Przygotowania do kryzysu

Ja nie jestem frontmen chachłów żeby mi za pedałowanie płacili.

1 Like

Odpadłem!

1 Like

a6jZ6Xdr2KBfPUqSmy,w400

^^

1 Like

troszkę ^^ mu się przybyło :sweat_smile: chyba już by szpilki nie wytrzymały^^

2 Likes

komu? ja chyba nie w temacie

1 Like

no cóż^^ to wszystko wyjaśni^^

3 Likes

comment_lVazK3A8RkFfTFUX7epWJY8iIcBsU5K7,w400

4 Likes

:joy: :joy: :joy: :joy:

2 Likes

Biurwa chce aby banki monitorowaly transakcje powyzej 100 Euro. Nikt jej nie powioedzial, ze system sie zapcha? Sam placilbym po 101 Euro kilkanascie razy, by biurwenamtowi pomoc, im wincyj maja spraw tym lepiej.

8 Likes

Albo jeszcze lepiej - kwotę rozbijać na serię operacji 101 i 99 ojrowych, w losowym rozkładzie. Dlaczego druga strona punktu nieciągłości wykresu ilości operacji do kwoty przelewu miałaby być poszkodowana?^^

3 Likes

To wszystko to tylko ostatnie podrygi pewnej ostrygi.
Biurwenamty w skali globalnej - z racji tego ze tam intelektualny nikt prawie nie pracuje a jak pracuje to sie go mobbuje i wyrzuca - nie chca pokazac oczywistego - ze na korpo to w ogole sa za ciency w uszach, ze z misiami sobie nie radza.

udowodnijmy wiec ze jestesmy potrzebni. Oczekuje wzrostzow, wzrostow, wzrostow. Wincyj scigania babc z pietruszka oraz jednoosobowych golodupcow na jednoosobowej dzialalnosci, co maja ledwo spinajacy sie biznes.

pokazemy waadzy z gory i obywatelom ,zesmy wazni, potrzebni i niezastapieni.

Tymczasem pewnie wprowadzenie podatku obrotowego takiego z 10% i zwolnienie calego biurwenamtu spowodowaloby wzrosty gospodarcze nie notowane od dekad. No ale jak to w EU - jedni maja doly kopac, drudzy je zakopywac, wzrosty som.

3 Likes

To oczywiste, wynika z cyferek. Jakiej by cyferki biurwa nie wymyśliła i tak wychodzi na to, że korporze płaci podatki i do tego bez świadomości, że to w tę stronę boisko sami ustawili.

Tutaj dlatego, że boisko może być nawet w pionie, a i tak tę piłkę kopniemy do ich bramki^^
To tylko problem dla ich napastników, że przy takim nachyleniu spadają wszyscy na sępa pod naszą bramkę i czekają łapówki^^

Z radością przedstawiam się jako gołodupiec aż do bezdomności.
W niedzielę nabrałem korposzczura, że jestem bezdomnym, ale torby z brzdękiem nie był w stanie oderwać od gleby i wsadzić do bagażnika^^

Wy @MedicusHellveticus chcecie bana zarobić?! Co Wy mi tu szybki rynek propagujecie?! Konkurencje chcecie żebym miał?!
Wzrosty mają być u mnie, bezpieczne, za progiem wejścia dla masówki! A nie jakieś mi tu wolności gospodarcze chcecie propagować!
Wincyj biurwy! Dokręcić rynkowi śrubę! Ma tak wyglądać że nie istnieje!

A że mam koparkę to mi się podoba kiedy reszta ze szpadlami.

2 Likes

spokojnie, rozwiazania racjonalne i Hauptonberbiurwenamt? Spokojnie mozesz spac jeszcze latami.

3 Likes

Na miejsce obecnego x% od dochodów deklarowanych równych 0? Po co to komu?

1 Like

no wiec obczajcie coś takiego. Moja zona powiedziala dosc i jedziemy na weekend do Alzacji. Tak popatrzylem na booking no i mi sie w hotelu nie chce siedziec…popatrzylem na airbnb…nic ciekawego

Znalazlem na bookingu dom do wynajecia z ogrodem w Alzacji jak airbnb -289 EUR/weekend.

Biore i dzwonie - Francuz odbiera - dowiedzialem sie ciekawych rzeczy.

Po pandemii zmienily sobie firmy typu booking stawki za posrednictwo - turystyka i hotele mialy kryzys -wiec nie jak dawniej prowizja 15% ktora byla uczciwa bo nikt sie nie pierniczyl z klientami -obecnie prowizja wynosi od 33% do 45%. W zaleznosci od operatora czy to booking czy inni. No i to nie wszystko. Platnosci kartowe, koszty rozliczen i ubezpiecuzen -hotel.

To co zostanie to do obejrzenia przez francuska podatkowa biurwe wiec… no znowu…

Ale Pan ma dziwny akcent - je suis polonais - d’accord!

To sie mozemy dogadac. No i wicie rozumicie - zamiast za 289 EUR mamy dom na weekend na alzackim zadupiu za 100 EUR, tyle ze zero biurwy zero posrednikow wie Pan nam sie oplaca tak… A moze Pan chcialby konie dla dzieci, nie nie kosztuja 25 EUR/h, 10 EUR za 2 godziny tez sie da.

Tylko Pan z koni oczywiscie korzystal nie bedzie bo Pana u nas nie ma.

A jesli chodzi o wina alzackie i gewürzträminery to moglibysmy cos zasugerowac, pojedzie Pan potem gdzies i powie ze od nas Pan jest my zadzwonimy i tez bedzie wirtualnie bez rachuneczku 40 procent taniej ale w nieoryginalnych domowaych flaszkach mozemy zalatwic jeszcze taniej, pytanie ile Pan by chcial.

No i mamy tez rzeznika znajomego i mleczarza, jakby pate i sery trzeba bylo Pan powie…

Francuzi nauczyli sie zyc w sistiema, z sistiema i przeciwko sistiema. Niezaleznie komu maja robic milosc francuska to jednak ten narod inny jest.

W PL poszedlem kupic hialuron do stawow kolanowych i numer fiuta rozmiar buta niedasie nicniedasie …pojechalem do Niemiec i w 3 minuty bylo…

10 Likes

Przychodow nie dochodow. Nagle te etaty biurw podatkowych w Urzedach , doradcow podatkowych etc… oj powialby wind of change… No ale cii-ch, bo permbanned bedzie.

1 Like

Nasz groznie kiwajacy palcem w bucie rzad nigdy nie wprowadzi obrotowego, bo nagle zagraniczne korpo musialoby placic. No pasaran… Lokalnie to moga byc pracownicy, ale zeby przedsiebiorcy mogli sobie na rownych zasadach konkurowac z korpo - co to to nie. Banda politycznych pajacow brandzluje sie IBMem, ze biuro w PL otworzyl i dali im 13 mln PLN. No to IBM mogl spokojnie przelicytowac wszystkie polskie firmy IT zatrudniajac inzynierow.

4 Likes

jakby ktos mial watpliwosci - Pan/Pani biurwa wlasciwa droge nam wskaze…

Kto sie nie zgadza ten antypanstwowy, egoistyczny warchol.

1 Like

To dupy nie weterani, skoro nie mogą poprosić sprawnych kolegów o rozwiązanie problemu.

1 Like

My tu gadu-gadu a historia kolejny raz pisze sie na naszych oczach…

Punktualnie o godzinie 6 rano siły specjalne przypuściły szturm na dom w willowej dzielnicy Berlina Wannsee, zabierając byłą posłankę AfD i berlińską sędzię Birgit Malsack-Winkemann

A cos mi sie tutaj z historii majaczy w konowalskim mozgu, ze tutaj noc dlugich nozy mogla byc w wersji soft…

A zaraz sie dowody znajda a ze Teutoni na historie swa wyczuleni wiec porownanie kogos z dawnymi NS(DAP) kariere kazda konczy. To jakbys w podkarpackiej wsi na wyborach soltysa powiedzial cos o JP2 i klerze nie tak jak trzeba.

Zaraz prasa opublikuje, ze znaleziono plany, ze tutaj paru neonazi bylo i bron byla i…

7 Likes