Poszukuję do współpracy - kanał na youtube o złocie i srebrze

Cicho rumuny. Teraz tak ja juz po tych 16h nie chwytam, albo glupieje na starosc. Jakim cudem Ty (3r3) chcesz robic biznes na tych kumatych co sie tu czasami Ztulacza?

BizneZ sie robi na masie naiwniakow, a ci teraz wala drzwiami i oknami na IT (dlatego nie sposob tam komentowac).

Flying ty potrzebujesz ludzi z mamona a nie kanalow na youtube, gdzie beda odgrzewane kotlety. Chcesz byc kolejnym polskim dealerem, ktorego sie unika zamawiajac z austrii czy tam indii? Czy moze liczysz na zrobek jak jasiu kupi jedna uncje na rok w wroclawskiej 50% drozej?

To juz lepiej wez nawiaz wspolpraca z jakims np https://www.youtube.com/c/GNDMtv/videos ty mu bedziesz podsylal klientow na PM, on tobie na krypto.

A zaoszczedzno pieniadze wydaj na audyt analizy kanalu na youtube, to bedziesz znal stawki.

Nie rozumiem, po ch@j@ tykasz sie PM jak tak dobra kase tankujesz na krypto. Jak patrze to nawet najmarniejsza z marnych “rodzinna” gielda jak BB robi nieziemska forse na tej pompce.

Pompka na PM dopiero bedzie i nie takich rozmiarow jak jeszcze pozniejsza na krypto 3.5.

BTW nie jestem czarnuchem, tylko albinosem i to z aspiracjami na bananowego! “ja wam qrwa jeszcze pokaRre!”

3 Likes

Lepiej oprzeć biznes na jednej czy na dwóch nogach ?

2 Likes

Przecie już zrobiłem. Z zawodu jestem cudotwórcą.
Zaawansowane struktury & technologia jest nierozróżnialna od magii.
Ale nie ma w tym żadnych czarów.

To jest ten poziom który odróżniasz od magii.

A przecież to tylko pochodna.
To znaczy że gdzieś za tym musi być gospodarka, która tę “wartość” podpiera materią.
Podpowiem, że symbolem luksusu w filmach o zbójcach są drogie samochody - że ktoś taki ma i jest kozak. Ale w fabryce tych luksusowych fur mają ich całe parkingi. W dzielnicach przemysłowych byle czym się nie jeździ i nie jest to żaden szpan - po prostu się to wala.

Silnik to urządzenie magiczne, ale moc jest na zasilaniu.

2 Likes

przydalby sie tekst artykulu o sektach ze starego z.se troche by sie w tym temacie wyjasnilo

4 Likes

W skrócie: mam cel. Jestem za krótki żeby go osiągnąć sam. Szukam sprzymierzeńców. Grupa się organizuje i ci o najbardziej potrzebnych umiejętnościach są noszeni w lektykach, reszta ich w tych lektykach nosi.

Kiedy grupa dokonuje selekcji wedle naprawdę jej potrzebnych umiejętności wychodzi z tego Cesarstwo Rzymskie, kiedy grupa wybiera sobie liderów wedle nieprzytomnych kryteriów wychodzi z tego ZSRR albo inna III RP.

12 Likes

krotko i na temat…reszta to komentarze^^

1 Like

A ja cyganskim księciem

Bez żadnych aspiracji, aspiracje i ambicje zostawiamy panom na świeczniku

Niechaj oni się siłują! Niechaj walczą o swoje!

Ja w tym czasie zajmę sie czyimś ^^

Trzecie skrzypce też czasami słychać ale kto by się nimi interesowal.

3 Likes

To znaczy, ze te cale wasze faby produkuja gowna, ktorych nikt nie chce. Zaczeliscie bawic sie w certyfikaty, nakazy, zakazy i monopol, no to straciliscie grunt pod nogami. Nawet lebscy technicy zaczynaja bawic sie w garazu, bo w fabie moga co najwyzej papierkami sie pozajmowac i to akurat tymi na ktore jest moda.

PisalemCi juz, ze to slepy zauwek z reklamai co maja tylko inny podklad dzwiekowy (i to jeszcze zaczerpniety z radia, gdzie graja takt dla prostych malp). Najwiekszym hitem u was moze byc kierownica robiaca loda. Prawdziwy rynek tak wam odlecial, ze mozecie tylko wykonywac polecenia z gory, bo nawet oczow jeszcze nei przetrzyliscie. Magazynow pelnych gratow bedziecie miec coraz wiecej to chyba nikogo nie dziwi. To nie jest magia Pani 3r3. KRypto to bolesnie uswiadamiaja, bo te graty bedziecie oddawac za 0 i 1 i jeszcze podtrzymywac proli byli na tyle glupi aby na to tyrac.

Moc jest na zasilaniu, ale samo zasilanie moze byc rozne. Juz ty wiesz jakie musi byc, a zerknij czy takie jest, ogladajac te parkingi pelne przemialu.

zgadzamy sie na IT, zgadzamy sie tutaj. Nalezaloby to oczywiscie usciclic o pewne konspekty (rewizje celow, przyuczenie, stosunek monopolu itp.) ale ogolny zarys jest jak najbardziej w porzadku chodz dzisiaj… calkowicie nieosiagalny :slight_smile:

1 Like

Przegapilem.

JAk masz jedna noge sportowca a druga starego dziadka, to chyba oczywiste, ze na jednej. Natomiast jak masz 2 nogi sportowca (bo masz leb na karku i KESZ) to oczywiste jest, ze na dwoch.

Pan zerknie na stope zwrotu i sie podrapie po czole z pytanie po chUj@ sie brac za cos co przynosi 15x mneijsze zwroty. Za muchami w domu tez mozna ganiac - pytanie czy jest sens jak mozna produkowac lapki na muchy.

1 Like

A dowiózł Ci ostatnio tankowiec ropę?
A dużo jej po drodze spalił?
A czystą wodę w kranie masz?
No czyli jednak te gówna chcesz.

Tak tak, u mnie certyfikat na certyfikacie. Wszystko transparentne^^

Fabryki mamy po to aby ktoś nam finansował materiały i maszyny, które nam się niezwykle przydają. Taka jest struktura zatrudniania się w fabryce od dekad.

@Prostyler!
Czuję Snowball’a!

Mnie bardzo pasują polecenia z góry. Dobrze mi.

A kto w magazynie środków nie ma ten bezbronny.

Na ten scenariusz mamy krypcioszki.
Zabezpieczamy się po szerokości.

To jest zmartwienie przemysłu automotive - nie moje.

Na jednej to sobie poleżysz.

A jak masz 4 i każda inna?
A jak masz takich rąk do pracy hopsztylion to wyrzeźbisz nimi co innego niż to co rzeźbią?

Bo ma hopsztylion razy większy wolumen. Dlatego nie siedzę tyle w R&D - stopa zwrotu fajna, ale wolumen lichy.

Można much użyć.

1 Like

NIe chce, na tym polega problem. Zbedni jestescie.

No to wystaw Pan ksiege do odczytu. Sprawdzimy jak transparetne!

No to teraz ta struktura sie posypala i na narzedzia miec nie bedziecie.

To do prewencji idz. Tam sie bedziesz spelnial.

WTF? Chcecie z tymi swiecidelkami na jakies konflikty liczyc? :slight_smile: Hahahaha Niby jakie? Dochod gwarantowany ustawia was w szyku z calymi pokoleniami pracusiow, oddajecie wszystko jak leci. Ustaw mniejszy przychod, ustaw wieksze podatki i transfer majtku jak na zjezdzalni. Tak masz wehikul?, o jak ladnie, ale twoj sasiad nie ma, a twoj szef ma wiekszy, wiec szykuj dupsko :slight_smile: Jak dobrze posmarujesz to moze szefa zobaczysz za jakis czas dla poprawy nastroju.

No prosze czyli jednak na kolanach do fintech. A przeciez macie “maszyny” i “samochody” i “fabryki” ?Chcesz Pan zobaczyc cala liste punkt po punkcie o co bedziecie jeszcze rzebrac?

Ty Pan mylisz “zabezpieczenie” z pozyczka czasu do skarpy. Nie znacie walut w grze.

Twoje, bo automotive jest przed toba i jak bedach Ci pchac syf do chaty, to bedziesz mial syf.

Wez idz na zapasy i zobacz jakie przeciazenia wytrzyma taka noga.

Jak mam 4 sportowca, to bije tych co maja 1-2, proste. A jak mam 4x pruchno to spycham to z rampy. Wlasnie biotech was wyprzedzil, taka macie proteze.

WTF? Idz liczyc dolary, jak sie doliczysz to bedziesz 1 :stuck_out_tongue: Hopsztylion to wy macie syfu na magazynach, ktory na szczescie JESZCZE sie amortyzuje.

Jak mAsk sobie trzelil dogecoina i ot sobie dodajesz do puli krypto, to zamieniasz siekierke na kijek.

Chyba aby czytaly to forum. Jak masz gowna w domu/garazu, to lepiej pomyslec i posprzatac a nie uzywac much. Na ich skrzydlach daleko nie zalecisz.

JEZELI rzeczywiscie przychodza tu fachowcy i rzeczywiscie sie kumacie aby cos wykombinowac… to tylko was zaluje :slight_smile: Bo nie wykombinujecie NIC w dobie monopolu. Radze wam zostac jak najdluzej “transparentnym” i ukrywac sie na sloncu, do poki nie zmieni sie koniOktora. Wtedy JEZELI naprawde jestescie tacy lebscy to bedzie inzynier kapo za miske.

Sam pisales aby nie kopac sie z koniem. W stadzie tez kopanie slabo wychodzi. Pan nie gra w swoja gre panie @3r3, gra juz jest ulozona nie ma tam jzu miejsca dla takich jak Ty czy Ja.

3r3 nie spij. I popraw to forum, bo bazgrac sie tu nie da. Odwal jakis custom, aby ta proteza znowu sie na kilka dni nie wywalila.

Przydał się - znalazłem gdzie jest pusta lista ignorowanych.

8 Likes

Mocne słowa jak na siedemnastolatka.

Pociesze, na razie idzie Ci zajebiście jak na pyskatego schizofrenika od czarka

Polecam kupić sobie, czy tam dostac od mamy, na dzień kobiet jeszcze takie cudo

https://allegro.pl/oferta/ilustrowany-slownik-ortograficzny-10067057518

To już w ogóle będziesz niekwestionowanym Picasso słowa bazgranego

5 Likes