Ciekawy film dziś widziałem

Owszem jest. Autor pewnie w przeszłości trafił na ofertę Niewidzialnego Chomika

https://mistrzowie.org/41474/Niewidzialne-chomiki

Chomik nie chwycił, rzeźba już tak!

2 Likes

Byl ten temat tutaj poruszany. To sposob na wypranie 15k euro i fakture. Dzieki temu mozna zalegalizowac kesz i przeplyw gotowki. Kasa za nic. Ale pod stolem moze sie okazac ze te nic to jakis konkret z blackmarket. Faktura 15keuro za niewidzialną rzezbe a pod stolem kilo amfy w rozowych krysztalkach.

4 Likes

Był nawet taki serial o tym :wink:

2 Likes

Co to za typo z filmu?

FryczoKorwinoJablonoBraun…itd?
[po efektach ich poznacie]

2 Likes

Idzie Sylwester w DE^^

4 Likes

" Szkoła nawigatorów"
Czasem ciekawie. Ale ma wyłączność na prawdę.

2 Likes

kto to mówi na filmie : ) ?

2 Likes

To agenci wpływu Korony dążący do sformatowania rynku treści niejawnych na obszarze występowania katolickiej produkcji tekstyliów, w celu obniżenia kosztów… ^^

Coryllus autor bloga “Baśń jak niedźwiedź” - tropiciel intryg i spisków rozmaitych, dużo pisze m.in. o historii gospodarczej, roli zakonów, ziemiaństwa, powstawania rynków finansowych, przemysłu, o historycznych aferach gospodarczych, opisuje co się działo wokół złóż, szlaków handlowych itp. itd.

Wydaje również świetne, dawno zapomniane książki.

Jak słusznie wspomniał @Ijon, ma monopol na prawdę (ale któż z nas nie ma?) i lubi ze swojego forum “wylatywać ludzi, dobrze…”, niemniej myślę, że wielu PT Tutejszych znajdzie u niego coś dla siebie, zwłaszcza Ty szanowny @Polnischer_Wohlstand, oraz zapewne @Jerzy również.

4 Likes

slowo klucz… ^^
{jeden pisze drugi mowi trzeci chodzi ale to tylko czy juz az?}

2 Likes

Lata mnie u niego nie było, ale z tego co pamiętam, to akurat do socjalizmu i Sanacji mu daleko…

2 Likes

Nawet bardzo.

1 Like

Der Rattenfänger von Hameln

3 Likes

Od jakiegoś czasu tak obrodziło źe cech mogą założyć.

3 Likes

Nic tam nie znalazłem. Wymyślam swoje teorie spiskowe :slight_smile: życie dla mnie ma sens i tworzy z perspektywy czasu pewną logiczną całość. Myślę że jeszcze wiatr zawieje w moje żagle i wybiję się na sam szczyt. Będę tworzył historię przez duże H. Będę pierwszym w rodzie, twórcą nowej wspaniałej dynastii a was tutejszych czytelników będę używał jak narzędzi do tworzenia tej najlepszej, świetlanej przyszłości. Niczym rzeźbiarz co dłutem z bezkształtnej bryły wycina wspaniały posąg tak ja wami ukształtuje te nową lepszą przyszłość. Oczywiście jak już ten stary ład zawali się, nie będziemy czekać aż kurz opadnie tylko z mroków tego kurzu zaczniemy na nowo najlepiej jak się tylko da i pokarzemy całej reszcie, że sroce spod ogona nie wypadliśmy i że mamy na czym czapkę nosić no i że w ciemię za młodu bici nie byliśmy. Każda wielka przygoda zaczyna się od wielkich marzeń, niech księgowi liczą w swoich słupkach, że się nieda a my zaś niczym Kolumb będziemy stawiać jajko w pionie. Tchurz umiera tysiąc razy a odważny raz! Obyśmy tylko raz w życiu umierali.

2 Likes

A tak serio to ten koryllus to taki gosciu co biede klepie na książkach a chce stworzyc grupe trzymającą władzę bo czymże jest ta szkoła nawigatorów? Próbą zbudowania szkoly ktora by ksztalcila elity ktoreby nawigowały aparatem władzy. Organizował tam jakies zjazdy w pałacu w Leszczykowie ale z tych ludzi nic nie wyjdzie, chiba gołodupcy(co wcale nie musi być ujmą ale z tego poziomu no nie da się realnie orzejąc aparatu władzy). Jak mawiał ostatnio medyk: trzeba znać umiar mociumpanie.

3 Likes

A potem się trzeźwieje.

4 Likes

(…)
Zamki na piasku,
Gdy pełno w szkle
(…)

2 Likes

Gazetą.

5 Likes