Przywitanie z forumowiczami

Nazywam się Juliusz Cezar.

Jestem czytelnikiem forum od dawna. Znam sie z 3r3 ale to dawna znajomość i potrzebuje odświeżyc kontakt. Czytuje forum od dawna, dzięki za te wszystkie wpisy jakie tu wrzucacie. Potrzebuję kupić komplet płyt balistycznych z armoxu do kamizeli bo kompletuję swój ekwipunek. Jakby 3r3 sie do mnie odezwal to bym mu się przypomniał skąd sie znamy. Wiecie jak to jest, czasy niepewne. Potrzebuje kupic oryginalne plyty a nie jakisz szit z olxa z niepewnego zrodla gdzie makarow robi dziury w blaszce.

2 Likes

Czołem Waszmości!

Jeśli mnie awatar nie myli, to wiem które z narzędzi przechowywanych w warsztatach 3r3 Was łączy!

W przypadku współczesnej adaptacji zbroi płytowej to ja polecam tę kramnicę rusińską:

https://hunter.rozetka.com.ua/bronejilety/c1100234/48674=99729/

(Link ustawiony na broniki czwartej klasy, ale wybór jest szeroki).

Szpej dostępny bez durnych kwitków a i na granicach, wobec obecnych okoliczności, odnoszą się ze zrozumieniem…

No a o armoxie to trzeba już z Gospodarzem…

4 Likes

Dzieki za link. Akurat wiekszość szpeja mam, kamizele też ale potrzebuje twardych wkladow. Są armoxy na olx ale nie mam gwarancji czy one są armoxem czy tylko koło niego leżały.
W karczmie gospodarz powiedzial mi, że astrologowie w 2025 ogłoszą dla PL rok wiewiórki a więc bedzie dość bezpiecznie mimo to wolalbym zmagazynowac nieco gratow na strychu gdyby jednak się pomylili

2 Likes

O Julius! A już się martwiliśmy.
Admini zalegalizujcie naszego LordOfWar.// a już legalny.

Mogę rzucić kontaktem do fabryki niedaleko @nomad gdzie robią te gumowane wkłady.
Właśnie wrzuciłem @nomad ostatni znany kontakt na balistykę.
W razie wątpliwości na miejscu mogą zmacać dogęszczanym 5.56

1 Like