Praktyka rachowania w produkcji

Tak tak to sie odbylo ale inspiracja mogla wynikac z sfery duchowej, tacy powazni ludzie praktykowali religijnie, musieli miec jakies doznania paramistyczne to ich nakrecalo i zaslepialo. I tak juz mieli wszystko jak doszli do stolka, mogli sprywatyzowac co sie da i zyc jak nabab.

1 Like

Wskaźniki podaży amunicji oraz innych materiałów wojennych wskazują, że jeśli suk jest puszczony na żywioł i zawiera Żydów to podaż jest trzykrotnie wyższa niż w zamordyzmie.

Wszak trzeba było znowu stawiać Reich na nogi, no i któż jak nie Schacht.

Mając kapitał budzi się pragnienie aby graniczyć z kim się chce - z nikim!

2 Likes

Hmmm a nie lepiej znalezc sobie jakies wyludnione miasteczko na prowincji i je zaludnic umowic sie a tysiac katolikow i zkolobizowac Wleń albo Leśną wraz z lokalnymi wsiami i zlozyc swoje NGZ ? Zaczac od wsi i rolnictwa zgromadzonych wokol miasteczka stanowiacego cwntrum wymiany i podstaw rzemiosla?

1 Like

Tam domy puste stoja, w poriwnaniu do wawy to mieszkania jak za darmo

1 Like

Czy pobłogosławiło tam ropą?
Złotem, rudą żelaza, miedzią, srebrem, bizmutem, kobaltem?

Nie bez powodu porzucone stoją.
Pewne lokacje nie kwalifikują się do życia.

Miejsce do życia wykroić należy sobie mieczem.
Najlepiej wykrawać je w miejscu gdzie nie brakuje chętnych i ich przetrzebić.

1 Like

Przeceniasz zdolności handlowe starozakonnych. Kluczem do sukcesu jest popuszczenie cugli sukowi oraz stojącym za nim przemyślnym. Każda dyktatura która stając przed problemem pustych półek zdecydowała się na popuszczenie cugli sukowi kupowała sobie tym czas tracąc jednakże część kontroli. W nam dostępnej części historii testowałem to osobiście w Hawanie gdzie Fidel poprzez głód poddanych zmuszony został do popuszczenia cugli efektem czego nagle i z niczego wystrzeliły całkiem solidnie dające jeść prywatne restauracje co przy pustych bo państwowych sklepach spożywczych teoretycznie możliwe nie jest. Te restauracje prowadzą miejscowi a nie starozakonni.

Zgodzę się że od pełnej restauracji do działającego czołgu droga jest daleka ale mechanizm ręcznego sterowania gospodarką jest ten sam: albo władza nią steruje i wtedy gospodarka ta nie działa albo gospodarką steruje (mniej lub bardziej) rynek co daje mniej lub bardziej działające produkty.

Z faktu że europejska gospodarka przestaje działać nie wynika że mamy recesję - prędzej wynika że ręczne sterowanie gospodarką przez banki centralne nie działa.

2 Likes

800lat sie dalo to i teraz też. Tu przynajmniej jest przestrzen tylko blokuje mentalnosc ze jak jest zakazane to nie mozna miec krowy czy swini, jakby najechalo kilka tyś katolickivh osadnikow i sami sobie co poustalali i zlali biurwe to by okolica odzyla. Widac po palacach jakie tam staly ze sie dawalo to i teraz tez. A w warszawie jest przestrzen do zycia?

1 Like

̶W̶ł̶a̶ś̶n̶i̶e̶ ̶t̶e̶g̶o̶ ̶k̶a̶p̶i̶t̶a̶ł̶u̶ ̶n̶i̶e̶ ̶p̶o̶s̶i̶a̶d̶a̶j̶ą̶,̶ ̶z̶a̶ś̶ ̶c̶h̶ę̶c̶i̶ ̶w̶i̶e̶l̶o̶l̶e̶t̶n̶i̶e̶g̶o̶ ̶s̶p̶ł̶a̶c̶a̶n̶i̶a̶ ̶%̶ ̶o̶d̶ ̶m̶a̶r̶z̶e̶n̶i̶a̶
Edit. Aaa… dwa razy musiałem przeczytać zanim zrozumiałem ironię.

Panie Jerzy, zamiłowania rzemiosła i rolnictwa wymagać od korposzczurków? Do pracy ma być blisko.

Problem w tym, że w dużej skali to nie wychodzi, patrzeć jak nam rzeczpospolita 95% chrzczonych polinnieje.

2 Likes

Jak autor bloga 3r3 proponuje. Trzeba zakladac wlasne rodziny, najlepiej z duza iloscia dzieci, dziadkow ,agonic do opieki nad nimi aby nie pchac ich do zlobka. 5 lat to wystarczajacy wiek aby synek zasuwal po pastwisku za krowa albo kozami. Pierwsze buty w zyciu kupowac na pierwszą komunie(a nie rozpuszczac smarkaczy kladami) niech mu kolana puchną od klęczenia a mięsnie od pracy w rolnictwie, uczyc zawodow technicznych i modlitwy, a jak bedzie mial odpowiedni wiek przezzkolic wojskowo. I bedzies pan mial 20 latka typu Dżon Rambo made in poland. Co to i zbuduje i wyremontuje i naprawi maszyne i szlifierki katowej sie nie wystraszy, jak trzeba stanie za taty plecami i go wesprze taki wlasnie Łolt Kowalski z Gran Torino

2 Likes

Nie, po prostu wyciąłem fragment że bez Żydów nie było jeszcze testów w środowisku wojennym, bo uznałem że psułby antysemickość wpisu^^

Ale jaka jest w Lądku i Niujorku?

Taki firewall tu zamontowany^^

Będą spali na łańcuchach przy kieracie^^

1 Like

Jest. Nazywa się bulwary wiślane i odkąd je wyremontowano miejscowa ludność zaczęła używać ich zgodnie z przeznaczeniem oddając się w tym miejscu pełnemu zakresowi uciech znanemu naszemu gatunkowi przy okazji doprowadzając okolicznych mieszkańców do nerwic, rozpaczy i spazmów.

Oczywistym jest że socjaliści pracują już nad rozwiązaniem tego problemu bo przecież nie może być tak że wolni ludzie robią w ich mieście to co im się żywnie podoba.

1 Like

jeśli stwierdzenie że moim skromnym zdaniem żydzi wcale nie są nadludźmi jest antysemityzmem to sam już nie wiem gdzie my z poziomem dyskusji wylądowaliśmy.

1 Like

Goju pochodzisz od demonów, a Żydów Pan Bóg stworzył. Jeśli więc nie uważasz się za podludzia to jesteś antysemitnikiem przebrzydłym^^

2 Likes

5780 lat temu po tej planecie spacerował wyłącznie Adam ze swoim żebrem. Tako rzecze pismo.
Nie sądzisz że to troszeczkę za mało czasu żeby z Adama wyewoluwały goje i übermensche ?
(że o Indianach, murzynach i tych z panoramicznym kadrowaniem otoczenia nie wspomnę)

Co prowadzi nas do konkluzji że pismo może się mylić. Ja tam swoje podejrzenia mam: w oryginale naród wybrany na przykład mógł być inny no ale nad wiadomością ma władzę ten kto ją przenosi. Podczas kopiowania książki różne kwiatki można do niej wkleić i chociażby bohatera z antybohaterem miejscami zamienić.

Z tematu księga ksiąg na temat DNA schodząc:

Jews and Arabs are all really children of Abraham," says Harry Ostrer, M.D., Director of the Human Genetics Program at New York University School of Medicine, an author of the new study by an international team of researchers in the United States, Europe, and Israel. “And all have preserved their Middle Eastern genetic roots over 4,000 years,” he says.

  • znalezione na https://www.sciencedaily.com/releases/2000/05/000509003653.htm

… co z kolei pozwala zrozumieć dlaczego oni się tam o tą pustynię od trzech tysięcy lat tłuką, toż to typowa nawalanka w rodzie jakich i u nas na każdym wiejskim weselu nie brakuje.

2 Likes

Przecież goje nie pochodzą od Adama.
Tylko od demonów - wyglądają prawie tak samo, ale szatani nie poradzili sobie z oddaniem piękna na wzór boskiego nosa.

Pismo się nie myli z definicji - błędne są co najwyżej interpretacje^^

To oczywiste! W oryginale było nie Adam, a Ameryka (Kapitan) - skrócili i się przyjęło, bo od Adama to każdy może pochodzić, a od Kapitana wyłącznie ludy przez niego sponiewierane, a jeszcze nie wszędzie poniewierali.

O ile jeszcze istnieją jacyś dający się wyselekcjonować semici, bo ostatnich rozpędzili dwa tysiące lat temu Rzymianie, a to nie był lud na tyle liczny aby sobie jak gepardy przejść przez wąskie gardło chowu wsobnego.

Słusznie. Widziałem firmę, gdzie na takiej zasadzie rekrutowano pracowników, tak tam było pobożnie i w zgodzie z przykazaniami, że właśnie syndyk próbuje ustalić, w jakiej kolejności spłacać roczne zaległości płacowe.

…kiedy armia zaczęła przegrywać. Ekspansja była jeszcze na oparach przytomności, po przestawieniu regulatora na maksimum pozostało tylko wykrwawiać kolejne Festungi.

Zastanawia mnie od jakiegoś czasu bujność gastronomii w Niedorzeczu. Wygląda na to, że ludzie, którzy nadawaliby się do poważniejszego biznesu, biorą się za pichcenie coraz wymyślniejszych potraw, bo tylko w takich przyziemnych branżach jest dość przestrzeni, w której biurwa łba nie ukręca.

Aż strach. Dziadkowie oddali pagony za czapkę gruszek, to czego te dzieci nauczą?

2 Likes