Powitać

Kłaniam się ja - Enemy. Kto kojarzy ten kojarzy :slight_smile: Miło zobaczyć stare nicki.

Robię w księgowości. Jakoś x miesięcy wstecz temu była w moim ex-kołchozie rekrutacja na księgowego kosztowego. Ex-szef i jeszcze bardziej były szef stwierdzili że się nie nadaję. Stanowiska i tak w końcu nie stworzyli, szef nie chciał tracić dobra muźin a jeszcze bardziej były szef chciał wsadzić swojego totumfackiego. Pokręciłem się zatem, rzuciłem papiery, potem znowu się pokręciłem i księgowym kosztowym zostałem w kilka miesięcy później gdzie indziej. Teraz pozostaje być jak gąbka - chłonąć. Aby dynastia rosła w bogactwo a Enemiątka w siłę.

Dodatkowo mam takie hobby - piszę o PMach w sumie zawodowo. Najpierw na bogato, potem przez pewien czas dla takich jednych, a potem się załapałem do takich drugich i jakoś się klei - wszyscy zaowoleni.

13 Likes

Enemy :roll_eyes: :face_with_raised_eyebrow: :hugs: :hugs: cos kojarzę z IT?

4 Likes

no to już nam dwóm się tak wydaje.

3 Likes

Tam się poznaliśmy. Potem współtworzyłem bogaty.men. A my z Grubym mieliśmy kiedyś przyjemność osobiście.

3 Likes

Powitac!

No właśnie miałem pytać czy Pan z portalu ‘www.bogaty.men’. Wielokrotnie byłem zachwycony treściami tam publikowanymi.

Czy Pańska twórczość odnośnie PM-ów jest w jakikolwiek sposób monetyzowana?

4 Likes

Czy to był ten wieczór w którym knajpa wzięła nas głodem ?
“Nie nakarmimy was, idźcie już sobie”.
Skuteczna metoda jego mać, to im przyznać trzeba.

3 Likes

Uszanowanie. Czytalem Pana. wielokrotnie. A ten caly blog to Panski - o imperium wolnosci etc. ?

3 Likes

Panowie, nie ‘panujcie’ mi. Na ‘Pana’ trzeba mieć pieniądze i wgląd. Wygląd mam, ale pieniędzy nic. Tylko jakieś blaszki i blocki się w szufladach walają.

Anonymus - :wink:
Gruby - Jeżeli mówimy o posiadówce po prezentacji halwali, to mówimy o tym samym.
Medicus - Moje było o surowcach i historii pieniądza kruszcowego.

3 Likes

Dawno temu to było, przed plandemią jeszcze.

2 Likes

Z CHF do GBP kawał drogi. Trzeba przez PLN jeździć. No ale miło mi że kojarzysz.

3 Likes

skomentuj coś gdzieś w innym wątku. Jak nie zadziała daj znać tutaj.

2 Likes

Witaj,
Dawno to bylo. Ciesze sie ze sie wiedzie!

2 Likes