Migracja przemysłu do chmury

Link do artykułu: https://zarobmy.se/migracja-przemyslu-do-chmury/

Ostatnio zaczęto grilować temat pożarów. Ponieważ żyję pod kamieniem to dopiero kiedy znajomi zaczęli mnie wzbudzać tym tematem rzuciłem na sprawę okiem. Oczywiście o pożarach hal, fabryk i podobnych jest poinformowany na bieżąco (insidersko^^; również w korporach zajmujących się przywracaniem maszyn i linii produkcyjnych na rynek po wydarzeniu, w tym oceną szkód i wycenami). Insidersko, ponieważ nie raz miałem pożary na produkcji. Wszystkie skrupulatnie zaplanowane przez rękę, która mnie ówcześnie karmiła. Dlatego jestem zdziwiony dlaczego kogolowiek ten temat wzbudza. To tak jakby kogoś wzbudził fakt, że przedmioty spadają z góry na dół, a nie odwrotnie i kręcił bekę, że to…

6 Likes

Kulturalnie to się bankrutowało drzewiej, kiedy po przepaleniu kapitału własnego sięgało się po kapitał obcy. Który to kapitał obcy nie po to jest inwestowany w firmę żeby od razu z niej wypłynąć na pokrycie zaległych zobowiązań u poddostawców przecież. Kapitał obcy w takiej sytuacji umywa ręce i skoroszyt z roszczeniami trafia do syndyka masy upadłościowej celem poprawienia mu humoru.

Teraz, kiedy standardem jest żonglerka kapitałem obcym syndyk odkrywa że “ma” obce środki trwałe do zwrotu przy czym “winien” jest za ich dotychczasowe utrzymanie plus kary konwencjonalne za przedterminowe zerwanie umów najmu.

Cuda nowoczesnej kreatywnej księgowości.

9 Likes

Uderz w stol :slight_smile:

https://businessinsider.com.pl/wiadomosci/premier-tusk-zabral-glos-w-sprawie-pozaru-na-marywilskiej-mowi-o-rosji/1x0veq4

5 Likes

Infrastruktura krytyczna == targowisko Vietnamczyków. Jaki kraj taka infrastruktura.
Kolejny cel - światowe centrum mody w Tuszynie?

11 Likes

Wyciskarka do cytryn w Wilanowie.
Mięcho trzeba wzbudzić przed wymarszem na Mariupol: za Boga, honor i ojczyznę.

6 Likes

to ciekawy pomysł na biznes: założyć sobie agencję zapruszenia i oferować siłę roboczą ze wschodu

6 Likes

Chyży Ruj wygraża już pięścią po teleekranach że złapał parszywą dwunastkę i nie zawaha się posadzić następnych dywersantów.

Się porobiło w bantustanie: kto w kiosku kupuje zapałki ten ruski szpion.

5 Likes

a ile można zarobić… na budowie “muru Tuska” za 10 miliardów zł

jak widać obecna sytuacja jest jedną wielką okazją by się nakraść (znaczy zarobić ;))

nie ma u nas wojny, więc nie ukradną 30 mln USD ze 100 mld USD jak na Ukrainie ale dowody wdzięczności od tych inwestycji za granicy to też będę duże pieniądze

3 Likes

Być może ostatnią zanim przyjdą zarabiać inni. Na odbudowie i zasiedlaniu.

Jeszcze nie ma, ale skoro to taki dobry interes jak u sąsiada to też można zorganizować.
Wszak kopanie piłki zorganizowano wspólnie.
Tylko kto tam niby pamięta 2012…
Nie pamiętam abym cokolwiek się wtedy nakradł^^ też mam bardzo słabą pamięć^^

6 Likes

kto nie zmigrowal przemyslu do chmury bo nie ma przemyslu - ten bedze zmigrowany do chmury.
screenshot kazde 5 sekund i do chmury, wiemy czego chcesz lepiej niz ty sam…

demokratura zwyciezyla.

4 Likes

Ostatnio o tym Niebezpiecznik wspominał. A ja wrzuciłem newsa na moją teamową grupę do dyskusji…

Żeby było śmieszniej, to są tacy, którzy sobie coś podobnego już w tym momencie sami instalują na komputerach.
https://www.rewind.ai/

3 Likes

Volenti non fit iniuria. Linux ante portam.

4 Likes

To jest bardzo dobra usługa, gdyby zapamiętywała co gdzie jest w warsztacie.

2 Likes

jeśli jest to odłożone na swoje miejsce to nic nie trzeba zapamiętywać, poza przyporządkowaniem narzędzi do ich miejsc skladowania.

2 Likes

Miałem na myśli zwłoki rozstrzelanych przez ai za nieodłożenie na miejsce.
Żeby się nie walały po kątach gdzie niedobitki dopełzły aby sczeznąć z kretesem.

3 Likes

Myślałem, że takich wiesza się na drzwiach ku pamięci dla pozostałych^^

3 Likes

Na tę chwilę z rozpoznawaniem obrazu mogę podłączyć to najwyżej do apexa i wyłącznie rozstrzelać. Na wypadek gdyby się odczołgali poniżej progu wykrycia ruchu mogą zalegać w kątach.

2 Likes

Magnez/stopy magnezu? Pamietam, ze wielu kierowców wyczynowych poświęciło swoje zdrowie a nawet zycie udowadniając to.

2 Likes

Aluminium?

1 Like

No tak, w dalszej częsci tekstu jest napisane wyraźnie. O “Ziemii obiecanej” też było, ale tu juz poskromiłem palce od pisania przed ukończeniem czytania tekstu.:slight_smile: Wpis zacny, bardzo techniczny ^^

2 Likes