Core meltdown A.D. 2022

tak.

Zawał serca w kawiarni. Najpierw nagrabił sobie węsząc dookoła NSA które podsłuchiwało Niemców w Niemczech a potem zadarł z kliką polityków oraz sterowanym przez nich kontrwywiadem.
Jak się ma takich wrogów to i o zawał w kawiarni nietrudno.

Bo już jakoś tak jest że kiedy w samolocie przytomność traci Nawalny to jest to zamach FSB a kiedy Range traci przytomność w kawiarni to jest to normalny zawał serca.

Nie został przecież swego czasu awansowany na prokuratora generalnego jeśli nie było na niego kwitów.

3 Likes

A skąd wiadomo ze akutkotonarsyndrom był?

Sekcyjnie potwierdzone ? Bo może się cyjankow najadł no tych z glikozydow z pestek owoców pestkowych oczywiście.

3 Likes

siódmy krzyż na karku plus kawiarnia. Jaka sekcja ? Toż to szurem pierwszej wody trzeba być żeby podejrzewać Amierikańców albo niemiecki kontrwywiad o wykonanie wyroku na byłym prokuratorze.
To nie jest jakaś Bananenrepublik !

6 Likes

Jeśli kontrwywiad skarży się przedszkolance zamiast samodzielnie posprzątać to słusznie jego dokumenty są ujawniane.
Zauważ, że dokumenty szwedzkiego kontrwywiadu nie są zbyt często ujawniane. Nie ma to absolutnie związku z przypadkowymi zdarzeniami jakoby dziennikarze, którym takie brewerie zaprzątały głowę potrafili po pijaku wjechać rowerem do rzeki/kanału i się utopić.
Natrętne pytania w jaki sposób abstynent utopił się w kanale o głębokości 0.4m są wyjaśniane oczywistym faktem, że był pijany.

Najwidoczniej ich kontrwywiad działa jak powinien.

Czyli coś tam jednak jeszcze działa.

A jakoś tak statystyka tych przypadków dla populacji nie pokrywa się ze statystyką dla osób na stanowiskach. Pewnie stresującą robota i dlatego^^

Diese Bananische Republiken!

2 Likes

“Credit Suisse” złożył w sądzie pozew przeciwko “Inside Paradeplatz”. W skrócie: publikacje “Inside Paradeplatz” zdaniem “Credit Suisse” szkodzą kondycji powodów, mają negatywny wpływ na ich biznes oraz oczerniają ich w oczach klientów.

Z pozwem przeciwko “Inside Paradeplatz” występują firmy:

  • Credit Suisse Group AG,
  • Credit Suisse AG,
  • Credit Suisse (Schweiz) AG,

Pozew CS przeciwko IP opiewa na 300k CHF i na razie nie doszedłem jeszcze skąd wzięła się ta kwota.

Pozew został złożony 9 grudnia 2022 roku kiedy jedna akcja CS kosztowała około 3,2 CHF. Dziś kosztuje ona chwilowo 2,78 CHF.

2 Likes

Znaczy król pozwał poetę o napisanie pamfletu podważającego Jego Boskie Namaszczenie^^
Zamiast po królewsku wtrącić do lochu, wyrwać język? To co to za król?^^
To jak z Elonem - jeśli stabilność giełdy wisi na publikowaniu nagrań z jarania zioła to giełda sama jest sobie winna fundamentów.

3 Likes

Pozew liczy podobno 265 stron i zawarto w nim m.in. wszystkie artykuły dotyczące powoda a opublikowane przez pozwanego w okresie pomiędzy 27 lipca i 28 października tego roku.

@Ryszard: do tej pory pozew kojarzyłem z czymś w rodzaju spisu treści który zawiera odnośniki do dowodów. Które to dowody są przedstawiane przez pełnomocnika powoda do oceny składowi orzekającemu w trakcie trwania procesu.

W tym przypadku lewnicy powoda wywalili dowody na ławę już w pozwie. Boją się że nie zostaną one dopuszczone jako dowody podczas procesu ? Co oni będą podczas procesu nawijać na uszy słuchającym ?
Czy taka taktyka procesowa ma sens ?

3 Likes

Lewo, bardziej w lewo. W moje lewo mówię.
Tak w to drugie prawo… Jak się nie ma prawej ręki, by się przywitać, to co zostaje?

W ‘Adwokacie diabła’ była scena o właściwym dobieraniu lewników pod sprawę. Sprawa tylko o 300k CHF ale właściwy wyrok mógł już jedno zero z tej sumy zabrać wcześniej.

3 Likes

Strach pomyśleć, że w treści pozwu może być wskazany jakiś wredny komentarz schiisuslanadera :wink:

się zaczynam zastanawiać czy i ja się tam nie poznęcałem w komentarzach, na szczęście pozwanym jest Inside…

1 Like

tyż prowdo.

Ale o co chodzi Bertschiemu (kancelaria powoda) z tymi 265 stronami pozwu ? Czy to ma sens ?

1 Like

Aktenstudium je angefangene 5 Minuten ….80 CHF…

4 Likes

W wielu miejscach jest stosowana metoda włókiennicza. Zamotać. Czy w reklamie, czy na sali sądowej, czy w komisjach. Doprowadza każdego normalniejszego do utraty zainteresowania tematem zanim on się w coś rozwinie. Papka, nie podchodź nie umoczony człowieku.

3 Likes

jak klienta stać to się “czardżuje” :wink: a każda strona…

2 Likes

tego nie byłbym taki pewien. Zastrzyk od MBSa jeśli wierzyć plotkom rozchodzi się w normalnym dla tego banku tempie. No chyba że Bartschi zainkasował z góry. Choć jeśli zaparkował wynagrodzenie na koncie bankowym w CS to nawet zapłata z góry może mu nie pomóc.

A propos: czy jest tu ktoś obcykany w języku francuskim ? Mam wyrok (albo jeden jego rozdział, sam nie wiem) do przetłumaczenia i nie ufam komputerowi bo ten wyczynia z tłumaczeniem brewerie. Komputer przełożył na angielski, potem na niemiecki, potem na polski i za każdym razem sens był inny. To nie jest robota dla maszyny zatem.

2 Likes

Być może tam sensu nie ma? Tekst pisali lewnicy, a tłumacza inżynierowie - to się może nie dodawać.

3 Likes

Moja małżonka miała chyba opory natury ideologicznej a przecież potrafi bo to jej język ojczysty.

Wschód język ojczysty zachód język matczyny .

Die Muttersprache.

2 Likes

Polska mistrzem Polski!

1 Like

CS złożyło zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa przez Inside Paradeplatz. Tym razem chodzi o komentarze właśnie.

Przesłuchanie wydawcy IP przez policję planowane jest na “po nowym roku”.

3 Likes

Okropne. Oskarżyli router :grin: Przynajmniej jest precedens, by oskarżyć każdego ISP, później zajmą się switchami.

2 Likes

IoT zagrożony - kiedy CS pozwie toster?
Przecież wystarczy, że toster zamówi z IoT lodówki coś do tostów, nie będzie, karta podpięta do CS i ai podpięta do firmy od lodówki naspamuje posta^^

1 Like