Poszukuję do współpracy - kanał na youtube o złocie i srebrze

Hej,

Należy zrobić w ciągu 2 lat najlepszy kanał na polskim youtube o złocie i srebrze.

1-3 miesiące po 3500zł miesięcznie
od 4 miesiąca po 5000zl miesięcznie
od 12 miesiąca po 8000-12000 miesięcznie
od 24 miesiąca 15000-20000 miesięcznie

  • Urlop
    Umowa ta która +10% podatku dochodzi, nie pamiętam nigdy czy to zlecenie czy o dzieło
    Zarobki będą wprost proporcjonalnie do zarobków firmy i jakości pracy, zaangażowania.

Tak by mogły wyglądać zarobki gdyby ktoś to dobrze robił.
Tak można by płacić pod warunkiem ze osoba by robiła.
Kanał na youtube o złocie i srebrze
Pisała teksty o zlocie i srebrze na stronę
Występowała na konferencjach i opowiadała o zlocie i srebrze
Występowała na innych kanałach youtube rozmawiając o zlocie i srebrze.
Etat u nas to zawsze 168h bez względu na święta, wolne itp. pracujesz 180 masz proporcjonalnie więcej, pracujesz 130 masz proporcjonalnie mniej.

Interesuje mnie osoba do współpracy na lata a nie miesiące.

Jeśli będzie brak kompetencji np. w pisaniu możemy się posiłkować kimś innym ale i tak będzie to sobie organizować główna osoby odpowiedzialna za cały projekt.

Odnośnie kondycji firmy to w tym miesiącu wzięliśmy do współpracy/pracy 5 nowych osób.

2 Likes

Podoba mi się ten pomysł. Jak bym nie miał lepiej płatnych zajęć, to sam bym się zajął, bo nawet wiem jak to dokładnie ugryźć od strony technicznej i praktycznej.

2 Likes

Nadmienię że też chętnie zapłacę wierszówkę i podrzucę tematy i jakieś szkice tekstów, żeby się komuś chciało klepać teksty godne przodownika kucy.

3 Likes

Blog w stylu IT? YouTube Gold się szykuje?

2 Likes

Czy temat jest aktualny?

2 Likes

Z tego co widać na IT21 już się znalazł @adrianz.

1 Like

Hej, jak najbardziej aktualne.
@3r3 adrianz jest od socjal media z bithub, zajmuje się czymś zupełnie innym.

1 Like

Głównie kanał na youtube chcielibyśmy stworzyć, ale strone www też.

1 Like

nawet jak to by bylo na 1 miesiac, to i tak byscie sie nie zmiescili z samymi filmikami. Poza tym G&S to lanie wody, kazdy wie o co chodzi i nie trzeba tego codziennie przypominac.

Trader zrobil portal tranzakcyjny odnosnie PM, lezy i kwiczy. Zarobmy.se lezy i kwiczy.

Musicie na start dobrze przemyslec temat, bo inaczej beda to tylko koszty.

1 Like

This is the first time ITwannaBE has posted — let’s welcome them to our community!

Widzisz, to zależy z której strony lustra jesteś.

3 Likes

Można w różny sposób “lać wodę”
https://www.youtube.com/channel/UC3yPn0a6xCjh9FARaHoPLGw
Tutaj masz człowieka który zrobił parę filmów zobacz jaka jakość, jakie ciekawe są, a pierwszy raz w życiu robił, ale finansowo się nie dogadaliśmy dlatego do siebie wrzucił.

zaróbmy.se będzie wieczny z tekstami które były pisane, one są ponad czasowe, ale takimi rzeczami może interesować się max 2-3% społeczeństwa.

4 Likes

Promil się inaczej pisze.

5 Likes

Tłok jest zbędny. Lubimy ciszę a mimo to potrafimy się odnaleźć.

2 Likes

W Kopanicy fajnie sobie pomilczeliśmy przez cały weekend.

7 Likes

Jak w klasztorze - wykłady świętoszków.

4 Likes

wode leje sie tak samo. Na kanale nie ma nic ciekawego. Jedyny w miare przyzwoity film to magnet - bo to dobry test jest , ale mozna by go zrobic lepiej.

No wiec pisalem, ze finansowo to sie nie styknie.

Zarobmy.se nie bedzie wieczny, tak jak np kabaret tey, ktory temtu tutaj poruszane pzredstawial w jeszzce lepszy i do tego smieszny sposob. Widzisz aby mlodziesz ogladala tey czy tam wbijala na zarobmy.se?

Tylko Ci tlumacze, ze jak chcesz cos zrobic to zabieraszsie do tego od dupy strony. Pomysl chwile, znasz sie na krypto - mozesz zrobie o WIELE lepsze rzeczy, ktore dadza Ci zysk i “pamiec” (jezeli CI na tym zalezy).

3r3 ty tez sie wez do roboty czarnuchu , popraw to forum, zrob to porzadnie i wtedy nie tylko czytac sie bedzie z przyjemnoscia, ale tez uzywac i pisac. Proste, wlasne, sprawdzone, jak nie bedziesz czegos wiedzial to CI podesle lebka od uzytecznosci. Kodera nei podesle bo nygus woli grac niz kodzic po godzinach.

IT nie znosi “konkurencji” wiec mu sie tak poziom obnizyl, ze az mi sie nie chce edukowac, jak Ci ludziez nie poszli do Ciebie to ja nie wiem gdzie, bo gdzie indziej jeszcze wieksze zabobony.

2 Likes

Uohoho.

@rpis już coś powiedział o lustrze, proponuje się poprzeglądać, ale czy co z tego wyjdzie dobrego…

3 Likes

To nie jest miejsce promowane, co więcej - staramy się aby jak najmniej ludzi to miejsce odwiedzało. Nie potrzebujemy gamoni i skutecznie ich zniechęcamy do pozostawania.
To takie delikatne “mamy w poważaniu młodzież”. Mam nawet manifest dlaczego, ale nie publikowałem bo to kabaret napisany po kilku głębszych.
Jest w naszym osobistym interesie każdego z osobna, aby proporcja dawców do biorców pozostawała korzystna dla wyzyskiwalizmu, a z tego wynika konieczność pozyskiwania wyzyskiwanych. Skoro brakło głupich to trzeba dobrać z tych mądrzejszych również.

ZSE co jakiś czas umiera, zazwyczaj w związku z etapem kariery.

Tak biały massa!
Ja guupi murzyn nie mam nic ciekawszego do roboty tylko tutaj robić odkrywki i bardzo mi zależy na czytelnikach, a młodzieży to już w szczególności.

Ci ludzie w większości poszli z torbami i mają inne zmartwienia.
A Pan Czarosław jest łaskaw uważać to samo co ja, korzystać z tych samych źródeł i powoływać się na te same struktury wnioskowania. Po prostu gra w inne bierki więc nie chce mi się robić echa własnych myśli kiedy są one również cudze.

2 Likes

Odpalimy w tym roku forum, do końca roku zrobię największe i najlepsze forum finansowe w PL.
To hobby będzie ; )
Ale prócz hobby potrzebuje też biznesowo pewnych rzeczy i ten kanał na youtube potrzebuje biznesowo.
Zaróbmy.se jest fajne jakie jest i dobrze że nie walą tutaj setki nowych ludzi, idealna forma dla mniejszego grona.

Przecie to tak na luzie rzucił, a skomentowałeś jakby to było na poważnie, daje dużą szansę że widziałem się z nim na żywo.

2 Likes

Alę żeby się podnigry od czarnuchów wyzywały? We własnej lepiance?

2 Likes