Gentelmeni i Herrenvolk kopią się po kostkach

ale zapomniales dodac - jesli kogos widac, to on juz jest z rosyjskiego Груз 200 lub 300 jesli to w interesie taktycznym jest.

Incele mysla ze wojna to strzelanka w Call of Duty albo Rainbow Six. O tym, ze pocisk po opuszczeniu lufy porusza sie po krzywej balistycznej wie niewielu, o tym, jakim nakladem uzyskuje sie cele szkoleniowe i ile waluty trzeba spalic, by Ci od zabijania robili to dobrze rowniez.

A pierwsze jelita na wierzchu kompana od wodeczki i nagle ochota do wojaczki spadnie do zera.
Moda zachodu na tyly i zespol stresu pourazowego pola walki, PTSD, renta i terapia. Oraz pisanie na blogu…

A u rosjan nie bylo czegos takiego jak PTSD. Oni bardziej bali sie swoich kolegow z oddzialow zaporowych niz Giermanca. Podobnie jak Giermancy bardziej niz Iwana bali sie Feldgendarmerie.

2 Likes

towarzysz Stalin powiedział:
“Trzeba być bardzo odważnym żołnierzem, żeby być dezerterem w Armii Czerwonej”

2 Likes

Noszę się od czasu pierwszego bloga z zamiarem napisania tekstu o sprzedaży dla tego segmentu. To bardzo ciekawe wyjść na zielonym rynku po drugiej stronie lustra, tam gdzie już nie ma konkurencji w pagonach, bo jakość wymagana przez rzemieślników kupujących za swoje wyklucza masowość, a nisze niemasowe są poza jurysdykcją hetmańską.

2 Likes

Z radością opublikujemy. Szczególnie że ten @Ryszard wyżej i inni tacy co mieli teksty pisać są wyjątkowo bezpłodni literacko co skłania mnie ku koncepcji żeby w Polin zorganizować gułagi to od razu pojawią się w nich pisarze-nobliści^^

Gdyż nie istnieje tam problem dostaw i uzupełnień - każdy wyjazd w plener jest z pełnym zaopatrzeniem na cały turnus.
Tylko na jakim wrogu później zdobyć części do jedynego w swoim rodzaju czołgu?

1 Like

w kwestii formalnej - mozna zorganizowac lagier, konclagier ale gulag to przeciez byla nazwa calej organizacji, kombinatu.

1 Like

Jest duże zapotrzebowanie na teksty to i skala musi być odpowiednia.
Pisać nie mam kiedy, zgadywanki co robię w święta nawet nie ma co urządzać - plan musi być wykonany inaczej zwiększona zostanie liczba rozstrzelań i dobiorą więcej niewinnych do już skazanych.

myslalem ze prezes konclagru ma lepsze warunki bytowania.

1 Like

Coś jak emerytura w reklamach OFE?

Hier Gustav, hier Gustav, hörst du mich?
Ja, zwölf koma eins.
Ja, ja, ja, gut.
fünf und zwangig, ja, gut gut.
Johan, hörst du mich?
… polnische panzer.
Hans hilfe, Hans, wo bist du?
Hans, komm doch schneller.

1 Like

a może tak łagodniej: dom pracy twórczej - z piętrowymi pryczami…? :wink:

1 Like

Sarmatische! Mit weiße Flügel!

w kraju czasu coraz mniej i struktury konspiracyjne budujem :wink: bo przyspieszyła budowa Polin a Naród wkrótce umiłowanych przywódców na widłach będzie nosił

a dawał mi do zrozumienia 3r3: w przyszłość kraju nie wierz, ktoś se z ciebie drwi…

2 Likes