Co sądzicie o szczepionce?

Dlatego właśnie wspomniałem, o Tobie ^^ a no nie słyszałeś w Polsce o nadmiarowych zgonach? Oczywiście przyczyn nie stwierdzimy, chyba że pójdziemy z łopata na cmentarz. Pewnie kilku byśmy wykopali co dostali strzała po szczepieniu.

A tak, tak samo jak ta hmmm amantadyna …

W 39 też nie wierzyli Adolfowi jak powiedział że chce porządki na wschodzie robić.

Jak chcesz wiedzieć więcej o szczepionkach od kogos kto bierze hajs od producentów ?

Śmiem twierdzić, że zachodnich raportów pokazujących skalę powikłań nie będzie dużo wiadomo ^^

Ostatnio pojawił się taki trend, że korporacje wnioskują za patentowaniem genetycznie zmodyfikowanych roślinek i ich odmian bo przecież natury nie mogą opatentowac i nie mogą kosić hajsu. Przy okazji coraz więcej ziółek wycofują z zielarskich bo niebezpieczne.

Btw. Wujek bill ostatnio poszedł o krok dalej i stiwerdzil, że skoro genetycznie zmodyfikowane rosliny można opatentowac bo może będzie można też opatentowac genetycznie zmodyfikowanego człowieka ^^

1 Like

Guzik bysmy wykopali. Nie w tej skali. A ciezar dowodowy?
Wez udowodnij u kogos jak ja, majacego otylosc 1go stopnia, ze np. nagly zgon wywolany masywna zatorowoscia plucna jest pochodzenia nienaturalnego. Mowimy o powaznych zarzutach, wiec musimy miec powazne dowody.

Amantadyna, uzywam tonami czy w zatruciach lekami przeciwpsychotycznymi, czy ciezkim Parkinsonie. Ale smieszniejsze rzeczy byly po innych zlotych cielcach - ilu ja powiklan widzialem, 7 reanimowalem po innym bozku szurow -arechinie. Potem byl plaquenil, potem bodajze metotrexat.

A tu to nawet kolejne wilczki glodne kariery wysryw zrobily https://arthritis-research.biomedcentral.com/articles/10.1186/s13075-021-02464-4
Jak chcesz wiedzieć więcej o szczepionkach od kogos kto bierze hajs od producentów ?
oj tak, mam sie ztapisac do szurskich grup na fejsiku, bo wszedzie spiseq.

zgony nadmairowe byly . Zamknieto cala medycyne. Zyski. Nie trzeba leczyc, nie trzeba wyplacac rent potem. ZUS zreszta zrewaloryzowal emeryturki. Ale na zachodzie to samo. Ja zreszta mam tu gdzies obok piekna kalke techniczna - z piekna kaligrafia mostu kratownicowego -od Niemca. Pacjenta co trafil z pieknym ARDS po cowidzie do mnie, ale mial pecha bo trafil kiedy biurwa Halinkohelga postanowila, ze na respirator i leczenie tylko mlodsi od 60 r.z. a reszta na ,aske z tlenem i morfine (mimo iz akurat mialem bodajze 7 wolnych miejsc) - kazalem biurwie spierdalac, Pan trafil na rure do tchawicy, ale bodajze po tygodniu juz nie, po okolo 14 dniach opuscil lazaret. To on mi wykaligrafowal, a od dzieci odtaje regularnie domowe przetwory.

Mysle ze teraz jesienia dobije grypa plus covid plus energetyczny lockdown, bedzie jeszcze ciekawiej.

W koncu cala UE profituje z hipotetycznego programu ostatecznego rozwiazania kwestii emerytow i rencistow.

2 Likes

To może to:

http://ducharmeweber.com/dr-andreas-noacks-warning-to-the-world-about-covid-jabs/

Takie trochę podejrzane, że szur po przesłaniu Tego filmiku został zaaresztowany i umarł na atak serca ^^

Kiedy chcesz się dowiedzieć czy cos jest dobre najczęściej sprawdzasz negatywne opinie prawda?

1 Like

brakuje mi tylko reptilian jeszcze. Niedosyt jak cholera. A dlaczego ja jeszcze żyje?
kiedy chce wiedziec czy cos jest napraqwde dobre pytam znajomych z danej branzy.

1 Like

https://www.researchgate.net/publication/355979001_DETECTION_OF_GRAPHENE_IN_COVID19_VACCINES

Raport na, który się powołuje Niemiecki chemik.

Nie wywołuj szura z lasu :rofl::rofl::rofl:

Może trafiłeś placebo ^^

1 Like

Czego nie zrozumiałeś?
Że wzbudza serię reakcji? Z długim połowicznym czasem na zareagowanie?

W skali populacji planety A to 700tys przypadków będzie?

Próba przekonania lekarzy do mycia rąk przed operacją - dekad trzeba^^

I byś znalazł spisek - woda była, piach był, cementu śladowo, pręty symbolicznie.

Odnośnie Rzeszy 3.0?

Od czegoś trzeba zacząć, wszak metoda naukowa na tym się opiera, aby masa nieudolnych mogła mrówczo popchnąć postęp.

Standard. Co Cię dziwi?

Czyli mamy nie szukać?
Ale nas nie wywalą^^

Chcesz robić publikacje o nieudanych badaniach? To na razie w fizyce są takie koncepcje, żeby to jednak publikować. Zanim to dotrze do humanistów tysiącletnie imperia upadną.

Wprowadzonym czynnikiem novel była szczypawka^^
No to bada się nowy czynnik^^
A że układ ma złożoność od czapy to kogo by to interesowało?

Nie ma czegoś takiego jak dowód pozytywny w nauce. To nie matematyka!

A za badania kto zapłaci?^^
Potrzebujemy do badań jakieś 10^28 homosapciów żeby grzecznie zacząć jedno badania?
Dlatego mamy sztukę medyczną, a nie naukę medyczną?

To Twoja wina!

A wpływ na płodność? A wpływ na funkcję jelit? Nerek? Wątroby?
No weź zbadaj tyle zależności^^
Najpierw w ogóle ustal jakieś powiązania.
Na ten moment jądro ołowiu jest zbyt złożone do opisu stanu. A Ty chcesz całego homo sapka.

A niekoniecznie chce nam się jeszcze chcieć.

Ale to jest właśnie fajne w tej zabawie. Może ktoś zada głupie pytanie i kogoś zainteresuje liczba tych pytań?
Po to są publikacje, że Ziemia raczej nie jest płaska. Ale każdy u siebie mierzył po ogródku i twierdzi że z dokładnością teodolitu fundamenty pod budowę w ogródku miał płaskie, więc gdzie się zgina?^^

Taaa… się pomija bo są zbyt złożone dla konstrukcji teoretycznie statycznych, to nie sprężyna z laba^^

Szur! Oni działają za frajer dla dobra ludzkości!
Dużo ludzkość ma jeszcze tego dobra?

A ja wyrażam wątpliwości co do przypisywania sobie osiągnięć w kwestii nauki ptaków latania.
Ludzie żyli przed rozwojem medycyny również.

@MedicusHellveticus tłumacz się jak to tam z powtarzalnością rezultatów^^

Od dekad jesteśmy daleko za tą granicą.

Ścisłym okiem na medycynę to można to postawić obok szamaństwa.

Wytłuc wszystkich i zwolnić miejsce karaluchom!

Od wódy czy po prostu od głupoty?

Czyli dobra szczypawka^^

Gdzie ukrywają się reptilianie! Dawać ich!

2 Likes

Publikowac trzeba, a bez pseudostatystycznych wzorow taka publikacja slabo wyglada w oczach recenzentow. Jest popyt - jest i podaz. Na Uni Bern mozna zrobic kurs “Statistische Prinzipien in medizinischen Projekten”, gdzie dwoch profesorow opowiada jakich wzorow uzyc zeby ekstrapolowac 1-2 przypadki na 8 miliardow sapkow i zeby to naukowo wygladalo. Da sie? Da sie… Nawet z polskiego Min. Zdrowia jezdza doktorantki na ten kurs.

2 Likes

Ja wiem ze sie da. Ale popatrz na ten link ze szpitala w Niemczech z tym Metotrexatem…

in an initial case series of four families and confirmatory case series of seven families, within which one family member developed coronavirus disease 19 (COVID-19) and exposed another family member receiving methotrexate treatment;

Za takie cos powinni glodnym kariery siusiaczkom odbierac prawo wykonywania zawodu.

1 Like

Ludzie na stanowiskach muszą być sterowalni. Żeby byli sterowalni muszą być umoczeni. Żeby byli umoczeni własny awans muszą zawdzięczać oszustwu. Aby kandydaci na stanowiska dobrowolnie popełniali oszustwa owe oszustwa muszą się im opłacać.

Hierarchia = przestępczość zorganizowana.

8 Likes

Wiesz, nie nadaje sie do pracy z ludzmi. Ja nie bylbym zdolny do takich czynow.
Przeciez takie kurestwo pcha wyzej do korytka, ale - potem tacy za kilka lat, po manipulacji dziesiatek albo i setek roznych studiow (za pomoca miesa roboczego czyli studentow medycyny) wylewaja rześkie pelne lez zale o braku zaufania wobec lekarzy i wszechobecnej szurii…

A przeciez - You made it, you make it!

3 Likes

Ale to jest bez sensu. Przecież to jak zatruwanie źródełka, z którego się samemu pije.

2 Likes

Dopóki jest zasilanie może być bez sensu.

2 Likes

Raczej dopóki elity są w stanie się izolować od negatywnych skutków swoich złych decyzji i nagannych czynów… czyli w którymś momencie to źródełko będzie na tyle zatrute, że konsekwencje będą takie same dla wszystkich.

3 Likes

Tak jak teraz.

1 Like

Za działalność organizacji odpowiedzialność ponoszą jej władze. Ale nie jej właściciele. Dlatego to goryl był męczony w świetle kamer przez kongres. Właścicieli Lehman Brothers kongres pozostawił w spokoju. No bo oni ani nic przecież nie wiedzieli ani nic nie mogli. W należącym do nich banku. Obezwładnione prawem biedaczki jedne. Ofiary knowań zarządu i rady nadzorczej, prawda ?

To nie jest bez sensu - tak stanowi kodeks handlowy i to nie tylko w Polsce. Po to właśnie obdarzono podmioty prawa handlowego osobowością prawną - żeby nie było kogo wrzucić do więzienia, no może poza słupami z napisem CEO na drzwiach ich gabinetów.

zderzaki się regularnie wymienia a o recycling troszczą się syndycy masy upadłościowej. Per analogiam: napisz mi za co właściwie stanowisko straciła Broszka skoro była premierem idealnym,
wychwalanym przez nadprezesa pod niebiosa ?

A nadprezes nie zostanie wkrótce wymieniony na Czaska jak się już wyborcom szyld
prawości i sprawiedliwości zużyje ?

A pamiętasz jak przekaziory pompowały swego czasu Petru ? A chwilę potem Zandberga ?
Kogo teraz system podgrzewa po wyjęciu go z zamrażarki,
bo nie oglądam polskich przekaziorów od pewnego czasu ?

Skoro demokracja może być przedstawicielska to biznes też.

emerytura w kolonii karnej to jednak co innego niż emerytura na palmie (to takie osiedle) w Dubaju.

2 Likes

Chyba tylko priony tak “hardcoreowo” działają ale skoro wszyscy na BSE/CJD nie wymarliśmy to tak naprawdę nie jest to aż takie łatwe

A aspirna to de facto panaceum (naprawdę strasznie dużo rzeczy leczy, obniża ryzyka etc… tylko problem jest ze śluzówką żołądka)

I to mi się podoba.

dominująca więszkość nadmiarowych zgonów miała miejsce zanim zaczeliśmy szczepić.

Niemiec Polak dwa bratanki. I przed szkodą i po szkodzie głupi:)

tak jest tylko w branżach bez weryfikacji emipricznej. Moja ulubiona piekarnia na wysokie miejsce w hierarchii bo ich chleb jest najsmaczniejszy. Na pohybel brakowi empirii?:slight_smile:

Za działalność organizacji odpowiedzialność ponosi ten kogo nie lubimy. Nuż w bżuhu jak mówił poeta

Zasilanie się skończyło 24.02.

1 Like

… oraz w branżach którym konkurencja została wycięta ustawą czyli dzisiaj praktycznie w każdej, no może z wyjątkiem hodowli pietruszki.

Strzelam że ta Twoja ulubiona piekarnia to jeden łeb (ewentualnie z przychówkiem) oraz paru etatowych zaciężnych. Działająca organizacja kończy się na poziomie mózgu rządzącego grupką Pinkych i to nie jest nasz wymysł - to schemat przetestowany przez naturę. Służę odniesieniem: taki szef plus ekipa to przecież nic innego jak alegoria koguta rządzącego stadem kur. Więc ta działająca piekarnia to nie jest pomysł homo sapiens, Twój piekarz zmałpował pomysł organizacji biznesu od zwierząt stadnych.

Trzypoziomowa struktura to trzeszczący koniec możliwości ogarnięcia interesu przez właściciela i bynajmniej nie o sigmę lecz o podzielność zegara tej sigmy chodzi. Miałem taki okres w życiu że po otworzeniu drzwi z rana do biura ustawiała się od razu kolejka pytających. Aż mi się głupio robiło kiedy musiałem z niej wyciągać własnych szefów i ustawiać ich na początku bo inaczej pojawiały się kwasy odbijające się wysokością premii.

Ale na szczęście przyszła plandemia i szefostwo musi sobie teraz radzić samo. Mam pojedynczą celę i święty spokój a padające na ryj projekty i ich obsuwy, kłótnie o budżet i karuzele w hierarchii … to nie mój problem. Od początku plandemii szefostwo zmieniło mi się dopiero dwa razy i z powerpointów które widziałem wynika że niedługo będzie kolejna reorganizacja bo aktualni decydenci skonsultowali własne plany z internetem zamiast z podłogą.

Moja chata z kraja stoi, daleko na zadupiu. A że w HQ ograniczyli miejsca parkingowe (“sustainability” prawdą etapu) to nie mam jak do big city dojechać a zbiorkomem mi się nie chce bo 2 godziny w jedną stronę. Oni się mnie pytają czy przyjadę, ja się pytam o kontrakt do obciążenia czterema godzinami transferu dziennie. I tak sobie pykamy ping-pongiem w atmosferze wzajemnego niezrozumienia …

Tak więc plandemia prostuje stosunki korpo w sposób o którym się najstarszym dziadkom nie śniło.

6 Likes

Mowilem, żeby szurii z lasu nie wyciągać.

https://howbad.info/

Jednak, ktoś myślący na tej planecie jeszcze funkcjonuje. Duch w człowieku zachodu nie zginął !

No tak, kto by się tam przejmował jakimś momentem rzedu 0.5 kN w 20 cm belce żelbetowej. No ale w drewnie niestety już tam jakieś uproszczenia się przyjmuje.

1 Like

Skąd, pomijając kontrowersyjną medycynę (bo tam często człowiek co innego chce a co innego mówi że chce) praktycznie wszędzie w wytwórczości dominuje wolnośc i warcholstwo:)

dokładnie

W tym wypadku to jest akurat Kwoka Przewodnia Siła Narodu

a marudzisz gorzej niż @MedicusHellveticus a mu umierają ludzie na rękach.

i ja też uważam, że wszyscy ludzie którym wolność jest miła, powinni świętować rocznice początku lockdownów, jako ten wielki triumf materii nad duchem:) Przed pandemią miałem takie chwile zwątpienia w św Entropię, że mi się wydawało że globalny zamordyzm, rząd światowy, cyfrowy pieniądz, social credit score i inwigilacja mógą nas złamać. Ale teraz już widzę że nie ma szans.
Bardzo ładnie to opisał Gospodarz w ostatnim artykule BTW.

3 Likes

Co widać, słychać i czuć…

2 Likes