Polin lat 90tych bez Poliniaków

Link do artykułu: Polin lat 90tych bez Poliniaków – Zarobmy.se

Wyobraźcie sobie liczbę, która… A nie, to nie miało być z matematyki. To będzie z krainy absurdu, który bardzo mi się podoba. Był taki komiks o Tytusie, Romku i Atomku gdzie odwiedzali kolejne absurdystany i obecnie wystarczy pójść na lotnisko aby takiej bałkanizacji zażyć. Zażyć jej można wyłącznie dlatego, że…

11 Likes

Łezka się zakręciła w oku na wspomnienie lat szczenięcych… wniosek, biuro podróży sentymentalnych do Gruzji założyć… :wink:

3 Likes

a to jeszcze zależy na który terminal trafisz. Bo jeśli wsiadasz do własnego samolotu to korzystasz z innych terminali i tam na tych innych terminalach obowiązują inne zasady. Na przykład na tych terminalach “nur für Übermenschen” nikt nie maca klientów, nikt im nie prześwietla bagażu …

A propos lotnictwa cywilnego jeszcze: w pierwszych czterech minutach pierwszej części filmu “Szklana Pułapka” jego główny bohater po pierwsze leci jako pasażer samolotem rejsowym z własną klamką grzecznie tkwiącą w kaburze pod pachą a potem w spokoju zapala sobie papierosa na terminalu, po wyjściu z samolotu.

4 Likes

Młody postawił pytanie oglądając jakiś film o początkach XX wieku, że 10 latek mógł sobie od tak wsiąść na transatlantyk, popłynąć do us i nie było żadnych paszportów, kontroli, nikogo to nie interesowało, że dzieciak sobie podróżuje sam?
No skoro zapłacił za bilet to niby dlaczego miałoby to kogokolwiek interesować? Klient nasz pan.
Te paszporty i granice dla cywili to był głupi pomysł i trzeba to wywalić do kosza.

12 Likes

Dodałem obrazki. Żeby nie było tego kradzionego na głównej^^
I w środku też.

2 Likes

Fotka mostu przypomniała mi jazde w bagażniku ^^

1 Like

Ale Ty nie jechałeś w bagażniku^^

A most nie jest z Poti? Jazdę w bagażniku mówisz… Przynajmniej miałeś tam siedzenie :wink:

1 Like

Wejście było przez “bagażnik”.

1 Like

Mirveti!

1 Like

Nie, to ten z pierwszej wycieczki za elektrownię.

A dalej był tłok^^

1 Like