Happy Killdozer Day!

Jeszcze zabawniejsze to ludzie dobrowolnie płacący podatki na przymus ich egzekucji w przypadku gdyby im na te podatki brakło^^

1 Like

Nie wszystkie, zapewniam. Te co starsze nr 1 lub 2 pko w duzych miastach lub np bank zachodni we wrocku, czy jakis inny lokalny - wlasnosciowe.

1 Like

Szybko. Naprawdę szybko. Tak się nie uczcie. Tak nie róbcie.
John McGuinness - Isle of Man (2016)

Jeszcze tego nie wiem, ale ja raczej nie będę umierał w szpitalu.

R8? Nawet ładne. Też jeszcze nie miałem.

Tak. Smak to ja mam.^^
Ja nawet wiem gdzie są najlepsze włoskie i angielskie restauracje, tylko portfel mam za cienki żeby sobie coś tam zjeść.

Tak.
Na siłowni sztangi ciężkie, od biegania człowiek się poci a w górach pogoda zmienia się często i szybko.
Jak żyć Ziomeczku? Jak żyć?^^

A380 od kilku miesięcy nie zamówiło nawet jednego, najmniejszego łącznika.

Wczoraj Wódz mi powiedział, że wciągnęli nas do programu F35.
Lockheed Martin, Amerykanie, wojscy w ogóle, nigdy niczego od nas nie chcieli.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dziwne uczucie pracować samemu w biurze, w którym na co dzień jest 5 osób.
Jeszcze dziwniejsze chodzić po fabryce, w której jest 10 razy więcej maszyn niż operatorów.
Końcówkę PRL`u tak sobie wyobrażam.

Czerwiec. Podwyżkę i premię dostałem.
Premię najlepszą w życiu. Curwa ale kyrk.

Kupię trochę srebra, trochę Bitcoina, trochę ruskich akcji, trochę angielskich REIT`ów.
Niech leży.

1 Like

Tak też było. Szlachta przychodziła do roboty na dziewiątą, o dziesiątej była godzinna przerwa śniadaniowa, o trzynastej był fajrant. Bardzo mi się to wtedy młodemu i głupiemu podobało, uważałem ten wtedy rodzący się kapitalizm za najlepszy system na ziemi skoro można trzy godziny pracować a wypłatę dostać za osiem.

2 Likes

Ja tak pracuję od dwudziestu lat. Przywykłem.
Tylko trzeba umieć te wszystkie maszyny uruchomić.
W pewnym momencie nie przezbrajasz już narzędzi - idziesz do maszyny uzbrojonej do konkretnej operacji.

Witaj w klubie.

A czemu czas przeszły?
Ja tak mam. Tylko przychodzę wcześniej, żeby ładnie było.
A po idę do drugiej fabryki.

1 Like

Tak się włączę…
Ceny za usługi to jakie macie?
Takie np. odkręcenie dwóch włazów na zbiorniku po 16 śrub M16, wyczyszczenie pod uszczelkę, założenie mojej uszczelki i skręcenie całości?

1 Like

Dzień warsztatu pińcet ojro plus materiały. Dodatkowe typy jeśli potrzebne to dodatkowo.

a prowizja dla black lives matter Ty rasisto?! Klient powinien przeciez placic na parytety, no i na LGBT, co to ma byc? :wink:

1 Like

Spoko Panowie.
W Polsce równamy w górę.
Ja dostałem ofertę, gdzie wyszło prawie 500 PLN netto za jedną śrubę. Słownie jedną.
17 000 PLN za dwa włazy, 32 śruby.
Biorę szwedzką firmę… tym bardziej, że mamy tego dużo więcej. :wink:

2 Likes

Link, który umieściłeś znam. Bardzo lubię^^

1 Like

Ted Kaczyński zmarł wczoraj w swojej celi.

2 Likes

Będę go ciepło wspominał.
Ciekawe czy mu dawali gazety z realizacjami przepowiedni.

4 Likes

część pierwsza jego manifestu

z opiniami typu:

Psychologists use the term “socialization” to designate the process by which children are trained to think and act as society demands. A person is said to be well socialized if he believes in and obeys the moral code of his society and fits in well as a functioning part of that society. It may seem senseless to say that many leftists are oversocialized, since the leftist is perceived as a rebel. Nevertheless, the position can be defended. Many leftists are not such rebels as they seem.

3 Likes

Chyba trzeba napisać jakiś tekst wspominkowy. Ten homo był z całą pewnością Sapiens i bezbłędnie przewidział co sobie populacja zrobi. Wypadałoby Cyrylowi postawić pomnik, no a Metody jakie pod ręką znalazł takich użył.

5 Likes

Osobnik był łaskaw wspomnieć kto mu te metody pod ręką umieścił. Trzy-literowcy mówili na to MK-Ultra.

1 Like

Na tę chwilę przeglądam dorobek math. Grubo.