GypSilver - srebro za spot+21.37% - najtaniej! JESZCZE TANIEJ - spot+20.87% (10kg+)

Tududududududududududud

dudududum

Wiadomo gdzie, kiedy i z kim - objazdowa cyganska walizka pelna pysznych sztabek (i może Jadwig ale to jeszcze musze dograć bo tbh przy tych obrotach i marżach to biznes ma sens tylko przy okazji okazji… wiec nie wiem co dokladnie jest w ofercie*)

  • poza tym, że sztaby po spot +21.37%

rynek mamy wolny ale DKK nie przyjmuje, istotne bo w tamtym roku obudzilem sie z jakas kwota w kieszenie, takze prosze o waluty ktore sa trejdowane :stuck_out_tongue:

fajnie jakby ktos cos wzial, gdyby nie wzial tez fajnie, chcialbym wiedziec ile mam wziac do kieszeni zeby nie bylo za malo a zebym tez nie psul sobie kregoslupa bez sensu*

jak uzyskam blogoslawienstwo to jeszcze to przyklei sie gdzies ale nie chce niegrzecznie rozpychac sie taborem na razie

najmilej by bylo priv & ilosc, na razie to na kilogramowe germanie tylko, moze jakas drobnica tez bedzie jesli komus brakuje monet do studni

*kto mial 1500oz w plecaku ten wie o co chodzi, zle sie rozklada strasznie ciezar i nawet stelaż nie pomaga, plecy bolo

+za 10kg (i wincyj wincyj!) wezme tylko +20.87%, ostatnio jak patrzylem to z istniejacych stockow (nie mylić z ofertami, cenami bez towaru) mialem najtaniej choc nie moge zagwarantowac ze gdzies tam nie da sie wyrwac taniej, w kazdym razie - cena raczej dobra

3 Likes

Nieakceptowane waluty : RUB,DKK,SEK,NOK

RUB jeszcze od biedy. Pozostałe są niewymienialne (NOK jeszcze chwilę będzie ale już teraz nie chce tych śmieci).

Twarde waluty jak korona czeska czy forint jak najchętniej.


Bo korony duńskie chodzą teraz za 80% kursu, da się za tyle sprzedać jak się wie gdzie. Ja mogę skupować za 40-50% gdzieś.

Skandynawia wygrała wojnę z gotówką, gratulacje.

Kto ma SEK / DKK niech szybko ucieka, SEK jeszcze dwa tygodnie przyjmuje PKOBP jako wpłaty.

Ponieważ potem będzie można tylko sprzedać ten szajs po dużym dyskoncie chyba zrobię z tego osobny temat bo podejrzewam, że ktoś tu może mieć te waluty. A potem będzie płacz

2 Likes