Przywitanie i trochę o sobie

Cześć, jestem nonameuser.
Forum śledzę od chyba samego początku jego istnienia
czyli ZSE w pierwszej wersji a zaczęło się od czytania postów @3r3 i @grubego na znanym forum inwestycyjno-katastroficznym u Tradera:)
Nawet się zarejestrowałem kilka lat temu, lecz nie pisałem z braku powodu do tego.
Wszystko co trzeba zostało na ten czas napisane. Podejrzewam nawet że jestem nowy ale mam konto z uprawnieniami bez większych ograniczeń - proszę adminów
o sprawdzenie a nie chcę zaśmiecać innych postów, nie jestem obyty po pisaniu w sieci.
Wiosen niedługo jak w roku z kampanii wrześniowej, przychówek lata, kredyt też jest. Lokalizacja Ostpreußen w jej stolicy bo nic innego tu nie ma. Aktualnie tokarz, wcześniej handele i menago niskiego szczebla, co zostało zarzucone po wnikliwej analizie dzieł zebranych Kumotrów wskazanych w tekście powyżej, mieli racje pół prawej ręki i można maszyny obsługiwać, jak jest od kogo się uczyć to nawet są wyniki. Dwie prawe ręce i po kilku latach zapewne emigracja :smiley: lecz ja nie o tym…
Kawałek garażu jest, coś da się tam pospawać czy potoczyć (okazało się, że lepiej się w życiu nie bawiłem niż na maszynach - jak ci fiszycy co nie chcą od spawarki się odkleić) jakąś drobnicę bo i sprzęt amatorski, grosze wpadną od czasu do czasu.

Stoję aktualnie przed zmianą pracy, choć tutaj to zamienił stryjek siekierkę na kijek,
Polska C, i tak oto znalazł się powód by rzucić hasło w sławetnym tym gronie, może jest ktoś z okolic (wyłapałem że tak w promieniu 50 km urzęduje dwóch użytkowników forum, ale nie śmiem dudy zawracać). Bez obiecanek o złotych górach z mojej strony, bardziej nadałoby się znaleźć kogoś od kogo można chłonąć wiedzę i umiejętności twarde. Tych ludzi już zaczyna tu brakować, tak że aż ja to widzę a narybek woli jutuberować.
Tak oto zmierzam do końca jak ktoś chętny do kontaktu to zapraszam, diasporę też mogę w okolicy reprezentować a może już jest?
Dzięki za tworzenie tego forum, które to pozwoliło otworzyć oczy na inną wizję świata, dzięki.
pozdrawiam
nonameuser

8 Likes

tak to wygląda - powinieneś móc pisać w różnych wątkach.

Włącz się w dyskusję i sprawdź.

3 Likes

Witamy na pokładzie.

3 Likes

A niebawem może być branka na prawe ręce to się nawet ktoś odezwie…

2 Likes

Dziękuję za odzew.
Ugryzłem inny wątek, działa.
Techniczne pytanie, czy ten topic idzie do odstrzału ili niet?
Chcę wiedzieć gdzie się poruszać z zadanymi pytaniami.

2 Likes

Te są chyba zamykane. I do lodówki.

1 Like