Knedle 2022

Dziękuję, za możliwość, spotkania z Wami. Wykłady i kuluary, były rewelacyjne.
Może następnym razem, uda się postrzelać.
Sławomir Kowalski, w cieniu, nadal pomaga.
Dzieci są bezpieczne, dopiero po opuszczeniu portu promowego, w Polsce.
Za wiele osób, de facto, ma uprawnienia prokuratorskie, w stosunku do dzieci, w Norwegii.
Taki komunizm.
Czekamy na norweskiego Pawkę

6 Likes

Chyba nie chcę wiedzieć jakie działania przeprowadzają, aby dostać się do danych o lokalizacji małych dzieci… pewnie takie Mission Impossible…

1 Like

Ja również wszystkim bardzo dziękuję.

Następnym razem żeby uratować Was przed moim gadułostwem i pierdololo może wyznaczymy innego konferansjera, mam wrażenie, że pomimo wycięcia siebie z prelekcji i tak za dużo mnie było a tu doskonałym prelegentom czasu brakło na rozwinięcie myśli.

2 Likes

Mi jednak nieco zabrakło “cygańskich opowieści”… Były w kuluarach :), ale na pewno coś by się dało dodać do głownej agendy.
Po prostu w formule jednego dnia trzeba zacząć wcześniej - np. o 10’tej z przerwą na szamę. Albo rozłożyć na 2 dni. Pewnie prościej będzie zacząć z koncepcją nr 1.

1 Like

Właśnie wydaje mi sie, że nawet w knajpie niepotrzebnie zakrzyczałem tłum i wpieprzyłem się ludziom między knedle a piwo za co przepraszam, dało mi to do myślenia. Wszystko w dobrej wierze natomiast następną razą postaram się skręcić volume :wink: Motorem wszystkiego może i jest u mnie zawsze szczery entuzjazm ale to nie powód by nie nałożyć sobie jakichś ograniczeń

Tragedia może się nie stała ale skłoniło mnie to do refleksji, z resztą kto czyta forum ostatnio wie, że refleksji tych jest więcej.

3 Likes

Ponoć nie jest to trudne do ustalenia ze względu na spotkania z rodzicami.

To wyłącznie Twoja wina że od 12 do 18 jest sześć godzin - porządny konferansjer zrobiłbny tam z siedemdziesiąt^^

O dziesiątej kontemplowaliśmy cele.

Kryzys wieku średniego.

5 Likes

O, to dobrze, znowu pójdę w komputery, ale tym razem zrobię to dobrze. ; )

//bajki z mchu i paproci
Podbiję pieczątkę w papierach na granicy z rusią kijowską, będzie nowy pesel i porządek w papierach, będzie można od nowa zbierać świadectwa pracy… Nie, wróć, co ja piszę, w czasach pracy zdalnej wystarczy mieć zapasowy profil LI+GH, a poza tym już dawno nie widziałem kontraktu bez błędów formalnych, więc jak tu gonić bezdomnych.

3 Likes

Spotkania z rodzicami ponoć nie za częste, a i tak wtedy trzeba śledzić, gdzie dziecko zawiozą. Jak dla mnie skomplikowana operacja, w dodatku w obcym kraju…
Tym niemniej, jak by zaszła potrzeba, to przynajmniej wiem, gdzie się po odpowiednie kontakty zgłosić :wink: Merci beaucoup!

1 Like

Wydaje mi się że wszyscy popełniliśmy ten sam błąd: założyliśmy że tak jak w Kopanicy pozostawią nas wieczorem w sali konferencyjnej w spokoju.

2 Likes

Ale są ludzie, którzy taki mają zawód że nic innego nie umieją tylko odnajdywać, śledzić i zatrzymywać. Taka praca.

2 Likes

Obrosłeś przez lata w tłuszcz co zmniejszyło Ci moblilność. Zauważyłeś to, przemyślałeś własne priorytety po czym zacząłeś ten tłuszcz wyprzedawać.

Schemat działania przytomnego: dane → analiza → wnioski → ich realizacja.

4 Likes

Podejrzewasz urzędników o prawidłowe OPSEC?

1 Like

Wiesz… im mniej wiadomo o ich róznych służbach, tym bardziej ostrożnym trzeba być…

1 Like

plus przecieki kontrolowane, plus dezinformacja.

3 Likes