Jokes

Niech mnie to ktoś, na przykład @rpis wyjaśni… dlaczego adblock blokuje mi coś na tej stronie?
Mamy tu reklamy i nic nie wiem?

2 Likes

Hahahaha

Takim samym AI jest funkcja SUM w excelu hahahaha

Czy AI byłoby prawdziwym ‘ej-ajem’, gdyby to ono podjęło decyzję o zwolnieniach?

4 Likes

jak coś tu ludzie wkleją to silnik forum automatycznie dołącza wymagane przez nową treść skrypty. One mogą w tle uruchamiać coś co z kolei nie podoba się Twojemu adblockerowi.

Masz zainstalowanego i działającego NoScript’a ?

W temacie wątku jeszcze, taki żarcik niedzielny:

znalezione w GóWnie

4 Likes

Już mam. Ale jaja wyprawia z zse. Najpierw mi domyślnie wyłączył cytowanie, jak przełączyłem, że zse nie ufam to w ogóle mi wywalił na biało, a jak ufam to działa po staremu.
Agresywny blocker^^

1 Like

Na mojej podstawowej przeglądarce, gdzie mam coś 2 AdBlockery i Noscript i coś jeszcze, to mi z.se i parę jeszcze innych stron wogóle nie chodzi… dla takich wyjątków używam chroma, bo ogólnie sporo stron mówi daswiedania, jeżeli ma się adblockery poinstalowane. :man_shrugging:

1 Like

Odpowiadam im tym samym. Najwidoczniej nie ma tam nic ciekawego więc muszą mieć wodotryski.

1 Like

Z reguły dito… ale dla z.se robię wyjątek :man_shrugging: :sunglasses:

2 Likes

Jeśli tak bardzo interesują Cię ufo i aniołki to cóż poradzę?^^

2 Likes

Także mam kilka ad blockerow rozych na przegladarce (i czasami mi sie cos blokuje na zse), ale ogolnie najbardziej moge polecic dozywotnia licencje na laptop i komorke poniższego programu, szczegolnie na telefonie.

Można poczekac na jakies promo w stylu boxing day, dzien wiosny, czy inne walentynki, oraz złozyc zamowienie z polskiego IP, dzieki czemu kilka lat temu zapłaciłem cos koło 70% mniej:

Jak ktoś używa desktopowego Facebooka, to zdecydowanie mogę też zarekomendować:

5 Likes

Niech Ci bogowie za tę rekomendację w dzieciach wynagrodzą! :slight_smile:

2 Likes

Skoro nie mamy @JerzyK to pokuszę się o wątek religijny^^

Bluźnią przeciw Wielkiemu Leseferowi kapłani banków centralnych!
Władcy sprzeniewierzyli się Świętemu Wyzyskowi Mas Tyrających i chcą każdego usocjalnić milionerem!
A gdy Wielki Lesefer pragnie komuś wkręcić klejnoty w imadło to spełnia jego życzenia o równości.
Przeto zstąpi z Giełdy Lesefer i każdego z listy Forbesa też uczyni milionerem!
Liczcie dukaty! Koniec jest bliski!

3 Likes

byłem już raz milionerem. Dawno, dawno temu, za górami i lasami był sobie taki kraj którym rządził Balcerek. Consigliorem Balcerka był Sachs a nad nimi w Lądku siedziała niewidoczna znad Wisły reszta organizacji.

Moja miesięczna wypłata wtedy: 6,5 mln zł
podkoszulka z logo krokodyla w sklepie firmowym: 1,4 mln zł wtedy.

ile razy bym nie policzył wychodzi tyle samo: za mało.

Koniec sistiema ? A gdzie są dzisiaj żółte podkoszulki na ten przykład ?
Porównaniem jadąc: dopiero wchodzimy w erę Breżniewa. Proces wykrwawiania się jewropejskowo sojuza w Afganistanie dopiero się rozpoczął. A Puchatek stoi sobie z boku przeliczając komu bardziej opłaca się pomóc.

6 Likes

image

3 Likes

a mnie za dużo… hmm…

1 Like

wezmę Twoje brzdęki, ulżę Ci w dylemacie.
Postawisz mi piwo i będziemy rozliczeni.

4 Likes

Ale że tak od razu? Bez gry wstępnej? Dekad prania mózgu, jak to mi dobrze będzie bez mojego dobra?

:smiley:

Musimy jechać na terminy do Bazylei wszyscy…


EDIT: Dwa piwa i stoi ! :smiley: Żeby nie było, że się chociaż za pejsy nie poszarpaliśmy

5 Likes

Jak masz dużo tych brzdęków do targania to cena uwolnienia Cię od nich rośnie do dwóch piw mierzonych bawarskim królewskim wzorcem mierniczym dla kufli krzemionkowych (“eine Maß”), pochodzących z czasów zanim Prusacy ustawą z zmniejszyli Bajuwarom objętość owych kufli. Pieprzony prusacki downsizing jego mać.

4 Likes

Dobrze słyszę, następny zlot w CH albo BY? :smiley: :beers:

3 Likes

Koniec liczenia?^^

Oddawaj!

********* się czy trzeba z Tobą chodzić?^^

Bo prusaki wszystko mieli krótsze.

Nie wiem czy nas wpuszczą. A jak wpuszczą czy nie odstrzelą.

4 Likes

Wrzuciłem w Teams w chacie, jest wyszukiwarka gifów, dałem frazę ‘cotton field’ i takie niepoprawności polityczne, że no … gdyby to dotarło do MS to grillowanie i afera aż pod samego Neptuna.

image

image

1 Like