Jeść Wam Dam

Witam. Profesja - stolarz, rolnik. Ogólnie rzecz biorąc lubię grzebać w ziemi i drewnie. Tak, tak trumnę też sklepię. Rolniczo zajmuję się sadem oraz zaczynam przygodę z całorocznym utrzymaniem wegetacji roślinnej. Faza testów mniej lub bardziej udana (growbox w dużo większej skali). Nie mylić proszę z uprawą szklarniową. Chcę spełnić marzenie piwniczaków o absolutnym niewychodzeniu na świat zewnętrzny na którym czyhają niebezpieczeństwa w postaci spotkania z innymi ludźmi i uchroń bóstwo przed płcią przeciwną. Marzeniem moim jest stworzenie domu - siedliska samowystarczającego gdzie pacjent kupuje nieruchomość - wchodzi - pracuje(remote) - zarabia - zamawia-płaci-dostaje - umiera. Oczywiście, że jest to troszkę dziwne… Pomyślcie o tym dłużej VR/sexdols/etc. Drzewniano robię małe rzemieślnicze projekty - zabawki, dyby, krzyże BDSM, ołtarze (chwalące bóstwa o różnym kształcie). Takie miałem dojścia to robię… Potrafię zrobić też krzesło i stół z metalowymi elementami, żeby nie było, że jakiś odjechany jestem. Z prywatnej sfery mam żonę i dwójkę dzieci. Lubię PM i ETF na wodę. Jeszcze lecę na etacie, ale wkrótce kończę bo mam za dużo obowiązków i pracy po pracy. Jak nie pasuję proszę mnie usunąć. Pozdrawiam. (PS Nie jestem demonem szybkości w odpisywaniu)

10 Likes

mi pasuje.

1 Like

Wpuszczony. Ale dlaczego podpisany jest jako:
Krzysztof Graaf
?

1 Like

No tak. Bo to nie jest samowystarczalność…

2 Likes

Taka fantazja juzera, mozesz mu zmienic jak razi^^

2 Likes