Jokes

od zawsze ;>

3 Likes

Mieli epizod kiedy chcieli wywozić od siebie refolusją, ale szybko oprzytomnieli uznając że lepiej eksportować refolfęr w garści proponując braterski podział dóbr. Zapewne zainspirowali się Anglosasami, którzy z rewolwerem w garści oswobodzili wiele zamożnych społeczeństw z trapiących je ciężarów.

2 Likes

Zdolność podobnież właśnie wystąpiła, a i okoliczności pojawiły się wspierające. Kontargumentu zatem na granicy użyto do oddania salwy ostrzegawczej panu boćku w okno. W rezultacie “kapitan państwo z dykty i trytytek” zareagował w sposób taki że poaresztował za nieuzasadnione. Morale mundurowych leży.

Pamiętając takie oraz inne numery i wogóle mając pamięć zdrową, trudno nie być nihilistą.

2 Likes

Czyli osiągnięto sukces.
Biurwa udowodniła kontrolę nad armią.
Idzie ku dobremu.

Kiedy kacapska biurwa udowodniła kontrolę nad przemysłem to soviet się wywrócił.

Na to liczą Kacapy - że zamiast wymordować urzędactwo popełnimy samobójstwo. U nich tak to poszło, więc dlaczego tym razem miało by być inaczej?

2 Likes

Mnie bardziej ciekawi dlaczego tego newsa wypuscil “swoj” Onet…

Bo moment tuz przed wyborami wybrany pewnie socjotechnicznie co do godziny.

2 Likes

Czyli wszystko rozumiesz.
Tylko się zastanawiam co ujawnili - że siędzie to zielonoruskie przebierańce to sami się chwalą. Teraz wychodzi że prokuratorzy również, i ŻW też… i SG też… no SG to rozumiem - w końcu tyle łapówek, że na nich całe archiwum nazbierane. Że “dowódcy” w plarmy to onuce widać i czuć. Ale żeby ujawniać, iż wyjątkowo głupi są “żołnierze”, którzy przebierańców z ŻW od razu nie odpalili zwalając, że to zza płotu wróg straszliwy zrobił… to już chyba wyłącznie po to, aby ustawić kolejki na granicy do Reichu.

6 Likes

Może dziś nie wiedzą, że za zdobyty czerwony berecik muchomora od dowódcy 5 dni fajrantu się należy…

2 Likes

w sumie też się nad tym zastanawiałem
jedyne co wykminiłem, to że zagrali mema ‘kraj z kartonu’, potrzeba Unii, która obroni
i wspólnej armii pod światlejszym przywództwem niż polackie

4 Likes

preludium do wymiany obsady w cyrku. Intro takie. Nie zdziwiłbym się gdyby ABWehra dostała rozkaz rozpacowania Szmydta wraz z rozkazem zdekonspirowania swoich działań żeby sędzia wpadł w panikę i dał drapaka. To czy on sam szpiegował może tu nie grać żadnej roli.

Nie że do naprawienia cyrku: ekipa zostanie odziobrzona bo “ruja i poróbstwo”. ZSRE już zakończył procedurę stwierdzenia odchyłu ideolo priwislankowo baraka od standardu reszty, po wyborach ruszą z wymianą wieszaków na sukienki z łańcuchami bo “dobra zmiana” im ruchy blokuje.

Nie dotarła nad Wisłę decyzja czy Chyży Rój może uznać PiS za ruską siatkę wywiadowczą ale klocki już są w tą stronę ustawiane.

4 Likes

Pomijając już, że przy takim systemie podatkowym braknie pieniędzy na choćby sciąganie tego podatku, to przy dzisiejszej strukturze demograficznej oznacza to de facto sformalizowanie matriarchatu:) Ale to nie od dziś wiadomo, że nic nie jest takim obiektem westchnień szeroko rozumianej prawicy, jak matriarchat:p

Najbardziej znamiennym (arcypolskim) elementem sytuacji na granicy jest to, że wojsko tam “się szkoli”. Prawna prowizorka trwa już ponad dwa lata, bo jak wiemy prowizorki są najtrwalsze.

Obóz “Liberalny” (czyli np Macron czy Tusk) dosyć jasno pokazali, że są otwarci na każdy kierunek działania jeśli tylko pozwoi im się to utrzymać przy władzy. Donaldinio już wcześniej zaczął budować wizerunek twardej walki o granicę, a dzieki Nuż w bżuhu może dokonać dekapitacji śmiesznych giermków w postaci Czarzastego, Hołowni i WKK.
Zaprawdę powiadam Wam, że prędzej uniokraci transparenty “refugees welcome” zmienią na “arbait macht frei” niż oddadzą władzę. Jak trzeba będzie przy tym gotować gulasz z LGBT to nawet będzie im w brzuchu burczało:)

4 Likes

Dlaczego chcesz to pomijać? Podejrzewasz mnie, że nie wiedziałem jakoby funkcja będzie leciała pod zerem?
A co to jest deficyt wydatków?^^

Dopiero zwróciłeś uwagę, że zdolność władzy w wyniku podatków będzie ujemna.
Więc matriarchat z ujemną decyzyjnością.
Coś jak zysk, tylko ujemny^^

4 Likes

@Koncereyra ten żarcik to Cię zainteresuje.
Młodemu przysłali jakiś czas temu zaproszenie do szkoły.
No to złożył bilety. W oficjalnym, kapitiańskim systiemie, jeszcze mu w tym pomagał oficjalny, kapitiański urzędas. Bo w szkole takiego majo, wszak nauczycieli brakuje, ale liczba personelu musi się zgadzać^^
Tamta szkoła odesłała że herzlich vilkomen. I przydzieliła mu opiekuna z klasy starszej aby za rączkę po labiryncie.
Popisali sobie, pogadali.
Po tygodniu od słowa do słowa na temat matmy, smoków, lochów i systemów sterowania ten starszy się połapał… że jak młody mógł dostać zaproszenie na kierunek (technika)… którego od dwóch lat nie prowadzą, ponieważ nie ma już tego kto uczyć, brakło belfrów i naboru nie ma, klas nie ma od dwóch lat…
Szkoła i systiema jeszcze nic na ten temat nie wie. Na razie u nich wszystko zgodnie z planem, raporty składane, statystyki się zgadzają, produkcja specjalistów od sterowania rakiet idzie pełną parą ku świetlanej przyszłości.

@truman jeśli pokładasz nadzieje, że w Szwecji będzie szła jakaś produkcja uzbrojenia kiedy na Południu będzie zadyma to nie tylko nie ma kim, ale nie ma też kim uczyć w szkołach, gdzie mają do tego infrastrukturę. Więc jeśli chodzi o przyszłość - to nie ma kim zrobić już czegokolwiek.

Emigracja do Rosji? Przyczyną… edukacja techniczna? Humanisty wygrali^^

4 Likes

Aha…?

Ja mam w pracy coraz więcej kolegów z Rosji, którzy stamtąd pouciekali… a wcześniej właśnie w przemyśle zbrojeniowym czy innych strategicznych pracowali… :wink:

2 Likes

Jak chcesz trochę więcej z Tveru to mam kontakty, bo pracują na fińskich paszportach.
Szwedzkojęzyczni obywatele Finlandii. Głównie dziadki.

2 Likes

Róbmy se żarciki dalej.
Uruchomiłem środki komunikacji dowiedzieć się co to za nowy glicz w matriksie, że szkoła przyjęła na zlikwidowany kierunek. Kogoś musiał ten burdel w Midgardzie zbulwersować bo rektorowi właśnie spalił się dom (sprawdziłem na stronach polisen - no rzeczywiście).

Rektor zadzwonił do młodego proponując czerwony dywan na dowolny kierunek jaki ma, a ma jeden, bo jak sprawa przyjęcia na nieistniejący kierunek wyjdzie to się zrobi taki cyrk, że zrobi karierę licząc renifery.
Przy okazji połapali się, że co prawda mieszkają w jednym kraju, piszą w tym samym języku, ale wymowa na przestrzeni powyżej 1500km różni się na tyle, że moje jednak inglisz.

7 Likes

https://www.youtube.com/watch?v=Wgl5n8YLDhE

Co chwilę zadziwia mnie, że komunistom w PL udała się jedna rzecz, a minowicie ujednolicenie narzecza lokalsów po geografii :wink:

7 Likes

W skarbówce tak już jest od dekady. Tylko tam wystarczy się głupio nie pytać czy o Tobie nie zapomnieli.
Stan przemysłu bardziej mnie martwi - wszystko trzymało się na dziadkach.

To jedna z rzeczy, która mnie fascynuje w innych krajach, że u nich inny język potrafi być co powiat. Zalety przesiedleń^^

4 Likes

Co dzielnicę może być.

3 Likes


Da siem

4 Likes

stan techniczny kierownicy oraz guzików na niej umieszczonych wyklucza możliwość że to jest Mercedes.
To jest jakaś podróbka z Chin. Tak wyglądają kierownice zarżniętych bo dziesięcioletnich Francuzów typu Renault czy inny Peugeot ale nie Mercedes, c’nie ?

W temacie jakości jeszcze:

na weekend wieziony byłem nową E-klasą, z monstrualnych rozmiarów ekranem zasłaniającym część przedniej szyby który to ekran mrugał i czegoś od kierowcy podczas jazdy żądał. Pewnie chodziło o to żeby kierowca potwierdził że jego uwaga nie jest odciągana od ulicy. Ten ekran nie jest chowany - on jest tam wstawiony na stałe.

W tym nowym Mercedesie zgniotłem dupskiem wypełnienie tylnego siedzenia dzięki czemu siedziałem bezpośrednio na blasze oddzielającej kabinę od zbiornika z paliwem. Wrażenia z komfortu jazdy porównywalne z drewnianym konnym wozem - tyle że tam woźnice podkładają sobie poduszki pod tyłki całkiem oficjalnie.

Na plus trzeba producentowi oddać że klekota praktycznie nie było słychać w kabinie.

4 Likes