Zakupy PM

Po wywieszeniu cen na pustych półkach można byłoby cenę zinterpretować jako cenę za półkę po czym zdemontować i wynieść im wyposażenie sklepu.

3 Likes

Za tanio? Poprawi się.

Albo uszczelnić pomieszczenie i wynieść powietrze.

1 Like

To wszystko wina zachodnich imperialistów! Precz z pseudo kapitalizmem. Wolność, Równość i Kazirodztwo ! Bracia zlapcie za dildo i pogoncie burżuazyjny element wyzyskujący proletariat !

3 Likes

Wtedy to się dopiero zaopatrzenie w stal poprawi.
Chutnicy chucią opętani dildem narobią hutników.

3 Likes

https://twitter.com/PlOutsider/status/1585533197693100032

"COMEX sprzedaje “srebro” w cenie 20$/oz.
APMEX skupuje srebro w cenie 30$/oz.

Robienie pieniędzy jeszcze nigdy nie było tak proste."

Sprzedajo po +37 FED za oz

Ale inne są po 30 i bez spiny. Clickbejt się dałe mzrobić

5 Likes

Zapisz sobie z datą, jak będzie po 200usd za uncję i chleb 30usd za bochenek to wspomnisz rzewnie^^

3 Likes

Tavex Oslo.
Od pierwszego września. Każdy zakup gotówkowy, to legitymowanie.

4 Likes

Da się zrobić, trzeba tylko mieć tymczasową armię.

Akurat kogoś będzie stać na takie rozrywki.

Młodzi, wykształceni z matki grodów ruskich nauczyli się szybko.

Wskazywanie adresu wykracza poza przyjęty przeze mnie poziom prywatności.

Inny niż w całej spisanej historii?

Przezornie tkasz sieć świadomych sprzedawców.

Tylko jak zniszczyć, skoro się nie pali?

Przez sitwy.

2 Likes

To w masie ale indywidualnie to już bywa różnie.

1 Like

Zapraszam dwie granice na południe.
15k CHF limit, exploity w portfolio.

2 Likes

Czy szanowny Pan ma coś na sprzedaż?^^

2 Likes

@ziomek na wymianę, pojęcie sprzedaży to biurwia koncepcja. Jako niewierzący i niepraktykujący mam czelność nie zniżać się do takich formalizmów^^
A to czy ktoś ma coś na wymianę z Tobą zależy zapewne od tego czy gnębią go podejrzenia, że i Ty coś masz. W każdej innej sytuacji “nie ma i nie będzie”^^

2 Likes

rzucili u mnie na sklep srebrne liście klonowe. W atrakcyjnej cenie: po raz pierwszy odkąd sięgam pamięcią liść jest tańszy od filharmonika.

Nie dość że pojawił się w internetowej witrynie to wyobraźcie sobie że te liście leżą fizycznie w skarbcu kantorka. Wchodzisz, płacisz, wynosisz.
Zupełnie jakby to jakiś kapitalizm był.

Okazało się że rezerwy strategiczne liści klonowych zostały uwolnione. Hurtownicy czyszczą magazyny z monet z nieaktualnym już suwerenem na awersie.

Oferta jest ograniczona czasowo i obowiązuje do wyczerpania zapasów. Liście są chwilowo tańsze od filharmoników u konkurencji o około 0,15 CHF na sztuce.

4 Likes

Z @impeerem możemy wydawać tytuły doktora Oksenfurckiej Akademii. Najpierw szybki egzamin, a potem myk i drukujemy. Płatność oczywiście w złotych dukatach z podobizną rektora.

i po to jest tzn “praca”, by korpo utrzymywało stróża do odbierania paczek:)

Zawsze ci co wiedzą z której strony jest chleb masłem posmarowany i którego dobrodzieja chwalić nie zginą:)

Boże chroń Króla!

3 Likes

gruby, gdzie ty je wszystkie kisisz? W jakie meble odlewasz? Zastanawiam się, bo kupujesz wedle swojej deklaracji w ilościach przemysłowych, a srebro jednak waży. Nor, to musisz mieć kilka i to nor konkretnych…

2 Likes

Wszyskich jajek nie trzyma się w jednym koszyku.

Wkleiłem tu wcześniej zdjęcie Mike’a Maloney’a wykonane w jego magazynie ze srebrem. Buty z tytanowymi osłaniaczami palców, hełmy, palety, widlaczki i wielopoziomowe regały to wyznaczniki ilości przemysłowych w moim rozumieniu tego pojęcia.

a lata lecą jego mać.

nie rozumiem czego oczekujesz. Koordynatów szerokości i długości geograficznej ?

5 Likes

A broń Boże! Ja naprawdę ich wręcz nie chcę znać. Jestem kolekcjonerem rozwiązań nieoczywistych, owoców ludzkiego intelektu, że się tak wyrażę. O, takich na ten przykład: https://www.youtube.com/shorts/xUwf1A0xWc0

4 Likes

Jak wynosisz to rozumiem, że z kantorka znikają?
Czyli informujesz nas, bo już jest pusto?

Był był. Wykupił i poszedł, socjalizm został.

Kwity na krasnoludzkiego inżyniera poproszę^^
I że mosty buduję jak troll!

Twarde łokcie i miękkie karki.

Zaczął na piętrze, dorzucał, dorzucał i znalazł w piwnicy^^

Buty, palety i widlaczka mam. Mogę Ci popilnować^^

Grubości posadzki.

2 Likes

tak

w piątek mieli jeszcze towar na magazynie.

szczegóły implementacji są częścią assetu.

3 Likes

a propos, czytałem o takiej historii: zmarł stary samotny jubiler, rodzina szukała zasobów po domu, tego mitycznego złota, po długich poszukiwaniach okazało się, że w domu wykończonym PRLowską boazerią gwoździki mocujące boazerię są ze stopu złota z jakimś metalem… po odzyskaniu spadkobiercy przytulili 2 kg złota

2 Likes