgu, pod ścianą, nie dał wyboru, to pierwszy kierunek obrałbym na siedzibę banku centralnego, ambasade izraela albo usa… no coś w tym stylu, ale żeby pilnować drukarki… hmm… tak sobie myślę…

2 Likes

W wojsku obowiazuje zasada- mysle wiec nie jestem.

5 Likes

Dlatego nie kwalifikujesz się do czołgu bo dumasz zamiast wykonywać rozkazy.

5 Likes

Dobry :slight_smile:

Siwa nie dość że osiwiała do reszty to w dodatku umysłowo totalnie ocipiała.

Edit:

100 COUNTERPARTIES TAKE $2.192 TLN AT FED REVERSE REPO OP

Okej, banki mają mnóstwo pieniędzy (w sensie drukowanych), których nie chcą w swoich księgach na koniec dnia z różnych złożonych powodów (zgadnijcie jakich). Ale nie chcą ryzykować na tym szalonym rynku (który same stworzyły). Fed dał im wolne od ryzyka miejsce do parkowania (omfg), z którego coraz częściej korzystają. All fake!

Edit bis:
Czy zatem co opowiada siwa sekretarz skarbonki można przypuszczać że nie ma pszczół i niedźwiedzi?!

Pszczoły produkują miód. Niedźwiedzie jedzą miód. Ale niedźwiedzie mogą też zrobić miód, po zjedzeniu pszczół i miodu. Jeśli pszczoły nie mają miodu, niedźwiedzie nie umierają, bo jedzą pszczoły i same robią miód. Tak więc pszczoły to właściwie niedźwiedzie, a niedźwiedzie to pszczoły. Nie ma więc niedźwiedzi ani pszczół.

^^

5 Likes

Powiedział miód oblizując ogon^^

4 Likes

FED nie jest wolny od ryzyka więc oferowane przez niego usługi również nie są wolne od ryzyka. Jak każda firma prywatna należąca do więcej niż jednego akcjonariusza w FED istnieje ryzyko że akcjonariusze pokłócą się pomiędzy sobą. W takim przypadku któryś z akcjonariuszy może obliczyć że własne straty wynikłe z wywrócenia stolika będą mniejsze niż dalsze przy stoliku zasiadanie. W takim przypadku akcjonariusz może wstać razem ze stolikiem.

Po drugie wygląda na to że po drugiej stronie kałuży szykuje się dogrywka wojny secesyjnej. Ostatnio oficjalnie poszło o niewolników, tym razem może oficjalnie pójść o aborcję i próbę rozbrojenia ludności ustawą.

Meksykanie dokładają swoje, mur nie jest gotowy a prochy nielegalne z południa są wygryzane z rynku przez prochy oficjalnie zarejestrowane w FDA.

W sytuacji przejściowych trudności w strefie kontynentalnej dalsze utrzymywanie terytoriów podbitych typu Hawaje, Alaska czy Puerto Rico staje się sprawą otwartą a przecież jednocześnie trzeba pilnować obydwu Włodków, Puchatka, szachować Mułłów, blokować Maduro, chronić następcę tronu u Saudów no i kontrolować Meksyk czyli własne miękkie podbrzusze.

A przewaga własnej floty w porównaniu do chińskiej karleje … ostatnio Chińczycy tak po prostu przepędzili amerykański niszczyciel z jak twierdzą ich własnych wód terytorialnych na ich własnym morzu. Amerykanie podwinęli ogon i położyli ster na burtę - jeszcze dwie dekady temu wezwaliby posiłki i wytworzyli kolejną porcję wraków do nurkowania dla turystów.

FED: producent waluty nietraktowanej poważnie z równie niepoważnym portfolio usług dodatkowych.

6 Likes

Tego niszczyciela Waści macie na myśli?

3 Likes

tak.

2 Likes

400 (5)

8 Likes

Blisko, coraz bliżej.

6 Likes