Krótką serią - cykl niekonsumpcyjny

Nie zgadzam się z postawiona teza albo może i zgadzam bo biznesmeny wyjechały a ja zwykly prol jestem. W każdym razie skończy się jak zawsze. Zresztą i tak każdy tegiego Ch… Wykłada na tą Polskę, ci co są w kraju i ci co wyjechali. Jedyni, którym zależy to chyba kibice ze stadionów (Ultrasi) i ci co piorą tu kapustę.

Plan Carycy Katarzyny wykonany perfekcyjnie. Obrzydzic narodowi Państwo i kulturę, rozbić rodziny, sklocic wewnętrzne. Słusznie kiedyś K. Wojewódzki w jednym ze swych programów wetknal flagę w stolec.

2 Likes

To tez nie tak,
Panstwo ro abstrakt, rodzaj koszulki. Panstwo musi sie oplacac. Musisz wiedziec po co placisz na nie.

w pewnym momencie okazuje sie ze patrzysz i jak ja w szwajcarii - moja zona sie wkurwia ze zapierdalam na 286% normy. Skoro zapierdalam to jestem bogaty, skoro jestem bogaty to mam placic wszystkie podatki.

Skoro jestem bgaty to mi sie nic nie nalezy z tego biurwiennego socjalizmu,

I na przyklad dziennie za jedno dziecko w przedszkolu mam do zaplaty 175 CHF, za drugie bedzie tyle samo. Dopeiro gdy skonczy 18 miesiecy to 20 CHF mniej za to starsze.

Natomiast biedne robaczki, nie majace ochoty na jakakolwiek prace - placa * za dzien przedszkola 16 CHF, bo sa przeciez biedni.

Ale zaraz, sa na tyle biedni, ze nawet te 16 CHF w drodze biurwiennej decyzji jest dla nich duzo za duzo, wiec biurwa placi za nich moimi pieniedzmi i @gruby ego pieniedzmi tez.

socjalizm jest fajny. Jak to mi kiedys powiedzial jeden z emigrantow z Afryki, ktorych wszyscy lemmingowaci wyborcy socjalistow i innych ekooszolomow kochaja - mnie pierdoli ile cokolwiek tutaj kosztuje, zasranym obowiazkiem tych skurwysynow jest to mi natychmiast kupic, bo ja tego potrzebuje.

No i wszystko fajnie. Murzynek Bambo w Helwecji mieszka, smieszy sie codziennie ten nasz kolezka, je i pije duzo oraz bawi sie przez cale ranki i dnie, ale dlaczego, kurwa, to wszystko za moje pieniadze?

W Polsce popatrz na wsie, tam jest dokladnie ten sam stan umyslu. Chuje maja piniondze przywiezc, od tego som przeciez. Kurczaka i winko kupi sie w biedronce, na piecu masz ugotowac - opieka spoleczna im zmywarki nawet kupila i elektryczne kuchenki do gotowania, placi rachunki za prad. Oni maja cos produkowac?

A produkuja - koeljne pokolenia. Moja matka jest przedszkolanka , znienawidzonym zawodem przez @3r3 chyba nawet bardziej niz biurwa. Panstwitka, ideologiczna panstwitka i patriotka, musze przeciez narod poslki musi miec, silaczka, etc.

No ale jak latami slyszy - kim chcesz zostac w przyszlosci - 70% odpowiedzi bezrobotnym a reszta influecncerem/ blogerka modowa to nawet jej przeszlo.

Przezytych ksztaltow zaden cud nie wroci do istnienia.

1 Like

A tylko spróbuj nie zapewnić to wezmę sam i jeszcze szkody przy tym będą^^

Moja pielęgniarka - po za tym wszystko tak samo tylko ma inny paszport.
Tylko widzisz - kto płaci na państwo na starość zostanie z tym państwem do towarzystwa, aby się nim zaopiekowało. Palec boli po 40 latach od uderzenia młotkiem, ale skutki ludzki rozum przewidzieć potrafi i jednak walić w gwoździe. Ludzki, a nie kobiecy, bo Bóg stworzył człowieka, a kobietę kiedy indziej.

1 Like

Kobietom latwiej wmowic poswiecenie dla ogolu.
Jak popatrze na te pielegniarki i polozne, ktore tyraja w tym KZcie, a takich KZ sa tysiace,

Tyle ze luka pokoleniowa nastepuje, nie ma chetnych na ten cymes

1 Like

I bardzo dobrze - nie trzeba wszystkich leczyć.

Popsuty człowiek ma przed sobą pewną spodziewaną przyszłość w której może rokować przydatność pokrywającą wysiłki doktura albo i nie. Dlatego tu i tam wdrażana jest przydatność społeczna w formie gryfikacji, wszak pieniądze to taka gryfikacja konwencji społecznej.

Sens leczenia emeryta nie pełniącego istotnej funkcji politycznej, społecznej, gospodarczej czy artystyczno-propagandowej jest bezcelowy.

Istnieje alternatywa - faszerować ludzi po sile wieku hormonami podnosząc im jakość życia do poziomu 20-latków, wtedy żadnej starości nie dożyją i nie czeka ich wegetacja.

Dawne modele społeczne też miały rozwiązania - należało zginąć z bronią w ręku aby dostać się takiego raju jaki akurat w danej religii występował. Są przeróżne algorytmy i na wszystkie jesteśmy przygotowani.

1 Like