Murzyńskość stosowana

Instytucją wstrzymującą takie stosunki jest deklaracja wojny.
I jakieś grzeczne bombardowania instalacji w Czechach.
Ale do tego trzeba mieć rząd^^

1 Like

Czy ktoś z szanownego Forum ma zdanie w temacie?
Ciekawość mnie zżera, ale i niepokój, że kobitkę wru…ą.

3 Likes

Masz na myśli, że ją wrobią? :wink:
Wrobią, jeśli nie pojawi się znaczący udziałowiec zagraniczny - tylko wtedy firma będzie miała szanse wobec działań polskich urzędasów.

2 Likes

Jeszcze na studiach o tym stare pierniki komentowały, że to nie ma prawa działać. Pamiętam te laborki z PV i ich krytyczna postawę, że jaka to sprawność, że z tego nie da się zrobić przemysłu. Otóż, Pani Malinkiewicz wyrzeźbiła temat na tych wszystkich dotacjach, grantow z UE, opanowała ten segment do perfekcji, znalazła kapitał i skomercjalizowała swój pomysł. Jeśli ten temat ruszył i zacznie prosperować na szerszą skalę, to w jej przypadku spieniężenie ww jest kwestia czasu.

Jak wyżej, sprzeda i co najwyżej będzie pobierać tantiemy od sztuki, mb etc.

3 Likes

Ponoć Japończycy już zainwestowali.

3 Likes

W Stanach Musk w portkach u nas Miniewicz w spódnicy. :slight_smile:

2 Likes

Serii przypadeczków ciąg dalszy.

4 Likes

A lato tuż tuż. Muszę przeczyścić solary i zrobić awaryjne uruchomienie generatora :wink:

2 Likes

Wydoili energetykę to i nie dziwne ze awarie będą się zdarzały^^ czynnik ludzki (wkurwieni prole) bywa zawodny^^

2 Likes

To i tak nieźle - w początkowym okresie pracy kopalni/elektrowni taśmociągi nie miały własnej instalacji gaśniczej - potrafiły palić się prawie kilometrami…

2 Likes

Troche się z państwowymi prolami znam. Problem jest też taki że chcieliby się nie narobić, dobrze zarobić i jeszcze odpocząć. Tyle że kompetencje często mizerne. Nie wszyscy ale wielu.
No i naprawy to już jak się urwie bo jak wygląda dobrze to się z wierzchu smarem smaruje żeby wyglądało że przegląd był. Po jakimś czasie się okazuje że na codzienne naprawy poświęcasz więcej czasu niż na porządny przegląd raz na jakiś czas. To są oczywiście moje urojenia i mrzonki ale o jakości orków pospolitych to każdy musi sobie sam zdanie wyrobić.

Zdaje się że wbudowany system gaśniczy składał się z kilku zastępów straży pożarnej.
https://www.rmf24.pl/goraca-linia/wasze-fakty/news-pozar-w-elektrowni-belchatow-zapalil-sie-tasmociag,nId,5248756#crp_state=1
To tak z wierzchu internetu.

2 Likes

wszyscy^^

jeśli się sprawdza^^

posiedzielibysmy w ciemności dwa dni i perspektywa się zmieni^^

2 Likes

Pożar hybrydowy^^

Wszystko zgodnie z procedurą. A że głupia to nie wina prola - nie płacą mu za wysiłek korelatora.

Nie upilnujesz to nawet fuchy nie zrobią.

Wszystko przed Wami^^

1 Like

Posłuchałem chwilę co tam Żoliborz uważa o kosmosach:
https://www.youtube.com/watch?v=5a4AVqr0WEM
ględzenie o orbitach (że wysoko za Kermanem to już? a prędkość?), ale jak doszedł do śmietniku na geostacjonarnej (śmietnik jest na graveyard orbit, ona od geostacjonarnej jest daleko, bo na geostat to są sloty przypisane dla każdego gdzie komu ile wolno wsadzić żeby się telefony od alarmów nie urywały) to wyłączyłem.
Coś jak Gniezno w domenie Wisły.

Czuję się obrażony jako homo Sapiens!
Na szczęście nie możemy się krzyżować - cóż za ulga^^

4 Likes

Idzie Bartosiak po drabinie…

2 Likes

agregat gotowy na to co przed nami^^ reszta sprzętu na szkodniki tez gotowa ^^

3 Likes

mam niejakie podejrzenia^^ ze procedura tego nie przewidywała…
prorokowałem jakiś czas temu ( 2 tygodnie ) ze niebawem awaryjnie wyleci jeden blok no górą dwa^^ żeby co niektórzy w wawie ogarneli ze mogą mieć zrobionego psikusa^^ ale tu poszło po całości^^
potem pożar taśmociągu…przygotowany ( w zamrażalkach jest tu wyliczam : 1.5 cielaka, 2 owieczki i inne smakowite dobro ) czekam na dalszy ciąg eskalacji…^^

2 Likes

To zmartwienie decydenta. Tak się umówili: slave-master. No taki mamy ustrój.

1 Like

siedzę w tej branży i wiem ze ta umowa już nie funkcjonuje…

2 Likes

Przy płaceniu funkcjonuje - ja się słuchałem = syp mi do michy!

2 Likes