Nowy ład

Akcją “T4” w III Rzeszy kierował SS-Obergruppenführer Philipp Bouhler a jej motto brzmiało “życia niewarte życia”.

1 Like

Ponoć KL Amazon tak działa?

Sami przynoszą.

Myślałem, że chodzi o lekarstwa?

2 Likes

To na cukrzyce, czy czegoś nie rozumiem?

2 Likes

Około 3 miliony ludzi w PL choruje na cukrzycę z czego ok. 90 % na cukrzycę typu 2. Przy tym typie cukrzycy prędzej lub później trzeba brać insulinę.

4 Likes

Mniej żreć. Typu 2 cofa się po kilku tygodniach odstawienia wyngli, + można dorzucić posty +24h jak ktoś ma tuszy.

2 Likes

Najpierw dieta potem pochodne sulfynylomocznika. Insulina rzadko .

3 Likes

Na rzeźbę.

Ale podaż kalorii też ma paść więc problemu nie będzie?

1 Like

| insulina staje się niezbędna w terapii cukrzycy typu 2 średnio po upływie 5–6 lat od rozpoznania choroby. Należy jednak podkreślić, że leki wprowadzone do lecznictwa w ostatnich 15 latach mogą odsunąć w czasie konieczność rozpoczęcia insulinoterapii nawet o kilka lat."

Takie coś znalazłem, jak nie prawda to przepraszam za wprowadzanie w błąd.

Tak czy inaczej ileś tam ludzików co potrzebuje nie będzie miało, ajm sorry, wina putina.

2 Likes

To jest prawda albo i polprawda albo i polklamstwo. Wszystko sie spina przy zalozeniu ze chory nie zmienia stylu zycia. Sam jestem idealnym kandydatem na metforminke i pochodne. Latami moze trwac.stan podwyzszonej glikemii…

Przyczyn szukalbym w genachbi stylu zycia. Ile cukru na rok jedzono w 1922 a ile dzis? Wtedy bylo cukiwr krzepi…i byl to towar luksusowy…

A ile wart jest rynek lekow globalnie na dm typu 2 ?

3 Likes

Wiedzą, że już nie będzie zapotrzebowania i zwijają interes? ^^

2 Likes

Caly czas inwestuje sientylkonw leki na choroby przewlekle i cywilizacyjne.

Zero badan nad nowymi antybiotykami etc.

Cukrzyca,copd,nadcisnienie depresja stawiam ze to zdecydowana wartosc rynku. Reszta to michalki. Wyjawszy onkologie

4 Likes

naród pożądający benzyny zdobył pałac prezydencki na Cejlonie.

Prezydent Cejlonu nie powitał swoich wyborców w pałacu bo został wcześniej ewakuowany: podążając śladami Nicolae Ceasescu, Saddama Husseina i Ashrafa Ghaniego zniknął.

4 Likes

Sri Lanka

4 Likes

Fachowy spontan.

1 Like
4 Likes

Samo co prawda rośnie, ale z przemysłem chemicznym nie staje w szranki^^

2 Likes

Naja

" (…)Ale w kontekście tego jak to zrobić źle, nic nie przebije zeszłorocznego pomysłu rządu Sri Lanki. Tak naprawdę pomysł nie miał wiele wspólnego z rozsądną konwersją, a wszystko ze zbliżającym się bankructwem i kompletnym brakiem dewiz w kraju. Otóż rząd sobie ogłosił, że teraz Sri Lanka będzie pierwszym krajem w całości organicznego rolnictwa, czy tam permakulturowym. Czy coś, bo chyba sami nie wiedzieli jakiego modnego słowa użyć. A cała ta „konwersja” sprowadziła się do zakazu importu nawozów sztucznych. Bo nie mieli forsy. To dziś mają jeszcze rewolucję, bo forsy nadal nie ma, ale nie ma też żarcia dla ludzi. (…)"

2 Likes

Propagitka.
Powinno się, niech, trzeba.
Nakład roboczogodzin na uprawy pływające to już kompletny odlot - biurwę tam do roboty wyślą za pół miski po ryżu?

2 Likes

Wiem.

W sumie… niegłupi pomysł ^^
Co to jest: “100 prawników na dnie morza”?
Dobry początek.

3 Likes

Ograniczenie nawożenia organicznie doprowadziło do punktu, gdzie produkcja Cejlonu sie zesr…ilankowała^^

1 Like