Donosy smarkatego i nie tylko

Link do artykułu: https://zarobmy.se/donosy-smarkatego-i-nie-tylko/

Smarkaty ciągle przynosi jakieś tematy ze szkoły, więc będzie trochę bredzenia o tym co się dzieje w svenskich szkołach, na praktykach, w przedsiębiorstwach oraz dyskusje Szreka z Osiołkiem. Zbieranina tematów do jednego wora. Skoro to jest blog, to: “wczoraj na obiad było”. A na końcu oczywiście kwestie “palestyńskie” bo to…

3 Likes

Zahlen… Daten…Fakten… ^^ od takiego zbiasowanego :wink:

1 Like

U Żydów pustynia jest mała a mieszkańców dużo. U ich arabskich sąsiadów jest odwrotnie. Wysłanie niuków żeby skaziły pustynię mija się z celem, że o kosztach niszczenia atomem namiotów nie wspomnę.

3 Likes

Typ plecie z pozycji, komu co się niby należy. Zamiast jasno wyłożyć kto komu może zbić wszystko z planszy.
Czekaj czekaj, co Ty mi tu antysemickie forum Żyda przyprowadziłeś?
Na Trygława i Swaroga!

Mekka? Teheran? Dubai? Dobierz kolorek :slight_smile:

2 Likes

Nieeee, bo by musieli w try miga śmigać na dywanik do Kubusia Puchatka i tłumaczyć się mu, dlaczego wchodzą mu w szkodę. Raczej Beirut, który już nie raz przeorali. Tam nic nie ma poza Hezbollahem.

2 Likes

Najwidoczniej nie tylko Chiny mają szalonego Kima i mogą zagrać dziką kartę “bo spuścimy na łeb, bo nas Adolf bił w dzieciństwie”.

1 Like

Skoro opowiada to, co mi do mojej szurskiej narracji pasuje, to czemu nie? :smiley:
Bo przecież on zwraca uwagę na istotny szczegół… a mianowicie, że te rejony, które są islamskie obecnie i się tam inaczej myślące mniejszości sekuje, to kiedyś były pod “naszym” łacinników władztwem. Fajnie będzie, jak się taki właśnie przekaz zacznie z dużą siłą przebijać do mainstreamu…

Bo póki co w Europie był przekaz, jaki to Islam jest cacy i w ogóle. (Choć my z tym “cymesem” mieliśmy bezpośrednią styczność i się pamięć kolektywna w narodzie zachowała :wink: )
A jak faktycznie było i jest, to można, z co bardziej zorientowanych publikacji, odczytać…

W ogóle dobrze by było, gdyby każdemu w Europie stało się jasne, dlaczego tam, gdzie kiedyś byli “nasi”, teraz są “oni” https://www.youtube.com/watch?v=I_To-cV94Bo

I dodatkowo wyżej zalinkowany Żyd zadał pytania: dlaczego zachód nie interesuje się zbrodniami islamu wobec chrześcijan i innych mniejszości?
Ten kolega stara się w swój zbiasowany sposób na to odpowiedzieć (i też mi do mojej narracji pasuje)
https://www.youtube.com/watch?v=Im0IisZ77QI

Zresztą, mało ludzi wie też, że przez prawie milenium, aż do końca 18wieku, Europa miała z tym problem… i wydaje się, że obecne problemy należy w ten sam sposób rozwiązać…

A jeżeli komuś potrzeba rąk do pracy, to niech importuje ludzi z Ameryki Łacińskiej, przynajmniej kultura podobna oraz język i pismo zrozumiałe :wink:

2 Likes

Jeśli chcesz zjednoczyć szyitów z sunnitami w zbożnym dziele zemsty na innowiercach okupujących Palestynę to nie znam lepszego sposobu niż skasowanie Mekki.

Reakcja sunnitów na koniec szyitów może być dwojaka: mogą się ucieszyć i przyklasnąć, mogą się wkurzyć bo Ał Łach jest jeden i wspólny dla wszystkich muzułmanów, tak jak i jego prorok. Wtedy może się okazać że sunnitów jest więcej niż żydzi mają naboi.

Sodoma i Gomora Islamu ? Niewierni będą zawodzić.

Bo to ciągle są orzeszki w porównaniu do zdobycia Al-Quds przez krzyżowców w 1099 roku.

3 Likes

Pozwolę sobie się nie zgodzić :wink:

Np. w Irbil/Arbela zostało zmasakrowanych 150,000 Chrześcijan… to tak lekko 2 razy tyle, co w Jerozolimie.

2 Likes

No i jeszcze “rzeź Ormian”, wszak to Turcy, ale muzułmanie. Liczby zakładają między 300k a 1.5M.

3 Likes

W roku 1099 runął mit pokojowego współistnienia. Do tego czasu niewierni byli tolerowani. Płacili podatek za niewierność i nie byli brani w kamasze. Po 1099 roku tolerancja zamieniła się we wrogość.

Powstanie państwa Izrael jest z punktu widzenia Arabów taką samą okupacją Palestyny jak wcześniejsze jej zdobycie przez krzyżowców. Okupanci tym razem są inni choć występują w koalicji: żydzi okupują, krzyżowcy okupację finansują.

W oczach Arabów krzyżowcy sobie nagrabili i to wielokrotnie.

2 Likes

@gruby
Nie, książka, którą wyżej linkowałem i wiele innych, na podstawie Islamskich źródeł udowadnia, że “pokojowego współistnienia” i “tolerowania niewiernych” nigdy nie było :wink:

Wybacz, ale ja tematem Islamu zajmuje się hobbystycznie od lat… na tym polu możesz ze mną jedynie polec :wink:

2 Likes

jeśli o zawartość książek chodzi to możesz znaleźć w nich całe spektrum poglądów muzułmanów na chrześcijan.

Podobnie jest i dzisiaj:
Swiss jako linia lotnicza ma duże problemy z lądowaniem w Teheranie i w Arabii Saudyjskiej.
Powodem jest krzyż na stateczniku pionowym malowany przez Szwajcarów. Z tego względu lądowanie maszyn firmy Swiss w Kabulu jest chwilowo nie do pomyślenia.

Z drugiej strony nie istnieją przeszkody żeby niewierni chlali piwo zawierające alkohol w środku dnia, podczas trwania ramadanu w Dubaju. Miejsca w których niewierni żłopią alkohol są zaledwie oddzielane parawanami żeby nie gorszyć miejscowych. A w środku odbywa się Sodoma i Gomora bo imprezy w Dubaju mają rozmach Brytoli chlejących w Krakowie.

Nawet na Oktoberfeście w Monachium nie widziałem tego co widziałem za parawanem, w strefie dla niewiernych podczas ramadanu w Dubaju. A na Oktoberfeście, to znaczy tym oryginalnym dzieje się wiele.

Dlatego nie o zawartość książek chodzi a o praktykowany stosunek dzisiejszego przeciętnego muzułmanina do przeciętnego krzyżowca.

3 Likes

Różnica pomiędzy Palestyńczykiem a Sarmatą jest taka, że Palestyńczycy powołują się na terytoria, które chcą mieć, a Sarmaci kiedy im się uroiło powoływali się na terytoria które już mieli. I że lud tubylczy podbili i takie tam.
Kolejność urojeń jest istotna^^

Oczywiście jestem święcie przekonany, że smoków nie ma wyłącznie dlatego, że moi sarmaccy przodkowie ubili ostatniego^^

Głupi Żyd! One były wcześniej pod władzą Aleksandra i to na pewno dlatego. Albo zwalmy na Fenicjan. Serio jakieś działania sprzed dziewięciu wieków mają wpływ kulturowy dzisiaj?
W NY grasują Irokezi?

Bo Żydzi nie interesują się zbrodniami lichwiarzy.

Jeśli zgadzam się Żydem to przynajmniej nie publicznie^^
Muszę natychmiast zmienić zdanie aby podtrzymać godność mojego antysemityzmu wyssanego z mlekiem matki :slight_smile:

Proponujesz uwalniać galerników?

Kultura Mara Salvatrucha… taaa…

Czyli to jest dobry sposób. Wtedy Żydzi zmuszą pozostałych do udziału w konfrontacji.

Młody mnie ostatnio poprawił, że Mohamed nie jest prorokiem, a jest jedynym prorokiem.
Ponoć to istotne.

BASF problem zużycia amunicji rozwiązał na pełnym gazie^^

Ale się deficytowy robi. Jakby się spalił to księgowi byliby zadowoleni.

Ale Turcy później przywrócili przytomność.

Żeby Żydami prowadzić krucjaty… do czego doszło…

Ale ideolo lubi sobie opowiadać bajki, że pasożytnictwo wzajemne to symbioza.

Na Trygława! To straszne^^
@gruby jednak polegnie z linkiem w dłoni trafiając do serwera z tysiącem podłączeń, z którego będzie przeprowadzał ataki na inne serwery aby w nocy sycić się danymi :slight_smile:

3 Likes

ewentualnie handełe.
Skoro chcącym nie dzieje się krzywda …

3 Likes

Wyjaśnię Ci to od europejskiej strony kulturowej.
Możemy handlować na naszych warunkach, znaczy dajecie co macie, a tu są koraliki.
Jeśli chcesz tak handlować - nie dzieje Ci się krzywda.
No bo inaczej to sam chciałeś abyśmy dokonali uczciwej wymiany załadowanego na pokład wpie… na cokolwiek uda się zabrać^^

4 Likes

… a kto się nie zgadza ten terrorysta.

I wszystko jasne.

3 Likes

Deus le volt!

1 Like

w tłumaczeniu: insz Ał Łach.

2 Likes

Nie. Wtedy była to dla miejscowych jeszcze jedna wojenka i nikt szczególnie się nie przejmował motywacjami. Pokojowe (jak na standardy czasu i regionu) współistnienie utrzymywało się przez większość trwania Królestwa Jerozolimskiego. Owszem, czasem ktoś kogoś pobił, ale czy częściej niż, powiedzmy, w Lotaryngii?

Legendę o odwiecznej wrogości do krzyżowców wymyślono około XIX wieku, przy okazji wszystkich innych nacjonalizmów kreując arabski.

Tymczasem źródła chrześcijańskie wskazują na owocną współpracę. Nieraz pośrednikiem w dostarczeniu chrześcijańskiego niewolnika od muzułmańskiego dostawcy do muzułmańskiego nabywcy bywał chrześcijański kupiec.

3 Likes