Jokes

Młody właśnie rozgryzł, że na stanowisku pierwszego sekretarza KPZR była wysoka śmiertelność - większość piastujących była tam do skutku^^

1 Like

Hehe… Drabinkę statystycznych procentów na niższych stopniach mu podrzuć. Takie główniejsze od narkomów lub choćby te główne z list na zjazdach wyborczych plenum kc. Niech przeliczy odkąd w drabince mniej więcej zaczynała się śmiertelność i jak procentowo rosła ze stopnia na stopień. Ah, może jeszcze ich kadencyjność, skoro pierwszy sekretarz tak długo się zazwyczaj trzymał.

3 Likes

Kuria rzymska preferuje to rozwiązanie od dwóch tysięcy lat.

3 Likes

Oferujemy tabletki na powiększanie Kissingera?^^

Tu powinno być kilka znaków…

PUTIN: RUSSIA HAS NEVER HAD A GOAL OF “DE-DOLLARISATION” OF ITS ECONOMY.

3 Likes

Wrzucam tu bo najbardziej pasuje. (Sorry za zrodlo ale temat świeży)
https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/szpiegowska-afera-w-polskiej-zbrojeniowce-to-wierzcholek-gory-lodowej/nbzfvfq

3 Likes

https://www.nature.com/articles/s41598-023-31796-1

Using deep learning to predict ideology from facial photographs: expressions, beauty, and extra-facial information

“However, we did observe that among women contempt was non-trivially correlated with a predicted probability of left-wing ideology (r = 0.12, 95% CI [0.05, 0.19]). No other relationship between facial expressions and ideology were statistically significant for either gender.”

4 Likes

Ciekawa historia z innej beczki

https://en.wikipedia.org/wiki/D._B._Cooper

“The crime remains the only unsolved case of air piracy in the history of commercial aviation.”

Z jednej strony (wiem, to wiki) policja federalna twierdzi, że nie przeżył, natomiast charakterystyka tego gościa przeczy zupełnie jakoby to był amator.

“Cooper appeared to be familiar with parachutes, although his experience level is unknown. Mucklow said Cooper, “appeared to be completely familiar with the parachutes which had been furnished to him”,[217] and told a journalist, “Cooper put on [his] parachute as though he did so every day”.[218] Cooper’s familiarity with the military-style parachutes he was given has led to speculation that Cooper was a military parachutist and not a civilian skydiver.[219]

2 Likes

Obiad Shrodingera ^^

2 Likes

https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2023-06-27/polska-najbardziej-proamerykanskim-krajem-na-swiecie-ufamy-bidenowi-i-wladzy-w-waszyngtonie/

7 Likes

Dolary a nawet poparcie podrabiamy lepiej niż oryginał^^

6 Likes

Na Białorusi były wybory. Baćka sfałszował i trzeba było przyjąć kontrkandydata i opozycję na azyl.
Na Białoruś właśnie przyjechał kolejny kontrkandydat wraz z opozycją. No i Baćka sfałszuje wybory, a reszta jak poprzednio^^
Tajny plan przeniknięcia na głębokie zaplecze^^

2 Likes

3 Likes

Sąd Najwyższy USA (SCOTUS) wydał wyrok, który zakończył trwającą od dziesięcioleci akcję afirmacyjną, czyli system preferencji przy przyjęciach na studia, z jakiego korzystali przedstawiciele niektórych mniejszości.

przytomność tam wraca?^^

4 Likes

Jak Rosja planuje pokonać USA, Europę i Ukrainę ^^

2 Likes

Reindustrializacja. Wiedzą że mają problem i uda się w małym wycinku więc wszystkie ręce na pokład.

4 Likes

A to inżynier nie ma już być czarną lesbijką w wersji wegan, sikającą na stojąco ?
Co tam się panie w tej Hameryce wyprawia …

4 Likes

Czy proliferacja kart graficznych stanowi obecnie większe zagrożenie niż proliferacja wirówek do separacji uranu?
Z cyklu problemy pierwszego świata^^

3 Likes

Ponieważ SETI nic nie znalazł w przestrzeni, a powstał ponieważ na Ziemi porzucono wszelką nadzieję odkrycia pozostało bydlę zsyntetyzować^^

4 Likes

Od paru dni jestem na/w Łotwie. Slyszalem tu na ulicy łotewski slownie trzy razy, wszyscy po rusku. Ale są też jakieś polskie szkoły i na cmentarzu sporo polskich nazwisk. Tak czy siak przypomniał mi się dowcip:

Trzech Łotyszy przechwala się swojemi syny: “Mój syn soldat, może zgwałcić tyla kobiet ile zachcy”.

Drugi na ta “Mój syn rolnik, moży jyść tyla zimnioków ila chcy”

Trzeci mówi: “Mój syn trup, dla jego trud skończon”.

Mówią oni “Tyś wygrał z nami”.

Ale wszyscy smutni.

3 Likes