Core meltdown A.D. 2022

Czołem Waszmości! Czołem Waszmościom Kumotrom!

Wymówki. Krywbas wciąż jest w tej samej domenie co był, ja sam robiłem w .se z żelaza pochodzącego z domeny .za (takie z domieszką murzyńskości - négritude, por. min. RS) - zgodnie z proweniencją detale wychodziły nieco bananowe więc trzeba było je prostować ręcznie, ale się dało.
No i chyba same swensony, norki i suomki też coś tam jeszcze mają na północy.
Jest dużo miejsc gdzie to można kupić, to półprodukt, nie rocket sajens.

Ziemią, nieruchami, infrastrukturą, udziałami w przedsiębiorstwach, aparacie, wolniznami, przywilejami…?
Nikt nie proponował żebyś odkupił Lidar-stands za czapkę Arek Noego i nie obiecał immunitetu na skatteverket na 25 lat?

A tak właściwie to ktokolwiek zauważył, że je zamknęli?
Bo one produkowały na przykład bardzo essential graty do oczyszczania wody.
No to albo woda z kranów w okolicy powinna zmienić kolor na brązowy, albo korpory były niepotrzebne.

Ryneg zweryfikowau. Jeżeli Łyse typy z pagonami podwieszone via starzy pułkownicy pod biznes Króla Jegomości nie są w stanie zorganizować zamówień z żelastwa w momencie kiedy na kontynencie od dwóch lat trwa W, to na co komu tacy Łysi?

Zresztą o czym my mówimy… czy to nie rzeczonych Łysych pacyfikowała banko-biurwa z lokalnego gminnego skoku? Zdaje się, że musieli się posiłkować jakimiś utlänningarskimi kombinatorami, żeby być w stanie zapłacić swoim pracownikom w wybranej formie i walucie.

Podzielam pogląd @Koncereyra. Core meltdown oznacza załamanie się podstaw cywilizacji.

Tymczasem kurczaków w KFC nie brakuje nigdzie, paliwo na stacjach jest w dowolnych ilościach, łączność 4G znika chyba dopiero gdzieś za Czuhujewem jadąc P07 na Kupiańsk, maliny 5 w botlandzie są.

Kamienice w Berlinie dalej uparcie nie chcą zejść z ceną do trzech uncji.
A krawaciarze dalej pod krawatami, wcale nie chcą wyginać karków przy wyginarkach.

Po latach groźnych wykresów, różnych repo, evergrande i innych wydarzeń, z których każde zapowiadało, że “to już”.

Moje zapasy na załamanie się podaży żarcia i porwanie łańcuchów z okazji '19 zostały zeżarte przez myszy, mniej więcej te same, które buszowały po PanaCyganowej farmie hydroponicznej.

Zaraz minie dekada odkąd u IT21 zaczęliśmy dyskutować w duchu, że “to wszystko musi j…ć”.

Innego core meltdown nie będzie?

12 Likes